Какви програми ползвате?

Бахти! Всеки казва, че от Affiliate marketing се изкарва много! Немога ли да започна Affiliate marketing без да знам английски език, щото само тва ми е недостатака, голямммм проблем! :roll:
 
е може ама ще си плащаш да ти преразказват статийте
 
възможно е да не е вярно но и да ги правят и да не ги правят ми е все едно ... важното е колко си искарвам аз...
 
Sobieski каза:
е може ама ще си плащаш да ти преразказват статийте
Да кажем че имам човек който би могъл да ми преразказва статиите, къде мога да прочета повече за Affiliate marketing как да стартирам, какво да пиша, какво да продавам и др. неща за стартирането, но на БГ? Статиите не са проблем но когато немога да разбера какво да правя - ето това е проблем! :cry:
 
еми рови из форума аз всичко от тук научих и ще продължа да уча първата продажба я направих благодарение на форума :)
 
Frik каза:
Бахти! Всеки казва, че от Affiliate marketing се изкарва много! Немога ли да започна Affiliate marketing без да знам английски език, щото само тва ми е недостатака, голямммм проблем! :roll:

Може да се ханеш да го понаучиш англииският не е толкова сложно може да се запишеш на курсове
 
coolice каза:
Frik каза:
Бахти! Всеки казва, че от Affiliate marketing се изкарва много! Немога ли да започна Affiliate marketing без да знам английски език, щото само тва ми е недостатака, голямммм проблем! :roll:

Може да се ханеш да го понаучиш англииският не е толкова сложно може да се запишеш на курсове
Студент съм 2-ра година и ме скъсват от учене по разни специализирани предмети. Нямам време за курсове, пък и нали се сещаш, че българския студент е доста зле финансово... ;(
 
Колко души в този форум са изкарали над $500 от GB и MN ?
Чисто любопитство ;)
 

Горе