Къде ще почивате това лято 2010?

Къде ще почиввате това лято?

  • На море

    Votes: 19 52.8%
  • На планина

    Votes: 2 5.6%
  • В Гърция

    Votes: 0 0.0%
  • В Турция

    Votes: 2 5.6%
  • Другаде в чужбина

    Votes: 2 5.6%
  • В къщи

    Votes: 2 5.6%
  • По градските ни заведения

    Votes: 0 0.0%
  • На язовир или река

    Votes: 2 5.6%
  • На село при роднините

    Votes: 0 0.0%
  • Няма да почивам :(

    Votes: 7 19.4%

  • Общо гласове
    36

Blinky

Owner
Здравейте съфорумци. Знам, че въпроса е леко банален, но искам да го задам, защото по този начин да видя, кой как почива от онлайн заниманията си.

Аз лично ще мина за 5 дена на море и мисля това да е лятната ми почивка. Надявам се да е в компанията на мои приятели, които ще се отдадат на греховни нощи. Не сме де, а по принцип. :)

Месеца ще е Август. Така, сега сте вие да споделите и гласувате. :)

П.П: Не е изклюено да споделите и какво планувате, от тръгването до "ох, ама ти как се озова в леглото ми..." :)
 
Последно редактирано:
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Ами аз и една малка, но сплотена група :) му направихме един преход до в. Мусала миналите събота и неделя.
После се планира едно ходене на язовир на палатки, после лека хижа някъде в планината и ако остане време накрая най-хубавото - морето. :)
 
Аз ходих вече на Китен за една седмица, днес отивам на Цигов Чарк за уикенда, а септември мисля до Гърция или Турция за една седмица. Трябваше да може да се избират няколко опции в анкетата.
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Ходих на Слънчев Бряг след бала и може по някое време в края на Август и на планина да ида. :)
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Заминавам за Несебър.
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Няма да почивам защото съм в непрекъсната почивка от както завърших.

Едно уточнение морето не е почивка, почивка е само планината и чистия въздух.

Не случайно старите хора казват ходих на море и ходих на почивка.

А иначе ако питате какво ще правя август-ще кача Мусала и Вихрен както всяко лято и може и на море да отида но не на хотел а с братовчедите от Варна да къмпингуваме някъде на юг по малкото все още не осрани от бетона на мутрите плажове

PS

Много трудни въпроси задавате, аз не съм по плановете и не знам къде ще бъда другата седмица и ако изфирясам на някаде дали няма да се прибера чак септември
 
Последно редактирано:
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Другаде в чужбина - на околосветски круиз. (заминавам утре рано сутринта) :p
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

niks пак са изказа неподготвен :)
големия брокер-бизнесмен-адулт-пачка бил в непрекъсната почивка :)
и морето не било почивка ...
казвали те старите хора...
ама старите хора са бачкали като луди безвъзмездно да копат пътища и тунели и какво ли не, а сега духат супата с по 150 лева пенсия нали
така че аз старите не ги слушам :)
не било почивка морето - айде изкарай ти месец на вила със безлюден плаж и да видим не е ли почивка...
па за по младите за ко да не отидат да се понаклецат и понапият по курортите... де и аз да бях като тях ....
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Ето, че и на мен най-накрая ми дойде реда да се похваля къде ще почивам това лято. При мен се получава, че ще съчетая полезното с приятното!

45 дена ще обикалям из територията на Национален Парк “Централен Балкан”. Като част от екстремното преживяване ще бъде 7 дневен поход на палатки… уникално, а ползите са, че ще ми го броят и като стаж, ще получа и малко парички не са кой знае колко, но нито аз нито останалите колеги от групичката ще ходят заради парите!
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Имаме планове за планина ,но ще видим ... Може и за море да остане време : )
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

http://www.palmaronline.com
тук ще ходя аз, но чак на 24 септември
Супер е. И на мен това е предствата ми за добро изкарване. Ето ги условията, които си поставихме тази година за добра почивка:

1. Хотела да е:

- близо до плажната ивица
- да има голям басейн
- да е огромен, за да има хора
- да има голямо лоби с бар
- да има голям открит бар

2. Градът да е:

- леко шумен
- привличащ много тористи
- не само с чалга на всяко капанче
- да има разнообразия от заведени като стил
- плажа му да е чист и хубав
- да е близко до други големи и хубави местенца

И мисля, че ще си намерим това място тук. Като заминаването е на 15ти август. Щее е диво и лудо. ;)
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

на море, Приморско ... и отпуската наближава :)
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

на море, Приморско ... и отпуската наближава :)
Хахахаха, още един за Приморско. А си мислех, че тази година ще са по-добри пари, ама то не се оказа така. :)

Важното е, че ще е весело.
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Аз пък не обичам много навалица и да се чудиш къде да намериш място на плажа , затова - отивам в края на август на Камчия! Спокойно , зелено, с огромен непренаселен плаж. Да си е почивка все пак :)
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Към Sunny beach малко да опитам от алкохолния туризъм :D
 
От: Къде ще почивате това лято 2010?

Май месец бях в Турция за първи път. Бях много скептичен, но се оказа, че съм сгрешил с предварителната си преценка. Изкарах си много добре. Може би беше заради хубавия хотел, но като цяло доста си промених мнението за турците и Турция. Туризмът им е на доста високо ниво.

Надявам се септември или октомври да отида пак.
 

Горе