Одобрително НЕ, отрицателно ДА

Maji92

Active Member
Здравейте,
сигурно името на темата ви привлича ДА това е целта.

Искам да дам малък съвет на всички Предприемачи което ще ви вдигне МНОГО в очите на хората * поне в моите на 100% *

Когато някой ви каже дайте си еМайла и ви изпрати нещо,харесал не харесал Върнете дори един прост отговор ДА или НЕ

Ако е да попишете си с човека но ако е НЕ аджаба просто натиснете 2та клавиша на клавиатурата + един на мишката.

Това не става на въпрос само за еМаилове, съобщения и подобни ... , а да не говорим колко е грозно когато наемате някой на работа.

Пример голяма верига супермаркети ме разкарваха на интервю и после все едно и 3те магазина са изчезнали от града, а една малка Плевенска фирма когато ми отказаха ми пратиха 3 еМаила, и едно телефонно обаждане,че да е сигурно,че съм разбрал и за това всеки път когато ми трябва подобна услуга първо ходя при тях :)

Та с едно НЕ може да се вдигнете много в очите на човек,а не да паднете в някоя падина / да се скриете по-добре от братя Галеви ...

МОЛЯ ВЗЕМЕТЕ СИ ПОУКА
 
От: Одобрително НЕ,отрицателно НЕ

Добрия бизнесмен си личи по това, да праща писма на всички с които е комуникирал, даже и да е с отговор "Не". Това е проява на добър вкус и уважение.
 
От: Одобрително НЕ,отрицателно НЕ

Съгласен съм с вас, предпочитам едно НЕ, отколкото да ми се въртят разни мисли поне до следващия ден.
 
От: Одобрително НЕ, отрицателно ДА

Как ме сети да отговоря на 5-6 мейла...
 
От: Одобрително НЕ, отрицателно ДА

Радвам се ,че не съм единственият който мисли така * в нашата малка държава * защото това принципно си е разпространено като практика в чужбина * и там пак не е на 100% но това си е и допълнителен инструмент за проверка на бизнеса :) *
Но лично аз ви го препоръчвам да го правите колкото можете по-често :)

Как ме сети да отговоря на 5-6 мейла...

Искрено се радвам за което :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Одобрително НЕ, отрицателно ДА

Готов съм , вече съм чист макар и със закъснение! Иначе е много кофти, един пич ми беше направил един банер и не съм му писал цяла седмица, ама покрай тоя спам нямам нерви да си влизам в всички пощи
Радвам се ,че не съм единственият който мисли така * в нашата малка държава * защото това принципно си е разпространено като практика в чужбина * и там пак не е на 100% но това си е и допълнителен инструмент за проверка на бизнеса :) *
Но лично аз ви го препоръчвам да го правите колкото можете по-често :)



Искрено се радвам за което :)
 
От: Одобрително НЕ, отрицателно ДА

Разбирам ... и аз ходя с 3 телефона и на работа стоя пред 2 пощи ... 2 скайпа и така но поне за ден или два може да се забавиш но после е хубаво да се отговори дори с
" Ми не става / ш " " ни ма кефи " и подобни фрази за бърз отговор :)

Иначе се радвам,че направих дневното си добро :) и ще зарадвам някакво количество хора :)
 

Горе