Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Стана ми интересно, кои авторски права са откраднати? Къде може да ги видим?
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Темата е докладвана на модератор поради кражба на авторски права. Моля никой да не пише повече в нея.

WTF.jpg
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Стана ми интересно, кои авторски права са откраднати? Къде може да ги видим?

ми не знам, сигурно за тва иде реч

Да ти кажа реално името може и да се смени прав си, ако искаш нека да е CreatIVO Studio че звучи добре пък и вкарва името вътре. М?

CreatIVO Studio? Идеално е! Браво! ;) Харесва ми.


Не, няма объркване - КреатИВО студио го ражда мойта глава, се си мислех че поне върху нея имам некви афторски права

Иво, ти четеш ли какво и как ти пиша или само така си ме майносваш на ЛС без изобщо да обръщаш внимание какво и как ти пиша? Видях, че си се депресирал - писах на админите да изтрият темата, че ми е съвестно кат те гледам къв ти е скършен хатъра - коко искаш още убий ма не мога да знам.
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Братле, променяй логото на kretenivo, за да си нямаш проблем с авторските права :twisted:
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Като видях КретенИВО ми хрумна и слИВО, ама няма да го казвам, за да не обидя някой :lol:
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

12345678910
 
Последно редактирано:
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

гого, той и на мен писа некви работи обаче ми доди много пукницата и не съм ги чел задълбочено, мойте са по-дълги някак си. с повече патос

мене не ми пречи - нек си пише, нек твори. като ми се проясни пред очите ще чета и ще се просвещавам

пък за тебе поне ена как да го река - а онлайн бира мога да те почерпя щото едва ли си ми наоколо да се чукнем с халбите


абе тез цифрички по мненията му кога се появихя?
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

и я съм се запукал, ма тоя ме кани на некви срещи да се бием....
смятай
сака да се извиня :D
волен е у форОма, ама вие незнаете
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Какво студио те гони? Няма никакво студио. И не съм на 20, а на 40 от които съм прекарал 20 на "топло" точно заради такива отворковци като тебе , щото не умеете да си държите езика зад зъбите , а аз като ударя две ракии и ставам много "спонтанен". Ако толкова държиш да се видим все пак знай - 120 кг. 196 см. съм , тренирал съм бокс и бях юношески шампион преди да почна да се бия предимно извън ринга. Умея и кик-бокс. Не ти се хваля, но сега се рамекнах нещо и наистина е по-добре за тебе да не ме виждаш и чуваш . Изтрий си постовете и се махай. Аз също ще се махна от темата. Не ми се прави бизнес , но и не ми се влзиа пак в затвора заради такива коато тебе. Хайде направи ми тази услуга ....постъпи както те помолих и всичко ще е наред .

Я се затривам абсолютно!
Кретен, в кво ме вкара уе
....
Бахти, са шми се стъжни :lol:
Трябва да потренирам май :beer:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Махни бастуня на четката уе :lol:

Това е вратовръзката на крийтъра - боса на студиото. :wink:
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

според мен, колко по просто и изчистено толкова по добре. Само първите инициали C & I нещо покрай тях да завъртиш по-добре сякаш.

И си оправи правописа - добре е за репутацията и доверието у хората към теб.
 

Горе