УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

niks

New Member
УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски блядове в казарма

Масов бой между руснаци и дагестанци в казарма

Кавказци в армията издевателствали над славяни:D

[video=youtube;WQ4vRuTvEQI]http://www.youtube.com/watch?v=WQ4vRuTvEQI [/video]

Масов бой на етническа основа във военно поделение в Русия бил старателно прикриван от министерството на отбраната, докато видеозапис от случая не се появи в интернет.

Руснаци и дагестанци са се били в армейска част край Наро-Фоминск. Очевидец заснел видео на мобилен телефон и го пуснал в You Tube.

Сбиването е станало в началото на юли, но записът е качен в мрежата едва на 10 август и за два дни вече е гледан от над 50 000 души.

Скандалът започнал от скарване между двама души от зенитния ракетен дивизион и разузнавателната рота, което прераснало в масов бой между войниците от тези подразделения.

Свидетел на събитията разказа пред вестник „Комсомолская правда“: „Ден преди боя имаше дребни стълкновения между дагестанци и руските разузнавачи наборници в местния клуб. Разбраха да се срещнат на следващия ден на плаца в 8 вечерта.

Но дагите (както в руския текст са наречени дагестанците) се държаха нечестно: огромна тълпа от тях нападна шестима разузнавачи още през деня. И се започна.
Разузнавачите видяха, че „бият нашите“ – който успя, изтърча на помощ. Дагите обаче бяха повече и те, естествено, наритаха нашите момчета. След това на плаца излезе командирът на бригадата и направи един откос с калашника. Всичко свърши дотук.

По данни на GZT.RU масовият бой е станал, след като дагестанец дал неправомерна заповед на руски войник и той не се подчинил. :lol:

Там наборници дагестанци издевателствали над други войници славяни, взимали им парите и вещите, а веднъж изписали по телата на жертвите си думата KAVKAZ. Преди това за сплашване един от войниците бил жестоко пребит. :D

============================

Е няма такъв кеф, така не съм се забавлявал от поне една година когато се гаврех с една руска пачавра която ми обесняваше че кирилицата била руска азбука създадена от руснаци.

Путкин закривай армията, закривай и държавата че ще ни умориш от смях:p
 
Последно редактирано:
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Е как се познават кой кой е? :)
Иначе нямат си работа, какво друго да правят в казармата...
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

ИЗТРИЙТЕ ТАЗИ ТЕМА ЗАЩОТО НАЧИНА ПО КОЙТО Е НАПИСНА Е СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ!!!
ЗА КОЙТО Я ЧЕТЕ НЕКА СЕ ЗНАЕ ЧЕ СА МАЛКО ЛАЙНАРИТЕ КОИТО МИСЛЯТ ПО ТОЗИ НАЧИН КАТО АВТОРА НА ТЕМАТА!
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Истината не е срам а привилегия на разумните хора нещо недостъпно за склавяните(робите) обречени винаги да тънат в собствените си лайна, жалко само че цапат Българската земя но няма да е задълго....
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Никс, мислиш ли, че този форум е най-подходящия да пускаш такива теми и да разискваш такива въпроси, що не земем да си направим един политически форум и там да може да си пишеш на воля такива неща и да плюеш по робите и по заробителите :) Тук не е мястото за такива теми според мен чесно ти говоря. Не е правилно във форум за интернет маркетинг да се разискват такива въпроси. Прекалено офтопик е :) Дай да заформим един полит форум и да храним наред там и да си пускаме мненията и идеите там :) Какво ще кажеш?
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Що бе забавно е :)
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Никс, мислиш ли, че този форум е най-подходящия да пускаш такива теми и да разискваш такива въпроси, що не земем да си направим един политически форум и там да може да си пишеш на воля такива неща и да плюеш по робите и по заробителите :) Тук не е мястото за такива теми според мен чесно ти говоря. Не е правилно във форум за интернет маркетинг да се разискват такива въпроси. Прекалено офтопик е :) Дай да заформим един полит форум и да храним наред там и да си пускаме мненията и идеите там :) Какво ще кажеш?

Защо мислиш че политическите теми нямат място във форум за интернет бизнес.

Напротив точно тук им е мястото защото само политически грамотен човек може да развива успешен бизнес било онлайн, било офлайн.

Явно друга е причината за възмущението ти ! :)
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Ами според мен не е нужно да си политически грамотен, за да можеш да вадиш пари от интернет. Има хиляди хора, които могат да докажат това :D Причината за възмущението ми - смятам, че такива теми наистина не са за този форум, но идеята за полит форум ми харесва и ако има желаещи, можем да заформим нещо :)
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Внимавай чи никс вече та заподозря в неправилен етнически произход... :oops:
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Като оставим на страна че е много краен и вулгарен в изказванията си Никс е много прав за доста от нещата които говори, проблема е че заради вулгарният си изказ повечето от хората не могат да осъзнаят съшноста на това което иска да каже, а именно че българите всъшност нямат много общо със славяните и че токова животно като славянска култура няма и всичките напъни тя да бъде измислена е за да обслужи различните политически интереси.
За съжаление промивките на мозъците ни през последните 65г доведоха до там че ни радва да се чустваме славяни (роби) и се обиждаме когато някой каже нещо лошо за славяните. А в същото време се смееме на македонците и измислената им нация
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Като оставим на страна че е много краен и вулгарен в изказванията си Никс е много прав за доста от нещата които говори, проблема е че заради вулгарният си изказ повечето от хората не могат да осъзнаят съшноста на това което иска да каже, а именно че българите всъшност нямат много общо със славяните и че токова животно като славянска култура няма и всичките напъни тя да бъде измислена е за да обслужи различните политически интереси.
За съжаление промивките на мозъците ни през последните 65г доведоха до там че ни радва да се чустваме славяни (роби) и се обиждаме когато някой каже нещо лошо за славяните. А в същото време се смееме на македонците и измислената им нация

А разбират, разбират пич

Аз им говоря на "славянски" език познат ни от предаванията по Бунак тв и сръбските кафани и чалготеки

Ако тръгна да им обеснявам на не вулгарен български език едва ли ще ме разберат, славянската рая си иска дървото и хомота и чака някой от вън да дойде да е "освободи"(оплоди).

Докато не се осъзнаят сами и не хвърлят оковите само гавра и трепане навсякъде и по всяко време:twisted:
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

ТОЙ И ПРОФЕСОР ВУЧКОВ ГОВОРИ МНОГО ИСТИНИ ... НО ТОВА НЕ МУ ПРЕЧИ ДА Е ИЗКУКАЛ НАЛИ ?
И ВСИЧКИ ДА МУ СЕ СМЕЯТ...
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

@niks що не си намериш някво занимание? Защо не пробваш с някакъв спорт?
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

нещо не разбирам защо им се кефиш на тея помаци ...
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Обикновенно когато дам червено квадратче, което по принцип е рядкост, се обосновавам, защото мисля, че човека който го е заслужил е заслужил и кратко разяснение.
Наистина е адски обидно за мен като българин, да ме сравняват или оприличават с дАгестанец.
Никс, не знам какъв ти е проблема, нито защо се изказваш толкова рязко спрямо нацията ни като цяло, но определено не правиш особенно добро впечатление.

Истината не е срам а привилегия на разумните хора нещо недостъпно за склавяните(робите) обречени винаги да тънат в собствените си лайна, жалко само че цапат Българската земя но няма да е задълго....

А ти какъв си? Не си славянин предполагам? От какво толкова недоволстваш? Да не би системата да те малтретира?
Вярно е, че сме роби и може би още дълго време няма да се отървем от това ни определение, но причината за това се нарича манталитет, който след соц. времето, при нас е изграден по много крив начин.
Това за цапането на българската земя ме провокира за точката.
Аз съм българин и се гордея с този факт! Гордея се, че съм се родил тук! Гордея се с делата на предшествениците ми! Гордея се, че дори велики имена в историята като Чърчил са оценили държавата ни повече от високо.
А ти с какво се гордееш? С публикация в която наричаш българите - дАгестанци? Похвално! Само така!

@jkminkov - помаците са на балканите. Колкото и на югозапад да е Дагестан, тази част от "федерацията" няма нищо общо с България, да не говорим за Русия.
 
не е точно така значи синовете на кубрат поемат в разлини посоки като Аспарух тръгва на запад и основава Дунавска България на Балканите потомциоте другите братя като цяло не са по малко българи от нас... просто през годините на комунизма никои не можеше да спомене на СССР че там има една стара българска държава и да има теротериални претенции :) те даже комунетата по едно време са искали да ни правят република на СССР



http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0_%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F

През 635 година хан Кубрат сключва мирен договор с византийския император Ираклий. Около 654 г. Велика България се разделя на три части. Кубрат умира около 665 г. и оставя завет на синовете си да бъдат единни и да не делят държавата.[4] Най-големият, Батбаян, поема управлението на Велика България и се брани известно време срещу хазарите, като в крайна сметка им се подчинява. Останалите двама братя поемат по собствени пътища - Котраг на север, към устието на река Кама, където основава Волжка България, а Аспарух потегля на запад, към делтата на Дунав, където основава Дунавска България, впоследствие прераснала в Първото българско царство.

едит ПП по мое време като съм учил почти не се споменаваше за историята на България преди 681

иначе ето още интересно четиво за прабългарите
http://bg.wikipedia.org/wiki/Прабългари
 
Последно редактирано от модератор:
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Абе не ми се спореше особенно много, ама за да докажа, че общото ни с Дагестан е може би 20 години владеене на малка част от територията, ще дам следните линкове:
http://bg.wikipedia.org/wiki/Прабъл....91.D1.8A.D0.BB.D0.B3.D0.B0.D1.80.D0.B8.D1.8F - снимката в дясно както и описаните граници.

Още малко интересно четиво, за съжаление от английската версия на сайта.
http://en.wikipedia.org/wiki/Khazars#Rise - третия параграф
http://en.wikipedia.org/wiki/Dagestan#History - втори параграф

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Bulgarians_and_Slavs_VI-VII_century.png

Едит: Забравих. И да, наистина Велика България е била на територията на която се е разпростирал СССР, но не и точно на територията на Дагестан.
 
Последно редактирано:
От: Re: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в каза

оки не ми се спори по темата но все пак трябва да си имаме едно наум за тези неща от историята

историята е категорична - 500 гопдини турско робство ?
ама сега слушат путитата турско и носят потурки щото модерно ?
дпс ни управлява...

вие псувате режима...
ама преди 30 години курволята не се проебаваха на 13 години ?
не помня у дома да се заключваха врати
нямаше гладни
нямаше просяци
не е било идеално но и сега сме далеч от идеалното...
КОГА Е БИЛО в цялата история
на 1000 лева заплата 600 лева да са данъци ?
минимална заплата 240 лева умирране от глад - осигуровки 110?
ДДС ДОД ЛАЙНА ПОМИЯ ? А ВИЕ СЕ КЕФИТЕ ЧЕ НЯКАКВИ СЕ БИЛИ НЯКЪДЕ :)
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Обикновенно когато дам червено квадратче, което по принцип е рядкост, се обосновавам, защото мисля, че човека който го е заслужил е заслужил и кратко разяснение.
Наистина е адски обидно за мен като българин, да ме сравняват или оприличават с дАгестанец.
Никс, не знам какъв ти е проблема, нито защо се изказваш толкова рязко спрямо нацията ни като цяло, но определено не правиш особенно добро впечатление..

Няма да споря с теб, нито ще ти давам квалификации да не говорим пък за червени точки само едно ще кажа:

"Прости му господи той не знае какво говори"

Дано твоето невежество се дължи на крехката ти възраст и скоро прогледнеш а не на промито самосъзнание:)

Ще ти окажа необходимата помощ, дано е оцениш !!!!

1.Истинска карта на тариториите на Стара Велика България

[URL="http://img245.imageshack.us/i/greatbulgariakubrat.jpg/"]


През 630 година е основана ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (Мagna Bulgaria), от кан Кубрат от рода Дуло. Столицата й е величественият град Фанагория на Таманския полуостров. Тази съществува - с много перипетии - чак до ХVI век. Простирала се е от хребетите на Урал до реките Сура и Ока, и от Кама и Вятка до Самара и изворите на Дон.

Тези земи са сегашните територии на Татарстан, Башкортостан, Чувашия, Самара, Мари/Черемиш, Мордвиния, Удмуртия, Нижни Новгород, както и земи в северен Кавказ: Кабардино-Българската република, Чечения, Ингушетия, Осетия и Дагестан.

От старата Велика България на кан Кубрат, се образували отделни държавности:

- Дунавска България (кан Исперих 668г.),

- Киевско-Волжка България (кан Бат Баян 665 г.),

- Хазария (каган Кабан 668 г.),

- Авария (кан Шамбат-брат на Кубрат 668 г.)

- Унгария (кан Арбат 895 г.)

- Турция(Селджукски султанат)-(кан Селеджук 870 г.).

NB:

Киевско-Волжка България след период на междуособици (855-921 г.) се разделя на Волжка България и Княжество Киев и Новгород-Киевска Рус(бъдеща Русия), между които започват религиозни противоречия прерастнали в братоубийствени воини.

2. Истинска карта на териториите на Волжка България



Ето ги вашите "братя" славяни дето ви "освободиха" от Турците......и продължават да ви освобождават вече 132 години какво направиха с нашите братя на Волга и Кавказ:

През 1552г след многогодишни опити отслабената от монголските нашествия Волжка България най накрая е пада под властта на Русия. За да се оправдае пред Европа за избиването на 400 000 българи и унищожаването на 40 приказни български градове, Русия заявила че наказва “татарите”. “Татар” не е етноним (няма такава държава), а унизително прозвище за “чужденец” на монголски. За това днешните “татари” са добре платени от Кремъл ислямски фундаменталисти.След поредица военни походи Иван IV Грозний в 1552 г. превръща българската столица Казан в гробищен град.Ето как изглиждат тези "Славни" дела на Иван Грозни според руския историк Н.М.Карамзин(История государства Российского, Москва, 19891 тираж 100 000):

- " ...Вече около пет седмици россияните стояха под Казан и убиваха излизащите от града не по-малко от десет хиляди неприятели,.. Никой не се предаде жив, спасиха се малко... ранените... Градът беше завзет..убиваха всички които се намираха, в домовете, или в ямите; вземаха в плен жени, деца или чиновници...сечта престана но кръвта се лееше... Царския дворец, улиците, крепостните стени и дълбоките ровове бяхазапълнени с мъртви.. тела се носеха по реката..."/т.VIII, стр.212/.

Мародерството и грабителството, като почти тържествен акт са отразени в старите летописи, които ползва Карамзин: "... Россиани плаваха в изобилие, вземаха каквото си искат: хляб,мед,домашните животни, опожаряваха селищата, убиваха жителите... къщите бяха красиви и богати... в тях имаше скъпоценности..пленяваха само жените и децата/т.VIII, стр. 205/

Руското самодържавие издигнало пирамида от отсечените глави и карало кавказките ни братя да се кълнат пред нея, че не са българи, а каракачани, балкари, кумъки... Мишарските българи били изгонени от градовете им забрана да ги приближават по-близо от 20 км. Така те били подложени на мор.

В Башкортосан било избито цялото население: старците – с дървета и камъни, пеленачетата – посичани със саби, жените – с разпаряне на коремите, бунтовниците били набучвани на колове, прекарвали куки през ребрата им и ги избивали с оръдия. В леда на река Мензел пробили отвори, в които мушкали всеки 39 от 40 души, докато труповете я задръстили.

В края на краищата българите били преименувани: мишарски, тюменски и казански – на татари, сербийските българи – на чуваши, а уралските – на башкири...

Георги Стойков Раковски, 1821г.-1867г.

"...... Послушайте, братия Българе, а особито вые отъ Видинска областъ !
Руси-ти са были единъ най-дивъ и най-варварскы народъ, какъ-то са си и до сега остали такви-зи най-голема-та имъ часть.Българе-ти са гы най-напредъ покрыстили, дали имъ са писменность, священно-то писание и първо-то образование.Това е познато бекы от сичкы и техни-ти учени го признаватъ. Нъ какво благодарение са отдали тии Българомъ за това благодеяние ! Ето :Разорили и завладели Волжанско-то имъ пространно царство и порусили до сущь тамошны-ты Българы, като им наложили на сила языка си.

До время-то Великаго Симеона, Царя Българскаго, южни-ти страны Русии, кои-то днесь назовавать Мала-Русия, са били населени се от Българы, съставяли са часть отъ Българско-то обширно Царство нъ и тия са паднали въ рускыты мачителскы рацы и днесъ са до сушь порусени. Освенъ история-та, коя свидетьлствува, техенъ языкъ, песни и обычаи са още живи доказателства на това. Тия още не прииматъ да ся назовават и Руси !

От техъ времена, като почна да слабей Турция, Руси-ти почнаха часто да минуватъ Дунава и да разоряватъ бедно-то ни отечьство. Колко-то пати рускы-ти войскы са минували Дунава, най-големи опустошения и разорения е претърпело наше-то бедно отечество. Отъ една страна необузданно-то тогдашно турско нерядовно войнство е пленило, клало, грабило и робило Българы-ты, а от друга страна русскы-ти войскы, още по-свирепи и по-немилостиви отъ Турцыты, опустошавали са лозия, нивы, грабили овцы, говеда и горили Българскы-ты градове и села !

.........................

================================

Когато прогледнеш ако имаш поне малко доблест ще се извиниш ако не на мен то на нашите братя Българи от Кавказ и Волга които държат на Българския си корен независимо от руския геноцид на който са подложени и са повече Българи от теб, без значение как се наричат днес и каква религия изповядват:evil:

[/URL]
 
Последно редактирано:

Горе