нямам нито сайт,нито блог..Изобщо има ли начин да припечеля нещо

Fantasy_lady

New Member
Пак искам съвет.Наистина се нуждая от някаква работа...не се нуждая от огромни суми...но за жалост нямам нито сайт,нито блог..Изобщо има ли начин да припечеля нещо.
PS:Знам английски език...
 
От: Съвет....?

Пак искам съвет.Наистина се нуждая от някаква работа...не се нуждая от огромни суми...но за жалост нямам нито сайт,нито блог..Изобщо има ли начин да припечеля нещо.
PS:Знам английски език...
Хората ти обясниха как да припечелиш....създаването на блог е по-лесно от инсталирането на скайп......
 
От: От: Съвет....?

Хората ти обясниха как да припечелиш....създаването на блог е по-лесно от инсталирането на скайп......

ще ми бъде трудно постоянното обновяване на блог...просто това е проблема,но ако няма друг начин накрая ще се заема с това
 
Re: Съвет....?

Не е нужно постояно да го обновавяваш ако избереш блога да е в ниша като хербал продуктите 5-10 уникални статии на дадена тема и го оставяш да поостарее и се захващаш с линк билдинг :) после само от време на време ще му добавяш по някоя уникална статия ... ако тръгнеш по този път не става бързо но като стане няма да съжаляваш

иначе какво стана с писането на статии това е по бързия начин да се припечели нещо
 

Горе