Качествени китайски стоки - директен внос- супер цени.

dirobg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Китайски стоки онлайн. Чрез този сайт пазарувате директно по интернет : електроника, фотоапарати и камери, дрехи, обувки, консумативи, промишлени изделия, стоки за дома, играчки, сувенири, бижутерия и много други продукти включени в каталога. Невероятни промоции.
Безплатна регистрация. Доставка чрез куриер ( DHL,TNT, UPS и др. ) 3-5 дена.
Цени на едро и дребно.Каталог с над 250 000 позиции.

theflashpages(.)com/dhgate(.)html

[email protected]
 
Качествени китайски стоки.

Ако някой се заблуждава, че цялата компютърна техника, аудио и видео се произвеждат на друго място освен в Китай просто е крайно време да си поправи грешката.

Този сайт:
theflashpages(.)com/dhgate(.)html

е проверен и доставя всичко в рамките на 5- 10 дена в зависимост от количествата.
 
coolice каза:
мдам и тези адидаси са много по здрави от всякакви други кецове които съм имал... всичко е въпрос как е направено.... :D
То и повечето от електрониката основно там се произвежда, само се брандира преди да отиде в магазина :)
 
Re: Качествени китайски стоки.

dirobg каза:
Ако някой се заблуждава, че цялата компютърна техника, аудио и видео се произвеждат на друго място освен в Китай просто е крайно време да си поправи грешката.

Този сайт:
theflashpages(.)com/dhgate(.)html

е проверен и доставя всичко в рамките на 5- 10 дена в зависимост от количествата.

Ако трябва да сме честни, почти всички стоки се произвеждат в Китай. Всички знаят, че това е факт, защото там се работи за 2$ на ден, а не 2-3-5-10$.... на час !
 
BTW в Китай се произвеждат както боклуци, така и супер качествени стоки. Това, че тук се купуват ефтинийки, които са кофти е друг въпрос...
 
този сайт определено ме заинтересова но само едно нещо не можах да разбера. на стоките пише free shipping (безплатна доставка) а когато цъкнеш на даден артикул в една таблица са ти дадени процентите които трябва да платиш за доставка на даден куриер. Интересува ме дали всички стоки са с безплатна доставка или се плаща за доставката. дали тези проценти които са указани са за цял свят или варират според региони. кога се плаща цената за доставка при закупуването на продукта или при доставянето му и най-вече този сайт сериозен ли е ? някой купувал ли е от него ?
 
biks каза:
BTW в Китай се произвеждат както боклуци, така и супер качествени стоки. Това, че тук се купуват ефтинийки, които са кофти е друг въпрос...


Определено... като видях един бивш колега какви нещица си е накупил, за какви пари, направо щях да падна. Само че той през един негов приятел, който ходи постоянно там си ги поръчва, но въпроса е че нещата са яко добри.
 
От: Качествени китайски стоки - директен внос- супер цени.

Има и една лека подробност Китай пратки се обмитяват и се пригответе за едно дълго дремане по митниците(съответно плащане на мито) за да си освободите колета от Диечел
 
От: Качествени китайски стоки - директен внос- супер цени.

Относно качеството на китайските стоки бих казал,че има Китайски и едни други Китайски стоки.Всичко е въпрос на контрол на качеството.
Аз живея в Испания и тук е пълно с китайски магазини,но качеството на стоката няма нищо общо с това в България.Мисля си,че просто в България се внасят китайски стоки 13 качество.
 
От: Качествени китайски стоки - директен внос- супер цени.

сега тестам един друг китайски магазин, ако пристигне пратката ще го пусна
 
От: Качествени китайски стоки - директен внос- супер цени.

Само да спомена, че имам едни маратонки китайски за 8лв. 14 месеца ги ползвам за бягане и им няма нищо, а едни пума за 140лв. много скоро се предадоха :)
 

Горе