Кампания "Успей с нас" - графични материали

Re: От: Re: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

друго си е и админите да застанат зад инициативата и да кажат с какво ще допринесат за инициативата.
разбира се това трябваше да стане в началото, но и сега не е късно :wink:

Аз в началото мислех, че ще се рекламират теми като на @biaaro :)-o)
т..е реално съществуващи хора разказват как са успели
а не като в другите сайтове където само лъжат хората и слагат крадени снимки :confused:


ти хейтваш от самото начало :) аз съм си казал с хостинг в темата за дарения в началото на другия месец ще предплатя за една година напред някой впв или ще пусна урдпресс хостър и ще помагам за сетъпите на сайтовете... http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42849&p=438867#post438867


освен това ще си ползваме другите канали за бартери който правим което включва сайтове с по 30 000 посещения на ден на 100% от импресиите само ще сменим банера на предприемач с такъв на успей с нас и линк не до главната а до секцията...

малко ли е ?
 
Re: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

таргет групата за тази кампания се намира в ит сайтовете? :shock: (би била безсмислена такава рекламна кампания защото хората които "търсим" не са в тези сайтове)
добре посещаваните ит портали се броят на пръсти - едва ли тук има много собственици на точно такива...

аз примерно нямам лични сайтове
беше просто идея за оползотворяване на празните рекламни позиции : и най-вече за подкрепа на кампанията

п.п. не говоря за бартер по принцип - а специално за тази кампания
иначе ако имах голям ит портал и ви предложа бартер - разбира се, че ще се съгласите :)

п.п.2 разбираемо е това, че искаш да рекламираш само продукти от ИТ нишата

норти ти не си казваш сайта ако имаш сайт за музика или филми въпреки че бг са вървежни и имат много посещаемост няма да го завъртим щото не може на нашия сайт, ако вкарваш трафик в сайта от лайкджакнати фб страници дори и да ти е голяма посещаемостта те тези не са много ориентирани...

а кажи ми как да ти предложа нещо

иначе сайт за майки ако имаш това е много таргетед :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

ok, млъквам! (не е проблем за мен
wink.gif
)
 
не млъквай може да го дообсъдим :) значи трябва да оцениш валюту на предприема.ком :) ако исках нещо да те метна щях да ти обяснявам виж го препдприемач.нет спамилка ама прави горе долу толкова посещения колкото и кома в някой дни двойно а импресиите на ден са до 4 пъти повече :) въпроса е върши ли ти същата работа ;) иначе като бълк трафик цифрите са му даже по добри демек ти давам до 4 пъти повече от там... та зада няма такива те питам за сайта

даже мога да използвам същите тролски елементи като теб нали е за кампанията аз на всичко отгоре ще ти дам 4 пъти повече отколкото ти ще ми дадеш ама от нета (е тогава може да си мислиш че съм някакъв който иска да се възползва нищо че ти давам 4 пъти повече налЕ)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Таргетът реално са всякакви хора. Не знам защо ученик, завършващ училище да е по-различен от майка със свободно време, като потенциална мишена? :)

не си прав братле сайт с прелестите на новот гадже на коко динев или новия силикон на поредната фолк дива (позамазани) да се води скандално с леки еротични елементи и събират пет цифрена сума посещения от социалките за часове, но не мисля че са ни таргет група... за да направим смяна 1:1
 
Последно редактирано от модератор:
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Копи/пейст: ow.ly/m0zKU и давайте мнения за страничката. Ще бъде активна, докато я изпипаме. Индексацията е забранена, за да не се получи дублаж, когато се активира кампанията (не лайквайте на бутоните).

Ако сред вас се намира спец по мобилната версия (css3 media queries) нека помага да коригираме мобилният изглед, че нещо куца (все още го уча).
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Копи/пейст: ow.ly/m0zKU и давайте мнения за страничката. Ще бъде активна, докато я изпипаме. Индексацията е забранена, за да не се получи дублаж, когато се активира кампанията (не лайквайте на бутоните).

Ако сред вас се намира спец по мобилната версия (css3 media queries) нека помага да коригираме мобилният изглед, че нещо куца (все още го уча).

Супер се е получило! :clap:
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Супер се е получило! :clap:

:beer:

Мнения за шрифтове? Още текст е нужен и 2-3-4 отзива да включим под първия на biaaro. Инфографиката е супер, само да се увеличи дребният шрифт. Мисля, че видеото е добре на преден план.
 
От: Re: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

не си прав братле сайт с прелестите на новот гадже на коко динев или новия силикон на поредната фолк дива (позамазани) да се води скандално с леки еротични елементи и събират пет цифрена сума посещения от социалките за часове, но не мисля че са ни таргет група... за да направим смяна 1:1

Все пак трябва да спомена, а забравих, че говоря за същества с повече от две мозъчни клетки и някакви амбиции. Неадекватни олигогрени има във всяка възрастова група. Може да си сигурен. :) Ние реално целим мислешите.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

:beer:

Мнения за шрифтове? Още текст е нужен и 2-3-4 отзива да включим под първия на biaaro. Инфографиката е супер, само да се увеличи дребният шрифт. Мисля, че видеото е добре на преден план.

На мен ми допада също. Смятам, че сме почти готови. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Супер е, да :) Само някои шрифтове сякаш трябва да се барнат.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Супер е, да :) Само някои шрифтове сякаш трябва да се барнат.

За "h" таговете в момента е "Impact" - от тези, които опитвах "Century Gothic" също приляга, но в контекста ми се искаше AvantiB. Има кирилизиран, но не се визуализира на страничката, трябва да се импортира освен .ttf - .svg, .woff i .eot, които не са в наличност за кирилица (поне аз не открих). Иначе шрифта е видим на банерчето.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

:beer:

Мнения за шрифтове? Още текст е нужен и 2-3-4 отзива да включим под първия на biaaro. Инфографиката е супер, само да се увеличи дребният шрифт. Мисля, че видеото е добре на преден план.

Петя, дали може да се добави малко текст още в началото, под видеото.

Имам предвид преди представянето на форума и това, че съответния човек може да спечели пари. А самия текст за който говоря да е с цел този, който е попаднал на страницата, да разпознае себе си и да се заинтригува и това да го подтикне да чете по-надолу. Тоест, да се изброят някои от основните мотиви, които биха подтикнали един човек да иска да печели пари, защото те могат да бъдат различни.

Може да драсна едно кратко текстче за проба (само за допълнение в началото) и да видим какво ще прецениш ти и другите, примерно? Какво ще кажеш? :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Петя, дали може да се добави малко текст още в началото, под видеото.

Имам предвид преди представянето на форума и това, че съответния човек може да спечели пари. А самия текст за който говоря да е с цел този, който е попаднал на страницата, да разпознае себе си и да се заинтригува и това да го подтикне да чете по-надолу. Тоест, да се изброят някои от основните мотиви, които биха подтикнали един човек да иска да печели пари, защото те могат да бъдат различни.

Може да драсна едно кратко текстче за проба (само за допълнение в началото) и да видим какво ще прецениш ти и другите, примерно? Какво ще кажеш? :)

Разбира се, че може - колкото повече експерименти, толкова по-близо до целта ;) Нужен е такъв параграф

П. С. В момента "h" таговете са с два различни шрифта - добавен е Century Gothic. Как ви допада повече - плътен или фин шрифт?
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Изчистих задника на предишните банери с тъмносин цвят и направих две от другия размер и един транспарентен

76176085.jpg


78151812.jpg


33640129.jpg


90836093.png


Пак напомням, че пазя PSD файловете. Който иска ще му ги дам.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

@coolice, забравяш една малка подробност - ще се рекламира predpriemach.com, а не predpriemach.net или мой сайт...
ако пропуснем това по-горе - сравнението си го бива :wink:
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Копи/пейст: ow.ly/m0zKU и давайте мнения за страничката. Ще бъде активна, докато я изпипаме. Индексацията е забранена, за да не се получи дублаж, когато се активира кампанията (не лайквайте на бутоните).

Ако сред вас се намира спец по мобилната версия (css3 media queries) нека помага да коригираме мобилният изглед, че нещо куца (все още го уча).

Добавен е още текст под видеото благодарение на fifi. Давайте идеи за корекции по страничката, редакция по текста и структуриране, шрифта (пипнах го малко), логото и каквото не ви допада...

Прикачвам 2 варианта на лого. Ще помоля, който има желание да предложи лого - по възможност да е с прозрачен фон .png или .gif

logo-test.png
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Готино е това лого. Може да направя нещо и аз като лого ако ми остане време.
Вие от този спам не препоръчахте нищо за моите банери което не Ви харесва да се промени. Спамъри такива :p :beer:
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Вие от този спам не препоръчахте нищо за моите банери което не Ви харесва да се промени. Спамъри такива :p :beer:

Чудесни са банерите, само слоган остава да се затвърди :)
 

Горе