Сайт за филми

Thebusiness

Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
http://fan-bg.com/

Хостинг и домейн до : 02.09.2011

Ако някой се интересува да пише. Има и малка уловка и тя е,че трябва да се държи банера на суперхостинг в сайта (понеже са спонсори) с хостинг и домейн съответно.

Сега чакам да ми пратят нов банер за да мога да го сложа..


Сайтът е подходящ за Adsense ;]
 
От: Сайт за филми

Демек, ти продаваш спонсорството на суперхостинг? ... защото нещата, които изброи, че струват нещо са на суперхостинг ...
Те знаят ли, че правиш Thebusiness на техен гръб?

... а имаше 10 лева за дизайна, извинявай ...
 
От: Сайт за филми

добре де....
след като суперхостинг са спонсори защо калкулираш домейна и хостинга в цената?!
по всяка вероятност защото си добър?!
п.с.
не проявявам интерес към сайта, просто съм против двойното облагане
 
От: Сайт за филми

Окей,може и така да е. И аз мислих по този въпрос..

Уф.. абе без това искам да се отърва от него.

Крайна цена 20лв. Ако не .. да стои там и .. без т'ва не съм го барал от 2 месеца някъде..

Ся 100% ще кажете от 50 на 20 .. WOW..
Обясних защо..
Искам просто да се отърва.. :) И както казаха други хора по-горе.. за да не правя сечено с домейн и хостинг..
Ще бъдем честни ок!

НО с банерите и т.н. на суперхостинг се оправяте вие! :) То същност трябва да се сложи само един банер (на произволна позиция)
 
От: Сайт за филми

Така де.. :) щом казваш! .. Да спреш със спама може ли? (най-учтиво те питам) :?
И само да кажа,че все пак не си напълно прав,понеже все някой е преговарял за тези хостинг и домейн нали се сещаш.. не се дава на всеки втори.. НО това е друга тема :)
 
От: Сайт за филми

Така или иначе няма какво да го правиш, с 20лв, с тях без тях - все тая. Защо не го подариш? Аз вече подарих така 2 сайта, нека запазим добрата практика.

П.С.: Преди да ме линчувате, дори и да го пуснеш като подарък, пак няма да съм заинтересован. :)
 
От: Сайт за филми

Така де.. :) щом казваш! .. Да спреш със спама може ли? (най-учтиво те питам) :?

Най-учтиво ти отговарям, че не спамя. Взимам отношение върху явна кокошкарщина във форума, който посещавам. И то от уважаван потребител ... толкова ли закъсахме.
Както и да е, успех с продажбата на преговорите ти.
 
От: Сайт за филми

Просто си направих едни сметки,които впоследствие се оказаха грешни!

и какво искаш да кажеш с това

толкова ли закъсахме.

Нормална продажба на нормален сайт (дори и за 20лв) няма нищо лошо ..
освен недоразумението от преди малко :)
 
От: Сайт за филми

Thebusiness, не бе, нямам нищо против сайта. Просто нишата не ме интересува, не че е лош или му има нещо :)
 

Горе