Управление на вашата Facebook или Google+ страница

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте предприемачи! Предлагам месечно управление на вашите Facebook или Google+ страници, важи и за Twitter профили. Целта на услугата е поддържането на комуникацията и ангажирането на вашите фенове с вашата дейност или бизнес.

Цена: 30лв./месец - При налични материали за публикуване, предоставени от вас.
50лв./месец - При липса на материали. пр. Ако страницата ви е на тематика забавление, моята задача е да търся забавни картинки, видеоклипове, вицове и т.н., след което да ги добавя в станицата.

Промоция: Пускам пробен период от 4 дена, след тези 4 дена, ако харесате работата ми, може да поръчате.
*Плаща се предварително!
Платежни методи: Paypal, Epay, Bank Transfer, Ekont.

Запитвания или поръчки приемам на ЛС, Скайп или мейл adooo91 (at) gmail (dot) com.
Благодаря ви!
Поздрави и успешна седмица!
 
Последно редактирано:
От: Управление на вашата Facebook или Google+ страница

Пускам пробен период от 4 дена, след тези 4 дена, ако харесате работата ми, може да поръчате. :)
 
От: Управление на вашата Facebook или Google+ страница

Нов начин за разплащане: Paypal.
 
От: Управление на вашата Facebook или Google+ страница

Добре би било да дадеш пример.
 
От: Управление на вашата Facebook или Google+ страница

Порачах и платих,разбрахме се да качва снимки през 1 час,два дена горе доло нормално....но преди малко влизам гледам последната добавена снимка е била преди 11 часа,както и да е всичко може да е станало,но преди 2 часа нашия си споделил сайт с адсенс да си рекламира... веднага го махнах от админи... набутах се с 30 лв, но карай да си ги харчи.
С други думи СИЛНО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ !
 
От: Управление на вашата Facebook или Google+ страница

Порачах и платих,разбрахме се да качва снимки през 1 час,два дена горе доло нормално....но преди малко влизам гледам последната добавена снимка е била преди 11 часа,както и да е всичко може да е станало,но преди 2 часа нашия си споделил сайт с адсенс да си рекламира... веднага го махнах от админи... набутах се с 30 лв, но карай да си ги харчи.
С други думи СИЛНО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ !

Извинявам се за ситуацията, имам проблеми с нета. Относно линка... каза ми да копирам от X сраницата и аз правя това, което ми каза. Сайта не е мой, даже не знам какъв е сайта. Направих това, което ми каза. Парите мога да ти ги върна, щом не си доволен от работата ми. Просто изпълнявам това, което ми се казва. Отново сори, ако съм причинил проблеми.
 

Горе