Нова PPC програма

brad1985

New Member
Получих майл за включване в нова ppc програма Speedyads
Линк http://www.entireweb.com/speedyads/
Програма и условия http://www.entireweb.com/speedyads/terms/
Ако някой се регистрира, моля да сподели впечатления.
P.S. Доста обещаващи коментари в мрежата намерих.
 
Последно редактирано:
От: Нова PPC програма

За 14 клика - 2.35 долара
Абе дават към 2 цента
Аз ли не мога да смятам или ти се обърка, че 14 клика по 2 цента май не прави 2,35 долара :)
Щеше да е хубаво де...
Кажи сериозно, темата я бях забравил даже.
 
От: Нова PPC програма

Не е важно колко е цената на клик, а колко eCPM прави. Ако е под $0,10, по-добре да си караме с жълтостотинковия Google Adsense.
 
От: Нова PPC програма

Пичове, не се бъркам, ами докато имах 4 клика бяха по толкоз. Сега имам Publisher balance: $ 2.87 за 17 клика..ся за 22 пак толкоз, а в горния панел ми показва 3 долара т.е. ще ги прехвърлят долу на периоди някакви. Гледайте и се кефете. На ден спокойно мога да карам по 5 долара....немога да им хвана спатиите, но настроих малко плащане и до 10 дена ще направя сумата. Ако платят, ще пиша и ще знаем, че са проверени. :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: От: Нова PPC програма

Не е важно колко е цената на клик, а колко eCPM прави. Ако е под $0,10, по-добре да си караме с жълтостотинковия Google Adsense.

ей тва е...импресии...и тн. Донякъде си зависи и от сайта и тематиката му. В случая сайта е на български а рекламите са на инглиш. Нормално е да няма кликове. И аз го пробвам като вас. :wink:

capture.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: От: Нова PPC програма

еми то пише
ей тва е...импресии...и тн. Донякъде си зависи и от сайта и тематиката му. В случая сайта е на български а рекламите са на инглиш. Нормално е да няма кликове. И аз го пробвам като вас. :wink:
 
От: Нова PPC програма

Не, още не съм достигнал сумата...
capture2.jpg

Но днес ми е втори ден с програмата реално, а до довечера би трябвало да съм направил към 14 долара.
Ако това, което се случва е истина...ще има смеееееееееех.
 
Последно редактирано:
От: Нова PPC програма

то това май е твърде хубаво
преди 2 години така излезе една компания
не и помня името пак даваше 50цента на клик
и изведнъж орязаха всички не английски сайтове
а и цената на клик падна доста

Все пак че не ми се чете
как плащат
чек, банков превод или само Pay pal
 
От: Нова PPC програма

Плащат Paypal Има и банков де.
Ами за 1 клик - 2 цента. Ама е различно.
Нека не се зарибяваме и да видим дали ще ми платят.

Относно това, че сайта не е на английски няма проблем - предполагам де, тъй като пише, че работят само с държавите в списъка им. А България е там.
 
От: Нова PPC програма

ммм dimdoff можели да спеделиш ако ти платят :)

Разбира се, това е целта на форума и това правим тук. Още малко остава. Всички снимки, които поствам са правени секунди преди поста ми. Всеки ред от таблицата е ден от календара. С програмата работя от 3 дена, нищо, че се регистрирах преди 5 месеца...:)
capture3.jpg
 

Горе