Използвате ли neogen в сайтовете си?

re

да използвам и имам 2.30 лв спе4елени :). нещо юзерите ми не щракат по рекламите им ина4е плащат по 8-9 стотинки на клик.
 
Преди да премина на adsense използвах неоген и останах с добри спомени от тях . Коректрни са и ти ги препоръчвам пред easytrader .
 
SniperBG каза:
Преди да премина на adsense използвах неоген и останах с добри спомени от тях . Коректрни са и ти ги препоръчвам пред easytrader .

Доста по-доволен ли си от google?

И що ми ги препоръчваш пред easytrader.
Аз от easytrader съм по-доволен май.
 
Аз не съм ги ползвал поради причината, че имат аналогични рекламни носители, като гугъл. В момента използвам гугъл и easytrader и за мен втоите работят по-добре, по-добър клик рейт имам, както и визията на сайта е много по-добре.
Тук ще спомена, че чрез изитрейдър мога да завъртя на сайта си реклама на GOLDEN PAGES или на Мартин Заимов например, което от своя страна освен че е доходоносно за моя сайт, ми носи и имидж, а както знаем имиджа продава най-добре в България!
 
От: Използвате ли neogen в сайтовете си?

Силно ти препоръчвам да не ползваш Неоген... от 2 години се опитвам да си изтегля натрупаните суми и само ме карат да пращам фактури и после нищо... и се крият по някоко месеца. И после измислят поредното безумно оправдание.
 
От: Използвате ли neogen в сайтовете си?

Добре де, тези не закриха ли вече партньорската програма или аз нещо не съм разбрала?
 
От: Използвате ли neogen в сайтовете си?

Заключвайте я тази тема, вече няма и няма и да има партньорска програма на Неоген
 

Горе