Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

soulravager

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Ами имам малко свободно време така че поствайте тук или на ЛС тескст на който искате превод....
БГ - Английски
Английски - БГ
Имам Сертификат за C1 И няколко месеца след това изкарах и C2 :)

Ще превеждам текстове до 300-400 думи някъде :)
Само за няколко дни ще е докато имам свободно време !
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

с YouTube - Marilyn Manson - mOBSCENE ще се справиш ли ?


We are the thing of shapes to come
Your freedom's not free and dumb
This Depression is Great
The Deformation Age, they know my name
Waltzing to scum and base and
Married to the pain

Bang we want it
Bang we want it
Bang bang bang bang bang
You came to see the mobscene
I know it isn't your scene
It's better than a sex scene and it's
So fucking obscene, obscene yeah.

[GIRLS (in the spirit of Oscar Wilde):]
Be obscene, be be obscene
Be obscene, baby, and not heard.

The day that love opened our eyes
We watched the world end
We have "high" places but we have no friends
They told us sin's not good but we know it's great
War-time full-frontal drugs, sex-tank armor plate

Bang we want it
Bang we want it
Bang bang bang bang bang
You came to see the mobscene
I know it isn't your scene
It's better than a sex scene and it's
So fucking obscene, obscene yeah.

You want commitment?
Put on your best suit, get your arms around me
Now we're going down down down
You want commitment?
Put on your best suit, get your arms around me
Now we're going down down down

[GIRLS (in the spirit of Oscar Wilde):]
Be obscene, be be obscene
Be obscene, baby, and not heard.

You came to see the mobscene
I know it isn't your scene
It's better than a sex scene and it's
So fucking obscene, obscene yeah.

You want commitment?
Put on your best suit, get your arms around me
Now we're going down down down
You want commitment?
Put on your best suit, get your arms around me
Now we're going down down down

"Ladies and gentlemen, be obscene! Be be obscene!"
[GIRLS (in the spirit of Oscar Wilde):]
Be obscene, be be obscene
Be obscene, baby, and not heard.

Bang bang bang bang bang.
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Забравих да кажа БЕЗ Песни или Поезия.... Не ми се занимава да превеждам фразеологични съчетания и такива работи ;)
Айде просто давайте Articles и такива неща. Дори да не го преведа не ви взимам пари хах
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Machete (Danny Trejo) is a renegade former "Mexican Federale". He roams the cities, towns, and streets of Texas looking for work after a shakedown from a drug lord called Torrez (Steven Segal).
Machete has a run-in with Michael Benz (Jeff Fahey), a local businessman and spin doctor, who tells Machete that McLaughlin (Robert De Niro), a corrupt senator, is sending hundreds of illegal immigrants out of the country and that he must be killed. Benz offers Machete $150,000 to kill McLaughlin who quickly accepts the murder contract out of greed for the money.
Attempting to assassinate the senator at a political rally, Machete is double-crossed and is shot in the shoulder by Benz's henchmen whom are soon revealed to be in league with Senator McLaughlin who orchestrated the entire attempted assassination with Benz as part of a false flag operation to gain widespread public support for McLaughlin's harsh anti-immigration laws by setting up Machete as the patsy to make it appear that an outlaw illegal Mexican immigrant tried to assassinate the senator.
Now on the run from the law and being tracked not only by a ruthless henchwoman hired by Torrez, but Machete is also tracked down by Sartana (Jessica Alba), a persistant U.S. Immigration and Customs Enforcement agent with a special interest in the blade slinger. Machete goes after Benz and his men, as well as Senator McLaughlin, with the help of his only three allies; his "holy" Federale-turned-priest brother Padre (Cheech Marion) with a thing for pump-action shotguns; a saucy meat cleaver-wielding taco slinger named Luz (Michelle Rodriguez); and Benz socialite daughter April (Lindsey Lohan), whom Machete kidnapps and who soon develops a fancination for the blade-wielding fugitive since April has a penchant for guns. Machete rallies a group of illegal migrants together, and they all begin to hunt the people who double crossed him.
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Хора от 2 месеца не съм писал в темата.
Съжелявам вече не се занимавам с това а със Blackhat SEO ;)
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Я вярно кажи какво по-точно блек хат и как върви. и От къде източници на инфо
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

.... Black Hat Fail Викат.
Айде погледни в google.com - keyword SEX
Първо място е сайт на ЕДИН МЕСЕЦ със 35 00 ЛИНКА и е там от ТРИ СЕДМИЦИ. Всичките ЛИнкове са Ot Xrumer/Scrapebox...
А и не правя СЕО за себе си а за други хора ;)
 
Кой е сайта, че на мен ми излиза википедията. Ако на нея си и направил блек-хет - успял си. :)
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Ти откри skrboxa и стана блек хат ли бе ? Е разбирачи сте.
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Ти откри skrboxa и стана блек хат ли бе ? Е разбирачи сте.
Не съм открил Scrapebox само хах сладур(Сенук/Хрумер). Да не съм казал че съм ПРО просто казах че се занимавам с freelance bh linkbuilding ти какво тръгваш да ми се дървиш.

VBTK ставаше въпрос за един сайт 2010sexvideos или нещо такова. И не не съм го направил аз.
Но просто ви казвам че за keyword SEX за първо място сигурно ще ви трябват поне 1 година да се ранкнете whitehat. Той с ЧИСТО НОВ сайт се ранкна за под 10 дни и стоя там 3 седмици незнам дали още е там. Знаете ли какви пари е направил с тези AFF Linkove i baneri ? Tакива който много хора не изкарват за 2 години.
Аз не разбирам защо Скорпиасс се заяжда...
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

@soulravager в първите 20 страници на google.com няма домейн съдържащ "2010" при дума "sex".
Нещо се/те заблуждаваш/заблуждават.
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Ти ако се ранкнеш 1во място по кл. дума sex - аз ще ставам трамвай! А евала на ония, и аз съм чувал легенди за всякакви гурута- афилейт маркетери, реселъри и т.н. , има ги много такива като твоя приятел.
Идеята е ,че с блекхат се подстига нещо сигурно и трайно ,а блекхатерите си играят на crash and burn домейни .
Впрочем не се заяждам , споделям мнение , относно bh freelance - жалко ако предлагаш линкове и коменти като напълно легални и не спам а ползваш скрапа .
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

VBTK ставаше въпрос за един сайт 2010sexvideos или нещо такова. И не не съм го направил аз.
Но просто ви казвам че за keyword SEX за първо място сигурно ще ви трябват поне 1 година да се ранкнете whitehat. Той с ЧИСТО НОВ сайт се ранкна за под 10 дни и стоя там 3 седмици незнам дали още е там. Знаете ли какви пари е направил с тези AFF Linkove i baneri ?

Ти видял ли си го този сайт в серпа? Сигурен ли си че три седмици си го виждал в серпа? Мен много ме съмнява. При такава конкуренция, на 10-тата минута ще го репортнат и до полвин час ще е баннат.
Та, не каза какви пари е направил пича със сайта. Ние не знаем наистина за какви пари става дума, ти като знаеш защо не споделиш цифрата?
 
От: Безплатни преводи Английски- Български и Обратно

Ти видял ли си го този сайт в серпа? Сигурен ли си че три седмици си го виждал в серпа? Мен много ме съмнява. При такава конкуренция, на 10-тата минута ще го репортнат и до полвин час ще е баннат.
Та, не каза какви пари е направил пича със сайта. Ние не знаем наистина за какви пари става дума, ти като знаеш защо не споделиш цифрата?
Не съм казал че знам и не ми е приятел.
Видях темата за него в BHW и си беше там преди 2 седмици:
http://www.blackhatworld.com/blackh...ation-over-30k-backlinks-less-than-month.html
Разгледайте и ще видите...
И не линковете не ги правя със Скрейпбокс главно а главно със СЕнук и после линквам със скрейпбокса към Blogovete ot Senuke ;)
 

Горе