Продавам статии - туризъм и красота

Alexander84

Banned
Рейтинг - 92.3%
24   2   0
Продавам уникални статии на тема туризъм и красота.. Статиите с болд шрифт са продадени !
Статиите са над 97% уникалност, даже повечето са 99-100%
Име - брой думи - цена
Възможностите пред българския туризъм - 517 - 5лв
Дизайнерите,които промениха света - 459 - 4.40лв
Екстеншъните-мечтата за красива коса - 440 - 4.20лв
Защо хората избират Гърция за лятната си почивка - 461 - 4.50лв
Какви аромати да избираме през лятото - 430 - 4лв
Какъв грим да носим през лятото - 411 - 4лв
Морски туризъм в България - 531 - 5лв
На почивка в Турция - 477 - 4.50лв

Най-красивите места на Балканите - 464 - 4.50лв
Прическите,които вече не са модерни - 460 - 4.50лв
Селски туризъм в България - 517 - 5лв
Туристическа обиколка на българското Черноморие (северно Черноморие) - 458 - 4.50лв
Туристическа обиколка на българското Черноморие(южно Черноморие) - 413 - 4лв

Черно и бяло-цветовете,които никога не излизат от мода - 440 - 4.20лв

В коплект 55лв.. Плащане с epay.bg
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии - туризъм и красота

Всеки, които поръча 3 или повече статии ще получи отстъпки.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Явно цените ви се струват високи, очаквам предложения с цени за дадена/и статия/и на лично :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Статиите с удебелен шрифт са продадени.
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии - туризъм и красота

Покачване на темата, за да се продадат тези статии най-накрая и да пускам новите :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Този човек е измамник! Не купувайте от него! Тези статии съм ги писала аз. Имам ги на компютъра си. Пуснал е обява е в интернет, че предлага работа-хора да пишат статии срещу заплащане. Аз му писах. Написала съм за него близо 30 статии с обещание, че на 20 число ще ми плати. Всичко си остана само с обещанията обаче. Този човек печели от моя труд. Толкова време и труд, за да напиша тези статии. Моля ви не купувайте от него! Това са моите статии! Той е измамник! Подигра се с труда ми и сега печели от него! НАПРАВЕТЕ НЕЩО! ТОВА ТРЯБВА ДА СПРЕ!
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Този човек е измамник! Не купувайте от него! Тези статии съм ги писала аз. Имам ги на компютъра си. Пуснал е обява е в интернет, че предлага работа-хора да пишат статии срещу заплащане. Аз му писах. Написала съм за него близо 30 статии с обещание, че на 20 число ще ми плати. Всичко си остана само с обещанията обаче. Този човек печели от моя труд. Толкова време и труд, за да напиша тези статии. Моля ви не купувайте от него! Това са моите статии! Той е измамник! Подигра се с труда ми и сега печели от него! НАПРАВЕТЕ НЕЩО! ТОВА ТРЯБВА ДА СПРЕ!

Сериозно обвинение, как ще докажеш, че ти си ги писала? Пазиш ли кореспонденцията с него?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Да! Всичко пазя! И статиите и имейлите! Той просто се подигра с мен!
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Става интересно,ако се изясни случая ще е добре за нас
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Искам да направя всичко възможно този човек да спре!
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Е дай хронологията от скайп,имейл... да видим кой-кого.
Ама на мен ми намирисва на любовна драма това
Искам да направя всичко възможно този човек да спре!
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Е, аз репортнах страницата на админите, и ти го направи, те ще вземат мерки за да се изясни каква е ситуацията, и кой е виновен и кой прав.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Няма проблем. Сега ще ги принтскрийвам, за да се убедите. Нормално е да си мислите така, но наистина боли много, когато някой се подиграе с безсънните ти нощи и с времето ти... и най-нагло си приписва заслугите ти, защото той самият е неспособен да напише нещо, което да предложи на хората. Мисля, че всеки на мое място би реагирал така...
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Това е линк към обявата, която е пуснал.
Извинявайте, но не знам как да репортна страницата. Просто си търсех статиите из нета, за да мога да пиша на хората и попаднах на сайта, където си видях статиите. Веднага се регистрирах, така че не съм много запозната.

Ще ви кача и някои снимки от кореспонденцията ни. Няма как да кача всичко, но мисля, че ще ви стане ясно. Качвам специално имейлите, в които са споменати въпросните статии, които той предлга в тази тема.

Извинявайте, но не знам как да репортна страницата. Просто си търсех статиите из нета, за да мога да пиша на хората и попаднах на сайта, където си видях статиите. Веднага се регистрирах, така че не съм много запозната.
Ох, пише ми, че за да поствам линкове и снимки трябва да имам 10 или повече коментара. Някаква идея какво мога да направя.......
 

Прикачени файлове

  • nqkoi ot statiite koito mi porucha_1280x720.jpg
    nqkoi ot statiite koito mi porucha_1280x720.jpg
    85 KB · Преглеждания: 46
  • zaplashtane na 20 uli_1280x720.jpg
    zaplashtane na 20 uli_1280x720.jpg
    96.8 KB · Преглеждания: 31
  • лъжа 2_1280x720.jpg
    лъжа 2_1280x720.jpg
    79.3 KB · Преглеждания: 25
  • лъжа_1280x720.jpg
    лъжа_1280x720.jpg
    96.8 KB · Преглеждания: 20
  • мое гневно писм&#1.jpg
    мое гневно писм&#1.jpg
    97.7 KB · Преглеждания: 19
  • мое гневно писм&#1.jpg
    мое гневно писм&#1.jpg
    93.1 KB · Преглеждания: 17
  • превод така и ня&#.jpg
    превод така и ня&#.jpg
    67.4 KB · Преглеждания: 17
  • статии за черно&#1.jpg
    статии за черно&#1.jpg
    69.1 KB · Преглеждания: 21
От: Продавам статии - туризъм и красота

Някой би ли ми казал дали се виждат снимките. Благодаря предварително!
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Исках да изпратя и линк към обявата му в интернет, поради която му писах... но не ми позволява да изпратя линк
 

Горе