Cashfiesta - лъжа или истина

SheMeTpz

New Member
Хора искам да ви питам нещо?Регистрирах се преди 2 седмици в cashfiesta.Един приятел ми каза.Пращат ли чекове или не и в коя банка се осребряват ако може да ми кажете?
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

Cashfiesta е синомим на Интернет измамник. Не мога да повярвам, че след толкова години още има хора, които се връзват...
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

Има, има и не са малко да ти кажа. Пич как се ги оцелваш такива сайтове. Това някаква дарба ли е? Не си мислете, че толкова лесно някой е склонене да дава пари на някои за нищо. Кликането на такива лайна е генериране на трафик за тях, което те продават на други бастуни, а тук те се чудята как да го накарат да м носи пари. Което е един затворен процес и тои е леко смотан, ако се сравни с другите.

Дали ще е този сайт или друг, логиката е една и съща, както и факта, че не плащат, което с две думи си е губене на време и сили. А колко по-лесно може да стане ако имате желание. Заклевам се!!!

Ако имаш нужда от помощ да започнеш да изкарваш пари тук в интернет, знай че форума ще ти бъде не само гръб в това отношение, но и пътеводител. Винаги го имай в предвид, единствено от теб се иска желанието и търпението да учиш и практикуваш. ;) Сам си избери...дургата опция е да спамиш по форуми за реферали и кликаш за няколко стотин от цента и да те хранят потребителите, че не си намерил точното нещо за успех. И няма да са далече от истината. ;)
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

Значи преди да се регистрирате в даден сайт първо го проверявате в Google да ли е SCAM и какви са отзивите за него, ако не ви стане ясно питате и чак тогава се регвате, а не "Регистрирах се преди 2 седмици в един сайт ама SCAM ли е?". Освен, че може и да не ви платят такива съмнителни сайтове може да ви продадат и личните данни.
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

Да, така си е!!

Ще ме извинява аудиторията тук, но тази работа като оная:

"Вчера спах е Мара Общата и лепнах нещо. Дали е лечимо?"

....какво може да се каже и в този случай? Както спомена гангстер-а, провери отзивите на другите и тогава прецени, ама ако го направи някой преди да спи с нея, ще е още по-добре.

;)
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

най-чудното е че преди няколко седмици на работата доиде един човек да му оправям лаптопа и видях кешфиестата
засмях се и го попитах какво е това, а той ми отвърна че печелел пари от там и му пращали чекове редовно :D :)

хората толкова си вярват че ще спечелят нещо, че дори и лъжат другите за да им станат реферали и тем подобни

П.С.
SheMeTpz, пак добре, че се сети да попиташ :D :)
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

Вижте как някой може да стане за смях пред другите, само защото си мисли, че другите пасат трева. И не само ги лъжат, но и го обеждават, че това е начина за изкарване на пари онлайн. ;) А Мастърче, този е бил сигурно доста запознат, а? Разбира ги нещата. Леле, като видя такъв да ми се пъне колко е добра идеята и как успява с нея, чак ми се идва да плача от съжаление. Вече не ми е и смешно даже. ;)
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

заРАДИ ИМЕТО Е
АЗ КАТО ГО ЧУЯ И СИ ПРАВЯ АСОЦИАЦИИ С КАРИБИТЕ
КОКТЕЙЛЧЕТА БИНИКИ и подбикинно пространство...

кка да не се регне човек и да почуства полъха на карибско море ... и пясъка стържещ между бузките?
 
От: От: Cashfiesta - лъжа или истина

a 6tom kazvate 4e ako ima jelanie moje da se izkarvat pari ot internet bihte li mi kazali kak. az imam jelanie i vreme i razbirase nujda ot pari
 
Re: От: От: Cashfiesta - лъжа или истина

a 6tom kazvate 4e ako ima jelanie moje da se izkarvat pari ot internet bihte li mi kazali kak. az imam jelanie i vreme i razbirase nujda ot pari
Първо, ще те помоля да пишеш на кирилица. Мерси предварително.

Какво точно имаш в предвид по изкарване пари от нета? Имам в предвид, с какво ти се занимава? Продажби на твои услуги, или чужди или? Каквото и да правиш, да знаеш, че онлайна има доста общо с офлайна. Ще те посъветвам и да пообиколиш из форума и да прочетеш важните теми тук. ;)
 
От: Re: От: От: Cashfiesta - лъжа или истина

ами не знам не съм голям специалист в тези неща и за това се обръщам за помощ нещо от което да се изкарват някакви пари без аз самия да влагам
 
Re: От: Re: От: От: Cashfiesta - лъжа или истина

ами не знам не съм голям специалист в тези неща и за това се обръщам за помощ нещо от което да се изкарват някакви пари без аз самия да влагам

Ще се радвам да ти помогна с някое начинание, с което наистина би могъл да направиш някой друг лев с мрежата. ;)

С какво се занимаваш и към какво имаш интерес? В този ред на мисли, може да си направи сайт / блог, и да пише за това. Като например да се правят ревюта на домове на знаменитости, за чуждестранния пазар и след време и достатъчно трафик, да сложиш реклами. Доста по-сигурно е, че ще успееш да направи пари.

Друго, за което се сещам е да направиш ревюта на продукти от CJ, като в същото време освен тях имаш и информационни статии. ;) И ей такива, много други и различни неща. :) Има много възможности, ще се радвам да ти помогнем. Виж тук: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=58 - ще успееш да намериш и да попиташ каквото искаш. ;)
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

а ще ми дадеш ли скайп защото искам да те питам много неща а изобщо не съм наясно с тези неща
 
От: Re: От: Re: От: От: Cashfiesta - лъжа или истина

а ще ми дадеш ли скайп защото искам да те питам много неща а изобщо не съм наясно с тези неща
 
Re: От: Re: От: Re: От: От: Cashfiesta - лъжа или истина

а ще ми дадеш ли скайп защото искам да те питам много неща а изобщо не съм наясно с тези неща
Питай ме тук. Готов съм да отговоря. Даже и тема може да си отвориш и да структурираш въпросите си, а те 100% ще са интересни и ще послужат на хората - почващи и вече запознали. ;)

Ще се радвам да ти отговоря. ;)
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

тези сайтове истина ли са и изкарват ли се добри пари ако си направя рег във няколко http://bg.secure-ptc-site.com/
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

Далече от този сайт. Преди доста години имах опит с тях. Не си губете времето.
 
От: Cashfiesta - лъжа или истина

от тези сайтове с кликане на обяви изкарват ли се пари или и те са мошеници :)
 

Горе