Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте!
Има ли някаква безплатна версия на WPML за тестване или друг качествен плъгин за превод? Първо искам да го пробвам, после ако трябва ще го закупя...
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте!
Има ли някаква безплатна версия на WPML за тестване или друг качествен плъгин за превод? Първо искам да го пробвам, после ако трябва ще го закупя...

Плъгинът си заслужава парите, определено. Дори и на годишна база да се вземе, много е добър. Нещо фри, което дори и бегло да наподобява този, мисля, че трудно ще намериш. А всичко друго е малко мъка честно казано. Някой се мъчат с други, но се стига винаги до момента, в който няма как да направиш нещо с нещо фри. А в платения ще го има и дори ще е добре направено. Моят съвет е това. Но вече, ако някой има други предложения, нека ги даде, но за мен ако искаш да е професионално, това е начина да го направиш. Разбира се има и други, но са малко по-примитивни.
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Плъгинът си заслужава парите, определено. Дори и на годишна база да се вземе, много е добър. Нещо фри, което дори и бегло да наподобява този, мисля, че трудно ще намериш. А всичко друго е малко мъка честно казано. Някой се мъчат с други, но се стига винаги до момента, в който няма как да направиш нещо с нещо фри. А в платения ще го има и дори ще е добре направено. Моят съвет е това. Но вече, ако някой има други предложения, нека ги даде, но за мен ако искаш да е професионално, това е начина да го направиш. Разбира се има и други, но са малко по-примитивни.

Много категорично?
@Jnr88 виж Polylnag
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте!
Има ли някаква безплатна версия на WPML за тестване или друг качествен плъгин за превод? Първо искам да го пробвам, после ако трябва ще го закупя...

Имаш 30-дневна гаранция за връщане на парите
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не знам дали постът ми е за тук, но все пак реших да пиша. Търся безплатна wordpress тема тип geo directory, като тези тук. Някой да е срещал нещо подобно? Рових се доста, но всичко е платено - 30+ долара.

Благодаря предварително!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не знам дали постът ми е за тук, но все пак реших да пиша. Търся безплатна wordpress тема тип geo directory, като тези тук. Някой да е срещал нещо подобно? Рових се доста, но всичко е платено - 30+ долара.

Благодаря предварително!

Не съм срещал такива безплатни теми. Защо не си харесаш просто тема и не ползваш плъгин? Например този.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не съм срещал такива безплатни теми. Защо не си харесаш просто тема и не ползваш плъгин? Например този.

Да, инсталирах го, но нещо имам проблеми с настройките. Продължавам търсенето. Благодаря ти!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

(Не е точно плъгин, но ще го пусна тук, защото не заслужава нова тема)
Здравейте, търся добър нотификатор като "pushcrew", но да няма лимит за събскрайбъри (не ми се дават 25 долара на месец за платената версия). Pushcrew е готин защото изскача отгоре и те пита дали искаш да се абонираш, търся нещо подобно. onesignal не е вариант, защото не е толкова нагъл. Виждам, че има някакъв, от който директно браузъра ти те пита дали разрешаваш нотификациите, дори няма прозорче на самия плъгин, но не знам кой е.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

В настройките на Onesignal може да му кажеш, че искаш браузъра да пита.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Супер, много благодаря! Ще направя анализ дали повече хора ще се събскрайбват така.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Супер, много благодаря! Ще направя анализ дали повече хора ще се събскрайбват така.

Аз съм го сложил на 1 мой сайт. Сметките ми показват, че около 3,3% от хората се абонират.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

onesignal не е вариант, защото не е толкова нагъл.

Ама вие сайтовете си по наглост ли ги правите?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

(Не е точно плъгин, но ще го пусна тук, защото не заслужава нова тема)
Здравейте, търся добър нотификатор като "pushcrew", но да няма лимит за събскрайбъри (не ми се дават 25 долара на месец за платената версия). Pushcrew е готин защото изскача отгоре и те пита дали искаш да се абонираш, търся нещо подобно. onesignal не е вариант, защото не е толкова нагъл. Виждам, че има някакъв, от който директно браузъра ти те пита дали разрешаваш нотификациите, дори няма прозорче на самия плъгин, но не знам кой е.
Като се достигнат тия 500 абоната, дали няма да има възможност за скриване на набирането на абонати, т.е. да спре да събира повече, същевременно обаче да си работи като се пусне нещо за получаване. Има май една опция чрез махане на отметка, но ще я пробвам може би другата седмица - нека минат 400+, сега съм на 300 без малко. 500 абоната мен ме устройват, при положение над 20% клик рейт. Но може би това е, защото не прекалявам - 2 пъти седмично, иначе ще се отпишат хората.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Странникът - просто имах предвид, че доста скромно, дори незабележимо излиза.

TheCrazyBastard - ами 500 не са малко, но в един етап ще достигана максимума и ще ми трябва по-голям лимит, но 25 долара месечно е някаква безумна цена, дори за година бих се замислил дали да ги дам, предвид факта, че има безплатни заместители, които май ще се окажат дори по-добри.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Добре .
 
Последно редактирано:
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
някой знае ли плъгин, който да зуумва картинките като минеш с мишката отгоре. Става дума, когато са тъмбнейлчета на дадена страница и като минеш върху малкото изображение и да се приближава. Пробвах с Featured Image Zoom, ама нещо не става.

Мерси предварително:)
 

Горе