Писане и пренаписване на статии, превод от английски език

w1nner

Member
Рейтинг - 94.7%
18   1   0
Предлагам няколко услуги:

Писане на статии на български език. Цената е 1ст. на дума. Или:

300 думи - 3 лв.
400 думи - 4 лв.
500 думи - 5 лв.
и т.н.

Пренаписване на статии на български език. Цените са:

300 думи - 2.5 лв.
500 думи - 4 лв.
700 думи - 5.5 лв.
и т.н.

Превеждане на статии от английски на български език. Цената е 1ст. на дума. Или:

300 думи - 3 лв.
400 думи - 4 лв.
500 думи - 5 лв.
и т.н.

Цените са ориентировъчни. Могат да варират и в двете посоки в зависимост от поръчката.

Имам разнообразни интереси и мога да пиша на почти всякакви теми. Все пак си запазвам правото да отказвам написването на статии, ако смятам, че няма да мога да се представя добре. Досега ми се е случвало само два-три пъти да връщам поръчки.

Портфолио давам само на ЛС. Все пак, колкото да не е без нищо, ви показвам една моя кратка статия, писана като част от проекта на predpriemach.com "Успей с нас":


Здравей!

Омръзналата ти е монотонната и скучна работа всеки ден от 8 до 5? Шефът ти е неприятен тип, който експлоатира твоя труд за жълти стотинки? Парите все не ти стигат, а кредитори са опънали палатков лагер пред блока ти? Искаш да бъдеш самостоятелен и да започнеш свой собствен бизнес, но не ти стигат смелост и пари? Тук идваме ние на помощ.

Кампанията "Успей с нас" е една кампания на Предприемач.ком, целяща до помогне на всеки един желаещ да развие свой бизнес в интернет, който да му носи допълнителни или основни приходи. В Предприемач.ком можеш да разбереш кои са най- доходоносните легални методи за печелене на пари в мрежата, преки приложими съвети за тях, както и личните истории на някой от вече успелите ни членове. Също така, ще можеш да зададеш твоите въпроси, на които ще бъде отговаряно от опитни специалисти в дадената област.

Кои сме ние? Предприемач.ком е един от най- големите IT портали в България, както и сборен пункт на почти всички, занимаващи се с някакъв вид онлайн бизнес. Сред многото ни нови и навлизащи в материала потребители, имаме и много опитни експерти, които с готовност помагат на новобранците.

Каква е целта ни? Целта на кампанията "Успей с нас" е да популяризира възможностите за професионална реализация в интернет сред изостаналото в това отношение българско общество. Проектът е абсолютно безкористен и изцяло на доброволчески начала - информацията в нашия сайт е напълно безплатна и в нито един момент няма да бъдат искани пари за нея. Сигурно се питаш защо тогава го правим? Всички ние сме започнали точно като теб - от нулата, и благодарение на задружните ни усилия сме успяли в това, което правим. Колкото по- голямо и можещо е едно общество, толкова по- силна е всяка единица от него. "Сговорна дружина планина повдига", е казал българският народ. През дългите години на работа сме осъзнали, че няма по кратък път към успеха от този, по който те побутват приятели.

Заедно можем! Успей в нас!



Отзиви от клиенти (само от темата, други можете да видите в itrader страницата):


Стилът на писане ми допада.

За първи път използвах услугите на w1nner и останах много доволен. Бързо се върши работа с него. Статиите са добри (поне мен ми харесват), така че ще се възползвам от услугите му и занапред.
Благодарности и успех!

Колегата е много добър в превода от Английски на Български. Справя се и с доста специфични терминологии.
Препоръчвам го.

Този тип ми написа 30-40 000 думи. Аз му се кефя бърз е и комуникацията с него е удоволствие :D

Първо - голям съм кусурлия и второ имам висок ценз по английски (Cambridge proficiency). Мога най-отговорно да кажа, че преводите от английски, които поръчах на w1nner бяха изключително профеисионални и изпълнени в срок. Пак ще работим. Поздрави.

Момчето си върши зададената работа перфектно!
Препоръчвам и поздрави :)

Вече си получих бонус - превода.:)
Много добре е издържан, да не говорим за уникалната бързина.:D
Ако имате нещо за превод не се колебайте към кого да се обърнете!
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български език

Вече мога да приемам поръчки.
 
От: Пиша статии на български език

Стилът на писане ми допада. След като си поръчате статия, тя може да съдържа 3 линка към Вашият сайт и да я публикувам в моя. Подробности на ЛС.
 
От: Пиша статии на български език

Нови цени - от 1ст на дума. Или :

300 думи - 3лв
400- 4лв
500 - 5лв
и т.н.

Ако имате интерес - ЛС :)
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български език

При поръчка на над 5 статии получавате 10% отстъпка.

Предлагам и нова услуга - превод на статии от английски на български език. Цената е същата.
 
От: Пиша статии на български език
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български език

Да не отварям специална тема, ще питам тук. Гледам всеки казва цена за определен брой думи. Интересно ми е общият брой думи в статиите включва ли съюзи, предлози, местоимения, частици?
 
От: Пиша статии на български език

Броят се. Отваряш тук и виждаш броя на думите.:)
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български език

Интересувам се от написването на 5-6 статии на спортна тема, но според правилата на форума не мога да ти пиша ЛС с подробностите :), така че ако имаш интерес пиши.
 
От: Пиша статии на български език

^Имаш ЛС със и-мейла ми.

Приемам и други поръчки.
 
От: Пиша статии на български език

За първи път използвах услугите на w1nner и останах много доволен. Бързо се върши работа с него. Статиите са добри (поне мен ми харесват), така че ще се възползвам от услугите му и занапред.
Благодарности и успех!
 
От: Пиша статии на български език

У меня есть заказ на статьи български език.
10 -15 статей по 200-300 дума.
Игор
 
От: Писане и пренаписване на статии, превод от английски език

Игорь, я готов Вам помочь, прислал ЛС.
 
От: Писане и пренаписване на статии, превод от английски език

Колегата е много добър в превода от Английски на Български. Справя се и с доста специфични терминологии.
Препоръчвам го.
 
От: Писане и пренаписване на статии, превод от английски език

Временно съм свободен за поръчки.
 
От: Писане и пренаписване на статии, превод от английски език

Тема за финансови институции и банки как ти звучи ?!
От английски на български ?!
 
От: Писане и пренаписване на статии, превод от английски език

Здравей, интересувам се от писане на статии на спортна тематика и по точно за спортни залози. Ако темата ти е о.к и мислиш че можеш да се справишпиши ми на ЛС за повече подробности...
 

Горе