Кампания "Успей с нас" - графични материали

От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, както споменах малко текст, видео и някоя друга инфографика ще е достатъчно, за да ориентира посетителя какво да очаква и за какво става дума. Това е и след това екшъна, записване или браузване по препратките. Много е важно да не изглежда стряскащо, да ненпляши хората от първо прочитане.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Хайде още няколко банерчета :rolleyes:

/Който иска PSD материали да ми драсне на лично/

82541157.jpg


51934412.jpg


48419613.jpg


55090201.jpg


63459916.jpg


26742816.jpg
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Идеята е Подобни слайдове да ги сглобим във видео инфографика..И да се получат някакъв вид видео уроци.. от които новобранците да учат безплатно. Чакам Линета да каже къде да и пратя Ai файловете за да видим как ще се получи. Кои елементи да отделим.. и въобще как да го направим ефектно.., полезно и уникално..

Идеята е уникална и ще те помоля да ми пратиш (ако е възможно) само позите на джентълмена в .png формат, за да го вмъкна в тестовата страничка.
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Идеята е Подобни слайдове да ги сглобим във видео инфографика..И да се получат някакъв вид видео уроци.. от които новобранците да учат безплатно. Чакам Линета да каже къде да и пратя Ai файловете за да видим как ще се получи. Кои елементи да отделим.. и въобще как да го направим ефектно.., полезно и уникално..

@stoineff: Пуснах ти лично с контакти. Моля те, приди да ми прашташ нещата се свържи с мен за да ти кажа какви промени трябва да се направят първо. ( Да не говорим, че има правописна грешка - моя :( , не твоя, щото ти си взел текста дето го пуснах аз)


@Blinky: този текст ли ще остане? ако да, то моля те кажи от коя година съществува форума, за да може колегата стойнефф да замени хиксчетата с цифри :wink: прати ми също логото на предприемач във възможно най-голямата резолюция, с която разполагате + банера горе, дето го пускате под менюто, когато няма реклама (това дето е в момента с надписа - вашия спътник...)


За всички колеги: скайпа ми го има във форумния профил - като ми пускате покана за контакт, пишете, че сте от предприемач.
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

@

@Blinky: този текст ли ще остане? ако да, то моля те кажи от коя година съществува форума, за да може колегата стойнефф да замени хиксчетата с цифри :wink: прати ми също логото на предприемач във възможно най-голямата резолюция, с която разполагате + банера горе, дето го пускате под менюто, когато няма реклама (това дето е в момента с надписа - вашия спътник...)


За всички колеги: скайпа ми го има във форумния профил - като ми пускате покана за контакт, пишете, че сте от предприемач.

НЕ знам, искам хората да си кажат мнението и реално да нанесем корекции, ако са нужни. Ще очаквам още малко предложения и включване от другите, за да имаме финален текст. Иначе, форумът е от 2006. Може да се види във футъра:


Дай ми мейл, налично, ако трябва, за да ти го пратя логото.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ето идея за въвеждащата сигла, с която може да почват клипчетата.

[video=vimeo;68284886]https://vimeo.com/68284886[/video]

Понеже всичко останало по този проект е леко в застой и явно първоначалния ентусиазъм както на инициаторите, така и на заявилите желание за участие, се е поизпарил, минавам и аз на стенбай и за сега се спирам до тук.
Ако и когато нещата се раздвижат - на линия съм да съдействам с каквото ми е по силите.

:|
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Права си, дано тези за които се отнася да го прочетат :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ето идея за въвеждащата сигла, с която може да почват клипчетата.

[video=vimeo;68284886]https://vimeo.com/68284886[/video]

Понеже всичко останало по този проект е леко в застой и явно първоначалния ентусиазъм както на инициаторите, така и на заявилите желание за участие, се е поизпарил, минавам и аз на стенбай и за сега се спирам до тук.
Ако и когато нещата се раздвижат - на линия съм да съдействам с каквото ми е по силите.

:|
Мисля, че след изображенията и видеата, можем да стартираме. Реално, нужни са 2 типа банери - 728х90 и 300х250, другите неща в момента мисля, че са на ниво. Естествено, ако някой иска корекции, да каже, в смисъл има идеи. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Мисля, че след изображенията и видеата, можем да стартираме. Реално, нужни са 2 типа банери - 728х90 и 300х250, другите неща в момента мисля, че са на ниво. Естествено, ако някой иска корекции, да каже, в смисъл има идеи. ;)

Няма да е зле някой да ни просветли относно това под каква форма/начин ще бъдат структурирани неща. Как ще бъде? За момента има няколко предложения, но никой не е казал нищо финално. Изображенията, видеата, текстовете, статиите трябва да бъдат вградени в някакъв контекст, на базата на който и да бъдат "произведени". Иначе всичко ще изглежда като несполучлив пачуърк. Можем да си предлагаме съдържание в различни форми до безкрай, но ако никой не поеме отговорност и каже "ей това ще е" ще продължаваме да си чакаме мнения и препоръки. Разбирам сложността на цялата операция от към организационна гледна точка, обаче в крайна сметка, някой от вас трябва да се нагърби с вземането на решения.

Редрума каза по-горе, че се надява отговорните за проекта да обърнат внимание... Ама всичките теми за проекта са започнати от него!!! При това положение, моля за просветление по въпроса? Кой стои зад идеята и зад проекта? И кой ще е отговорен за неговото развитие? Или ще караме на самотек?

Казаното от мен до тук не е нито обида, нито нападка. Идеята много ми харесва, смятам че ще е полезна за много хора. За съжаление съм възпитана според принципите на "казана дума - хвърлен камък" и за това се опитвам да разбера, аджеба - какво се случва.

:|
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Редрума каза по-горе, че се надява отговорните за проекта да обърнат внимание... Ама всичките теми за проекта са започнати от него!!! При това положение, моля за просветление по въпроса? Кой стои зад идеята и зад проекта? И кой ще е отговорен за неговото развитие? Или ще караме на самотек?
Ами, темите са започнати от мен, защото ако не ги бях започнал, нямаше да ги има. Аз съм просто инициатор, но не мога да давам мнение за неща, които не разбирам. Всеки ден отговарям на няколко човека за нещата, с които се занимавам. Другите неща трябва да ги ръководят собствениците на форума и други хора от форума, все пак това е инициатива, чиято цел е да привлече нови хора и да развие форума.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Нищо не казахте за последните банери където направих. Мога да направя в същият стил другите размери или не ви харесват?
Малко са претрупани ще зачистя малко :rolleyes:
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ами, темите са започнати от мен, защото ако не ги бях започнал, нямаше да ги има. Аз съм просто инициатор, но не мога да давам мнение за неща, които не разбирам. Всеки ден отговарям на няколко човека за нещата, с които се занимавам. Другите неща трябва да ги ръководят собствениците на форума и други хора от форума, все пак това е инициатива, чиято цел е да привлече нови хора и да развие форума.

Дадох ти репче.
Съмвсем в кръга на шегата заявям, че ако се кандидатираш за политик ще гласувам с две бюлетини за тебе. Отговори на всичките ми въпроси, без обаче да дадеш някакво просветление, което би направило нещата по-ясни. И политиците са така: стават инициатори, но после не дават мнение... ( тука те цитирам :lol:) за неща, които не разбират.
Явно, аз, под думата "инициатор" разбирам нещо диаметрално противоположно на това, което разбираш ти. Но в създалата се ситуация явно аз съм в грешка.
Пардон. :D
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

@Linetta, @redrum направи много. Той разбира от социални мрежи и благодарение на него първата тема за успеха на @biaaro е факт. Те отговарят на запитвания в темата. И на ЛС сигурно са получили доста въпроси...

Все някой трябва да поеме инициативата.

но според мен от началото не стана ясно какво ще се прави
по-късно помислих, че в една тема всеки успял ще има възможност да опише как е успял - видяхме и темата на biaaro.
След това прочетох и за някакви наръчници (какво е домейн, хостинг, wordpress и т.н.).

или иначе казано - още не знам какво ще се прави...

Kъм неяснотата да добавим и това, че повечето не обичаме да поемаме инициативата а чакаме някой да ни каже: "свърши това и онова". :mrgreen:


в началото попитах дали форума ще се рекламира - мисля, че казахте да. След това закачих темата за рекламните позиции тук - които така и така стоят празни - и вметнах идеята за бартер (т.е. щомще се рекламира форума - би могло нещо да се направи за размяна на реклама - примерно имам сайт с 2к посещения - аз поставям реклама на инициативата/форума, Вие (админите) поставяте моя реклама тук във форума).

Съжалявам за offtopic-a.


Oтносно банерите които е направил @2fast4you.
'арни са :D но на мен лично не ми харесват реклами с коли, яхти, самолети, долари (?!) и т.н.
мисля, че трябва нещо по-скромно, за да не останат хората разочаровани
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

@nortrant,
споделям казаното от теб до някъде.
Няма яснота по темата или по-скоро имаше (сега да не се връщам да посочвам кой какво е писал) после нещата се размиха.
Ще го избия на излишно философстване относно "поетата инициатива" и чакането някой да ти каже какво да правиш. Мога само да припомня едно изтъркано обобщение, което гласи, че хората се делят основно на два типа - единият тип поема инициатива (което значи и отговорност) и казва на другите какво да правят; вторият тип хора, чакат да им бъде казано какво да правят. В цялята история няма нищо лошо - редно и нормално е да е така. Проблемите започват, когато отделния човек се самоопределя погрешно и се поставя в неподходящата за него група.

И мен ме питат колеги на лично, по скайп и на мейл, относно клипчетата. Даже направих едно за тукашен потребител. Ама нали основната цел на занятието не е да си правим реклама на услугите (те моите услуги и без друго са непродаваеми в тоя форум, така че не съм се включила заради това). Целта е да се направи нещо, наистина уникално за БГ и наистина полезно, а не да стоим да си чешем остроумието и да се вайкаме, че криза било.

:|
 
Re: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

@Linetta, @redrum направи много. Той разбира от социални мрежи и благодарение на него първата тема за успеха на @biaaro е факт. Те отговарят на запитвания в темата. И на ЛС сигурно са получили доста въпроси...

Все някой трябва да поеме инициативата.

но според мен от началото не стана ясно какво ще се прави
по-късно помислих, че в една тема всеки успял ще има възможност да опише как е успял - видяхме и темата на biaaro.
След това прочетох и за някакви наръчници (какво е домейн, хостинг, wordpress и т.н.).

или иначе казано - още не знам какво ще се прави...

Kъм неяснотата да добавим и това, че повечето не обичаме да поемаме инициативата а чакаме някой да ни каже: "свърши това и онова". :mrgreen:


в началото попитах дали форума ще се рекламира - мисля, че казахте да. След това закачих темата за рекламните позиции тук - които така и така стоят празни - и вметнах идеята за бартер (т.е. щомще се рекламира форума - би могло нещо да се направи за размяна на реклама - примерно имам сайт с 2к посещения - аз поставям реклама на инициативата/форума, Вие (админите) поставяте моя реклама тук във форума).

Съжалявам за offtopic-a.


Oтносно банерите които е направил @2fast4you.
'арни са :D но на мен лично не ми харесват реклами с коли, яхти, самолети, долари (?!) и т.н.
мисля, че трябва нещо по-скромно, за да не останат хората разочаровани

норти трябва да има нещо завършено което да се рекламира бартера е лесен :) например темата на biaaro ли ше въртим или нещо друго :)

ти за бартер е можело да ни питаш и по друго време... реклама за реклама винаги сие вървяло стига и двете страни да са доволни...
 
От: Re: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

норти трябва да има нещо завършено което да се рекламира бартера е лесен :) например темата на biaaro ли ше въртим или нещо друго :)

кажете го за да е ясно
какво предлагате

друго си е и админите да застанат зад инициативата и да кажат с какво ще допринесат за инициативата.
разбира се това трябваше да стане в началото, но и сега не е късно :wink:

Аз в началото мислех, че ще се рекламират теми като на @biaaro :)-o)
т..е реално съществуващи хора разказват как са успели
а не като в другите сайтове където само лъжат хората и слагат крадени снимки :confused:
 
какъв ти е сайта ? как да предложим нещо като незнам какво ти имаш :)

ако е таргетет в ит нишата едно към едно размяна за месеца на импресии... ако генерал таргет някакво съотношение което е ако на теб ти върши работа защото на нас не ни върши изцяло работа като ние можем да кажем едно ти друго и накрая двете страни да си стиснат ръцета за нещо което е изгодно и за двете страни (като темитв в пазара :rolleyes:)

всички смени на импресии с джава скрипт ще ти направя акаунт в m.adx.bg ти може да ми направиш в твой опън екс или да ползваме този на адекса ... :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

таргет групата за тази кампания се намира в ит сайтовете? :shock: (би била безсмислена такава рекламна кампания защото хората които "търсим" не са в тези сайтове)
добре посещаваните ит портали се броят на пръсти - едва ли тук има много собственици на точно такива...

аз примерно нямам лични сайтове
беше просто идея за оползотворяване на празните рекламни позиции : и най-вече за подкрепа на кампанията

п.п. не говоря за бартер по принцип - а специално за тази кампания
иначе ако имах голям ит портал и ви предложа бартер - разбира се, че ще се съгласите :)

п.п.2 разбираемо е това, че искаш да рекламираш само продукти от ИТ нишата
но как си представяш да се направи силна рекламна кампания

и без това форума не е съвсем тясно профилиран
посещаваме и други типове сайтове
 

Горе