Предложете Сео оферта.

manqga

Member
Здравейте имам Ен сайт микронишов с малко търсения и ниска конкуренция нямам никво време да се занимавам с него за това търся някой който да го вкара в топ10 на гоогле. Събмитвал съм го тук-там
Който има интерес да ми пише на лично да му кажа сайта и думата и да направи оферта.Естествено ще се възползвам от най-ниската оферта.
Също мога да предоставя малко сео ресурси на човека които се заеме.
Това е приятен ден на всички :)
 
От: Предложете Сео оферта.

Сайтът е съвсем нов и в условията на новите СЕО реалности, към оптимизацията му трябва да се подходи внимателно, систематично и с правилен таймлайн-линкбилдинг. Всички отделни СЕО-услуги и индивидуални сглобки на такива ще окажат, разбира се, положителен ефект, но предвид на целта - 1ва страница, истински успехи може да се очакват само с цялостна /абнаментна/ СЕО услуга. Ако ще се използват еднократни услуги, по- скоро в случая бих препоръчал Cool Light.
Няма как нов сайт да вземе челни позиции с 2-5 доларова инвестиция, въпреки че, да, конкуренцията в случая е слаба.
 
От: Предложете Сео оферта.

Може ли сайта и кл.дума на ЛС?
 
От: Предложете Сео оферта.

Еми топ 10 целя възможно най-скоро разбира се.Чета колеги с подобни сайтове за 1-2 месеца имат челни позиции.
 
От: Предложете Сео оферта.

Еми топ 10 целя възможно най-скоро разбира се.Чета колеги с подобни сайтове за 1-2 месеца имат челни позиции.

Ако е МНС задължително ти трябва топ 3, даже в някои случаи 2 и 3 позиции са слаби също
 

Горе