Предлагам - лога, визитки

От: Предлагам - лога, визитки

Mind IT
minditlogo1bwpreview.png

minditlogo1whitepreview.png

minditlogo1skyblueprevi.png

minditlogo1skyblueprevi.png


minditlogo3bwpreview.png

minditlogo3whitepreview.png

minditlogo3skyblueprevi.png


Поздрави :)!​
 
От: Предлагам - лога, визитки

Правиш ли отстъпки за по - големи поръчки? Примерно за 3-4 лога. Ако, да то какъв е процента? Благодаря.
П.С. Страхотни работи правиш, браво !
 
От: Предлагам - лога, визитки

Сложи един линк към предложението ти в конкурса, за да те подкрепим :) ... че те към 800 лога са постнали. 90% от тях са ... :) но това е една друга тема.
 
От: Предлагам - лога, визитки

https://www.facebook.com/www.bazar.bg?sk=app_187203298836&app_data=view_1280

Ето линк към предложението ми, ако гласувате ще съм много благодарен! :)

Колкото до конкурса, много ме разочарова факта, че на базата на "Фейсбук гласуване" ще си изберат лого победител.. Това е най-малкото несериозно! А виждаме и резултата.
 
От: Предлагам - лога, визитки

Хаха, голям панаир е тоя конкурс :) Дали има 20-30 лога, които да са векторни и да приличат на нещо при печат ..
Много зле го организираха, даже си мисля, че някой техен човек ще спечели .. Но все пак успех на конкурса и с услуга :)
Поздрави!
 
От: Предлагам - лога, визитки

Мда и на мен взе да ми намирисва тоя конкурс, само като видях как ще си изберат победител.. Но все пак дано грешим!
 
От: Предлагам - лога, визитки

Хайде напънете се малко да дръпнем колегата напред. Прегледах ги поне тия които са в топ 100 сега. На колегата като гледам трябва да е в топ 5... дори и да не е номер 1. Има 2-3 други хубави.
 
От: Предлагам - лога, визитки

Като се НАрекламират и съберат достатъчно валидни ФБ-профили и e-mail-ли, чрез приложението за гласуване, може да си променят правилата, както са писали и да помислят за нещо стойностно, което да ги представя. Прегледах всичките лога днес и гласувах за около 25 стойностни предложения, вкл. и твоето. От любопитство към идейния аспект на проекта забелязох и няколко предложения с някаква идея и кошмарно изпълнение. Като цяло пълен цирк и пълен кошмар. Първоначалния регламент на конкурса не издаваше наченки на такова развитие. Примамливата и най-вероятно нереална награда събра голяма аудитория. Те просто са длъжни да се възползват от това, макар и рискувайки да потънат с рейтинга в един момент от хорско недоволство.
 
От: Предлагам - лога, визитки

CasioWatches.bg
cw1preview1.png


Приемам нови поръчки! :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам - лога, визитки

Приемам нови поръчки! Очаквам ви на мейла или на ЛС!

Поздрави!​
 
От: Предлагам - лога, визитки

Здравейте,

от днес 01.04.2013 до 07.04.2013 е в сила Пролетната ми промоция!
Всеки, който желае да се възползва от нея, нека ми пише на ЛС или на esvelkov[at]gmail.com!

6071726g.jpg


Очаквам ви!!!
 
От: Предлагам - лога, визитки

Интересъвам се от услугите ти. Пратих ти подробности на лично съобщение.
 
От: Предлагам - лога, визитки

Последен ден от промоцията, който иска да се възползва, нека ми пише на ЛС или на esvelkov[at]gmail.com

Поздрави!​
 
От: Предлагам - лога, визитки

Приемам нови поръчки, очаквам ви на ЛС или на esvelkov[at]gmail.com
 
От: Предлагам - лога, визитки

sidesolutionslogoprevie.png


Ето нещо ново, очаквам вашите поръчки :)
 

Горе