ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Първо изтрезней и тогава пиши :wink:
В UK си, браво - но не е голямо постижение
когато си идваш тук забрави за УК или по-точно не искай всичко да е еднакво - и СЛАВА БОГУ, ЧЕ НЕ Е!

не очаквай да тичат из целия град, че на някои келеш му откраднали теефона..то ако така ставаше..бензина въобще няма да стига :mrgreen:
не ми се вярва всичко да е така както го описваш..може да "изпускаш нещо"
или просто да не си спомняш как си се държал в полицията? :shock:
:lol:
 
От: От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Първо изтрезней и тогава пиши :wink:
В UK си, браво - но не е голямо постижение
когато си идваш тук забрави за УК или по-точно не искай всичко да е еднакво - и СЛАВА БОГУ, ЧЕ НЕ Е!

не ми се вярва всичко да е така както го описваш..може да "изпускаш нещо"
или просто да не си спомняш как си се държал в РПУ-то? :shock:
:lol:

И аз това си мисля, ако се държиш нагло и полицаите се държат нагло. Трудно ако си мил и любезен ще тръгнат да те бият и пишат актове за нищо.

Една история винаги има 2 гледни точки, ако си сигурен в твоята, има си съд. В РПУ-то би трябвало да има камери, ще изискат записите и ще се види.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

От друга гледна точка - поживей 2-3 седмици в 'бедните' предградия на ВЕЛИКИЯ и ЦИВИЛИЗОВАН Париж (Франция). След това случката ти в Слънчев Бряг, ще изглежда като забвна комедия със щастлив край! ... и никоя родина не е 'шибана държава'. Ок талантлив и упорит си, намерил си успешната формула на съществуване извън пределите на България, но някаква такава случка не ти дава право да обиждаш родината си с такива крайни епитети. Не се заяждам, разбирам, че си афектиран но се надявам да размислиш над думите ми.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

xland - в интерес на истината вече живея в България от няколко месеца и то точно защото си обичам родината и близките, но е редно да се прави разлика между родина и държава, между нормални и близки Българи и такива, които.. абе знаете ги - долни Бай Ганьовци.

Истината е, че повече на тоя Слънчев Бряг няма да стъпя и дай Боже повече нужда от контакти с полицията да нямам, защото нито веднъж, ама нито нито веднъж, когато е трябвало да си свършат работата както трябва, не са го правили и това тяхно чувство за безнаказаност и това, че нали.. обикновения гражданин няма как да се защити и да си докаже правотата - думи нямам.

Никой обаче не коментира това, че пребитият англичанин го държаха няколко часа отвън без да го приемат и накрая момчето си тръгна без никой да му помогне?

Отделно - обвинявате ме, че аз вероятно съм се бил държал нагло и не си го казвам - просто им казах, че не си вършат работата и нямат право да се оплакват, че имат много работа - като толкова не им харесва и оттърва защо са станали полицаи?

ПС - Преди 3 години катастрофирах като бях по-малкък. Полицаите фалшифицираха протокола от катастрофата и изкараха мен виновен, защото другият беше военен и тая военна полиция и съд щяха да му разкажат играта.

Аз наистина спирам вече и извинявайте ако съм ви оставил с грешни впечатления - държавата си я мразя, роднината, близките и природата си ги обичам!

Не мисля, че има трезвомислещ човек, който да не е на мнение, че трябва цялата система да се срине със земята и да се изгради нещо ново.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Не мисля, че има трезвомислещ човек, който да не е на мнение, че трябва цялата система да се срине със земята и да се изгради нещо ново.
Това е друго и е малко по-различно от това, което написа първоначално. Преди малко прочетох за един човек в щатите, който бил нападнат от друг с нож, целия размазан и едвам обезвредил нападателя. През това време полицаи стояли и гледали без да си мръднат пръста. Това става в Ню Йорк. Човекът съди града и полицията, а полицията излиза със становище, че "has no legal duty to protect the citizens".
Потърси за Joseph Lozito в нета.

Така че, тия неща се случват навсякъде. А след като си им казал такова нещо би трябвало да знаеш как ще реагират. Просто другият преди да говориш мисли, правото винаги е на страната на силния.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Нещо новичко. Калпавите полицаи на страна - приятно гледане.


index-standart.jpg


- - - - - - - -

index-results.jpg


- - - - - - - -

post-igrai.jpg


- - - - - - - -



ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени. :wink:
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Здравейте, на всички! Както ме посъветва nortrant няколко поста по-горе, първо изтрезнях и сега ви представям още нещо ново. :lol:


За пръв път ми бе поръчано да правя етикет, но май се получи чат-пат.


bottleimagecandida.jpg


- - - - - - - -

CANDIDA-FORMULA-CODE-21762-10-16-2012-4-finale.jpg


- - - - - - - -



ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени. :wink:
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Браво, много добро :)
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Радвам се, че ви харесват! : )
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Браво, колега! Много добре се е получило.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



Благодаря, колега! :beer:

- - - - - - - - - - - - - - - -

От днес Зийлот Дизайнс разширява набора от услугите, които предлага! Ето пълен списък на старите и новите услуги:

• Изработка на уебсайт
• Редизайн на сайт
• Изработка на фирмена идентичност/лого
• Създаване на рекламни банери (статични, gif, flash)
• Мобилни приложения
• Фейсбук приложения
• Визитни картички
• Флаери
• Дизайн и предпечатна подготовка на всякакви други материали
• Уолпейпър брандинг за уебсайтове
• Сео оптимизация
• Уеб/Маркетинг консултации
• И други​

Ако имате въпроси или запитвания за поръчки можете да се свържете с нас по следните начини:

E-mail - contact@zealotdesigns (точка)com

Skype - zealot.designs

Tелефон - 0885/321025
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Издаваш ли фактури? Или най-добре ДДС фактури? Но поне едно от двете.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Станислав свърши отлична работа, както е видно от етикета по-горе. Препоръчвам го и ще продължавам да работя с него занапред.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Издаваш ли фактури? Или най-добре ДДС фактури? Но поне едно от двете.

Скоро трябва да мога да издавам, без ДДС на първо време.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



Здравейте, на всички! Поредният нов проект! :)



PELLEGRINO-INDEX.jpg


- - - - - - - -

PELLEGRINO-КОНКРЕТНА-НОВИНА.jpg


- - - - - - - -

PELLEGRINO-КЪДЕ-ДА-КУПЯ.jpg


- - - - - - - -


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени. :wink:
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Здравейте,
нямаме никакъв проблем да се справим с коя да е система и да удовлетворим исканията ви. Ще ви пиша на лични съобщения направо да се разберем.

Поздрави,
Станислав,
zealot designs
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Направих поръчка за банери. Останах доволен от работата и отношението, още повече, че сам не знаех какво точно да искам :). Обсъдихме нещата и стигнахме до решение, което ми харесва. Препоръчвам Станислав горещо. Ще продължавам да работя с него.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



Бранднахме един скорошен етикет и вече е поредица от продукти. :)) Утре още проекти ще кача.


BUST-BOMB-CODE-21762-10-16-2012-4-finale1.jpg


- - - - - - - -

Bust-Bomb-Breast-Enlargement-Formula-preview1.jpg


- - - - - - - -

PURE-MELATONIN-CODE-21762-10-16-2012-4-finale.jpg


- - - - - - - -

Pure-Melatonin-bottles-1000px.jpg


- - - - - - - -


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
Последно редактирано:

Горе