Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте.Аз съм тука от вчера.Търся си информация за принтер и попаднах на подобен на моя въпрос във форума.Регистрацията стана спонтанно.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте.Аз съм тука от вчера.Търся си информация за принтер и попаднах на подобен на моя въпрос във форума.Регистрацията стана спонтанно.

Здравей, мерси много за мнението ти и добре дошла при нас. Пожелавам ти всичко най най и се надявам да намериш това, за което си дошла. Успехи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Супер случайно. Писах в търсачката на гугъл нещо, и втория, третия линк, който отворих, беше една тема във форума.
 
От: Как открихте нашия форум?

супер случайно, от един безплатен уебинар, след това skype и едно от момчетата ме насочи
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

супер случайно, от един безплатен уебинар, след това skype и едно от момчетата ме насочи

Ха. Я дай повече инфо. :) Става интересно. Кой е уебинара и как стана на въпрос. Мерси предварително. :) Ааа. И добре дошъл при нас. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Намерих форума на Предприемач от момента, в който спрях да работя на трудов договор, реших да бъда фрийленсър и да си търся проекти, които да ми позволят да разполагам с времето си и не ходя ежедневно в офис :)

Тук успях да си намеря доста приятни неща за вършене, а с времето се осмелих да стартирам собствени проекти. Сега, освен че форумът ми предлага възможност да си намеря и други фрийленс проекти, той всекидневно ми дава и нови знания относно проектите, които стартирах. Две в едно :)

А все още дори не съм смогнал да изчета и 10% от цялата информация, която има насъбрана...
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От приятел

Мерси много за мнение. Би ли споделил как е станало на въпрос форума? Ще ми е интересно да разбера. А и на останалите предполагам. :)

Успехи тук с нас.
 
От: Как открихте нашия форум?

От google, търсех счетоводни съвети за онлайн магазините и ето ме, чета втори месец темите с интерес. Успех!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От google, търсех счетоводни съвети за онлайн магазините и ето ме, чета втори месец темите с интерес. Успех!

Мерси много за мнението ти. Супер. Дано си намерил това, което си търсил и да намираш все още полезна информация. ;)

Поздрави и мерси много.
 
От: Как открихте нашия форум?

Чрез Google, трябваше ми човек за изработка на сайт и попаднах при вас, чета с интерес и се уча на нови и полезни неща.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Чрез Google, трябваше ми човек за изработка на сайт и попаднах при вас, чета с интерес и се уча на нови и полезни неща.

Мерси много за мнението ти. Ако има нещо, пиши ни. Успехи и дано сме полезни...всички дано сме полезни.
 
От: Как открихте нашия форум?

Открих форума при търсене в Гугъл "форум за копирайтъри".

Прочетох голяма част от темите за копирайтинг и научих нови техники и умения.
 

Горе