Въпрос за метод с аутоблогове

ReminD

Well-Known Member
Всеки предполагам знае какво представляват аутоблоговете, има доста плъгини на WP, които могат да фечват контент, а пък сигурно сте чували и за спинери, които спинват съдържанието ( ПЛЪГИНИ ВСЪЩНОСТ ) и общо взето контента става за роботите ( за съжаление само за тях ).

Та схемата е общо взето много шит откъм реални посетители, затова ми трябва адсенс тема, която директно да гони хората и да ги набутва в рекламите. Някой ползвал ли е аутоблог + спинър + backlink energizer? И ако да, каква тема ползвате и за какъв трафик говорим, ако се остави всичко на автопилот + scrapebox и BMD бластове, понеже имам към 20-тина домейна и мисля да ги трашна точно с тоя метод.

Тенкс, ако може и имената на плъгините, специално спинера ме интересува всичко да е RTG ( ready to go ) и да е на ауто.




пс: Преди ползвах плъгин, който фечваше от google hot trends keywords, и сам намираше някакви новини, но нещо беше много бъгнат, хич не вършеше как трябва работа.
 
Последно редактирано:
можеби в секцията за проблогинг някои да обърне повече внимание не съм го парвил никога така... пандата не е ли нагласена точно да лови аутоблоговете със спиннат контент
 
От: Въпрос за метод с аутоблогове

@AlanFort, я пробвай пак да си зададеш въпроса, но на български език.*:wink:
 
От: Въпрос за метод с аутоблогове

@AlanFort, я пробвай пак да си зададеш въпроса, но на български език.*:wink:

Някои термини нямат БГ алтернатива, повечето разбрахме какво пита. Ти ако не си разбрал значи, че трябва да четеш повече, не да правиш забележки:wink:
 
От: Въпрос за метод с аутоблогове

затова ми трябва адсенс тема, която директно да гони хората и да ги набутва в рекламите.

ако правилно съм разбрал поне това ,ето ти една тема ,но съм длъжен да те предопредя че води до 95% CTR :)

след като си я изтеглиш сподели - по късно ще я махна ,така че кой взел взел :)


то никой нищо не каза за темата....
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за метод с аутоблогове

Много хора се отказаха от аутоблогинга последно време и останах с впечатлението, че тези, които останаха използват все платени плъгини като "WP Robot" и "CyberSEO". За мен ще са много любопитни резултатите с услугата "iAutoblog". По принцип е за блогове на безплатни платформи, но мисля, че става и за wordpress блог на собствен хостинг. Всички могат да спинват контент със собствен спинер или с твоя TBS (или почти всички). Разгледай има темите в bhw.
 
От: Въпрос за метод с аутоблогове

Някои термини нямат БГ алтернатива, повечето разбрахме какво пита. Ти ако не си разбрал значи, че трябва да четеш повече, не да правиш забележки:wink:

Айде бе - значи няма български думи за шит, контент, тенкс?! Май един от нас трябва да си прочете пак учебниците по български...*:wink:
 
От: Въпрос за метод с аутоблогове

Стига си се заяждал, не виждам какъв ти е проблема, че съм използвал няколко ЕН думи? Пречат ли ти нещо?
Чакай да ти клопна една червена, щото се праиш на интересен със 6 мнения.
 
От: Въпрос за метод с аутоблогове

Чакай да ти клопна една червена, щото се праиш на интересен със 6 мнения.

Ау, направо ме уплаши!*:D За твое сведение, тук съм, за да се оглеждам и да купувам услуги, а не да продавам. Така че малко ми пука от комплексарско раздаване на репутации. И 10 да ми клопнеш, ти губиш, не аз. Дори и да ме баннеш, пак ми е все тая. Регистрацията ми трябва само за да мога по-лесно да следя определени теми.
P.S. Това, че някой по-дълго си е губил времето точно в този форум, изобщо не значи, че е по-компетентен. То си личи, че някои най-много (а може би и единствено) ги бива в раздаването на репутации.*:lol:
 
От: Въпрос за метод с аутоблогове

И пак не виждам какъв ти е проблема, че се заяждаш в мойта тема, където ясно и точно съм обяснил какво искам и какво ми трябва, не виждам какво се набутваш в цялата работа след като само оглеждаш и купуваш услуги?
 

Горе