Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Carnation

Member
Колеги, моля препоръчайте ми някой счетоводител от Пловдив, да ми води счетоводството на ЕООД-то. Досега съм сменил вече двама, защото все ми е трудно да им обясня с какво се занимавам, т.е. те трудно разбират. Едната беше една печена бабка, ама тя и с емайл-а трудно се справя.

Ако сте работили с някой, тук е момента да ми го препоръчате (или на ЛС).
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Здрасти, мога да ти препоръчам, но във Варна.

Всичко ще се прави през интернет. Има система за онлайн счетоводство. Единствено ти трябва да си въвеждаш данните за получени/издадени фактури.

Фирмата е Сметкоплан. www.smetkoplan.com
 
От: От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Не че съм против офертата на предишния колега, но счетоводство онлайн не се прави. Според мен личния контакт е много важен в този случай.
Ако наистина искаш да си намериш счетоовдител и знаеш какво искаш си напиши една грамотна обява и я пусни в счетоводните форуми. Имаш голям шанс да си намериш човек.
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Целта беше някой да ми препоръча счетоводител с който е работил. Иначе да си пусна обява е най-лесното нещо, а за счетоводство без да се гледаме в очите със счетито - не благодаря.
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

счетоводител
GSM 0887112896
Трудов стаж : 23г
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

защото все ми е трудно да им обясня с какво се занимавам, т.е. те трудно разбират.

За какво му е на счетоводителя да зне с какво се занимаваш? Достатъчни му са фактурите, които ще му носиш и справките за банковата сметка - там ще пише достатъчно.

Например няма нужда да знае, че си продал реклама за пенисоувеличители. Стига му във фактурата да пише "реклама".
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Здравейте, съжалявам че не съм от Пловдив, иначе бих Ви предложил някаква оферта. Имам приятели, които се занимават със SЕО и интернет бизнес, така че съм запознат доста добре с дейността /работил съм със тях по някои проекти/. Както и да е, това не е толкова важно. Дейността Ви е такава, че е добре да можете да се виждате със счетоводителя, онлайн няма да стане. Препоръчвам Ви да търсите човек с опит в дадената сфера, тъй като има много специфични изисквания относно данъчното облагане, особено в сферата на ДДС /зависи дали получавате доходи от ЕС или от трета страна/, а санкциите по този закон са много високи. И не е вярно че на счетоводителя не му трябва да знае с какво се занимаваш - точно обратното е, но не искам да изпадам в подробности. Ако все още не сте си намерили човек, мисля че мога да ви препоръчам някои колеги от Пловдив на лично съобщение.
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

0885 292007 - Малинка . Доста добра счетоводителка . Напред е с технологиите и е доста разбран човек . Кажи и че те праща Иван .
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Ние ползваме от година тази счетоводна къща МИКРОФИНАНС ... Нямаме забележки, засега се справят на ниво, дано да е така и занапред :)
 
Последно редактирано:
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Бре, колко новорегистрирани се навъдиха, все с опит и препоръки...
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Бре, колко новорегистрирани се навъдиха, все с опит и препоръки...

Глад е работата. До скоро уебмастърите обикаляха счетоводните форуми за съвети, а сега започнаха счетитата да идват тук да ловят клиенти.
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

0885 292007 - Малинка . Доста добра счетоводителка . Напред е с технологиите и е доста разбран човек . Кажи и че те праща Иван .

Преди да даваш контакти на счетоводител е добре да се консултираш с него дали приема в интернет сверата фирми. :) В случая тази счетоводителка, не работи и отказва да се занимава с интернет фирми :)
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Счетоводител съм с 20 годишен опит. Телефон за контакти - 0898 678806 - Димитрова.
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Преди да даваш контакти на счетоводител е добре да се консултираш с него дали приема в интернет сверата фирми. :) В случая тази счетоводителка, не работи и отказва да се занимава с интернет фирми :)
Явно в момента има доста работа (или нещо не и се е понравило естеството на фирмата) и за това е отказала.
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Здравейте. Искам да попитам дали някой знае телефон или към коя фирма работи счетоводител на име Красимир от Пловдив? Не му знам нито имената, нито фирмата, за съжаление. Ако някой може да ми даде някаква информация, моля да ми пише. :)
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

:D Хората се регистрират и препоръчват техните фирми :D

Когато си избирате фирма, просто напишете "счетоводни услуги Пловдив" или София и ще излязат около 500 такива за всеки град... Разгледайте сайтовете! Информирайте се! Първото впечатление е сайта, той също говори нещо... Обадете се на няколко счетоводни къщи и разговаряйте с главният счетоводител... Информирайте се по какъв начин работят!
Много хора правят грешката да изберат най-евтината счетоводна къща или пък да изберат първото каето срещат и накрая какво става? Не си вършат добре работата! Не те информират! Не ти обясняват! Какво по лошо от това?

Ако трябва да препоръчам, ето счетоводната къща която аз използвам! Хората наистина си разбират от работата!

Успех на всички нови регистрирали се в форума :d
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Колеги, моля препоръчайте ми някой счетоводител от Пловдив, да ми води счетоводството на ЕООД-то. Досега съм сменил вече двама, защото все ми е трудно да им обясня с какво се занимавам, т.е. те трудно разбират. Едната беше една печена бабка, ама тя и с емайл-а трудно се справя.

Ако сте работили с някой, тук е момента да ми го препоръчате (или на ЛС).

Здравейте,
Предлагаме счетоводни услуги - Тамдем ЕООД, персонала ни е с над 15 год. опит. Лоялни и коректни. 0889260235 Мая Вучкова
 
От: Препоръчайте ми счетоводител - Пловдив

Мога да препочъчам една мацка, която е експерт в много области и се е сблъсквала с доста разнородни казуси.
Но за да получиш адекватна цена е хубаво да отидеш на место в Гранда на 3-ти етаж. Кажи и , че Антония от DODO Kids те е изпратила.
Ако искаш може и аз да се кача.

http://schetovodstvo-plovdiv.com/
 

Горе