Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Надали, защото са със различни имена. Но първо може да пробваш да им направиш имената еднакви и тогава ще ти се появи опцията за сливане, но ако не стане пък, ще имаш 3 страници с еднакви имена, което е кофти.
По принцип няма проблем да се сливат страници с еднакви имена на английски, за БГ е малко мъглява работата. Да каже някой който е сливал БГ сгтраници. Аз имам ЕН страници с еднакви имена и на page settings ми дава опция за сливане.

Бихте ли ми казали като документация какво изпратихте? Аз искам да си сменя името на Ен страницата, защото си направих сайт и искам страницата да е със същото име. Благодаря предварително
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

А ако са бг страници с различни имена, но с еднакви постове дали има шанс за сливане? И какво става с дублираните лайкове, например ако има едни и същи лайкове, бройката намалява ли? Пратете линк откъде става заявката за сливане, благодаря!
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Искам няколко бг страници и да ги съединя(3 на брой), общо са над 400к, но са на обща тематика и нямат нищо помежду си ... Може ли да стане?
Ами трябва да ги докараш да са колкото се може по еднакви.
Като започнеш от имената, другите работи са по-лесни.
В темата няколко човека казват как са сменили успешно име.
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

обещах да се обадя като слея страниците
Е слях ги. Всъщност доста бързо стана, просто нямах време да се обадя.
И двете страници бяха Company . Разликата в имената им беше само в един символ.

Но нещо се прецакаха бройките фенове.
Бройката на новата страница ми падна на :
(бройките на голямата) - (бройките на малката) - 3000 = бройките на слятата страница
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Може би си имал общи фенове :)
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

е да, сигурно е имало общи фенове, но тези минус 3000 фена къде изчезнаха и те ?
Сега на новата страницата продължават да и падат бройките, което е необяснимо за мен!?
Мисля че ФБ неизвестява феновете за сливането.
Понеже имената са еднакви, ( профилната снимка и cover-a бяха също едни и същи ), тогава откъде идва това падане на бройката все още?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

внимавайте като сменяте имената на страниците , ще загубите PR-a!!
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

да губи се рийча, губят се фенове , но всеки си има предполагам различни причини за сменяне на имена и сливане.
Аз ги слях за да прехвърля URL-то от малката страница на голямата.

Всъщност това мисля, че e единствения начин да смениш URL-to на голяма страница.
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Моля помагайте ! Искам да сменя името на фейсбук страницата си която е с повече от 10 000 фена, ....... но не мога :( Варианти ? Пробвах какво ли не ,но не става :(
 
Re: От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Моля помагайте ! Искам да сменя името на фейсбук страницата си която е с повече от 10 000 фена, ....... но не мога :( Варианти ? Пробвах какво ли не ,но не става :(

Здравей и добре дошла при нас. Пробвали методът описан тук? Повечето по този начин си сменят името на страницата. ;)
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

На мен не ми отказаха :( Ето това получих от тях.

Hi Mihaela,

It looks like your request doesn't meet our guidelines. The name you requested suggests that the subject of your Page has changed, which can be confusing for people who like your Page. You can create a new Page with a different name or update your Page's About section.

Learn how to update your Page's About section:

https://www.facebook.com/help/160672070698623/?ref=CR

Types of name changes that don't meet our guidelines include changes that may be misleading (ex: renaming "I Love New York" to "I Love San Francisco"). Changes that meet our guidelines include removing descriptions from a Page's name (ex: renaming "John Smith, Trainer" to "John Smith").

To create a new Page with a different name, go to:

https://www.facebook.com/pages/create.php/?ref=CR

Learn more about the Pages Terms:

https://www.facebook.com/page_guidelines.php/?ref=CR
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Михаела,
И Аз пробвам с този метод и ми беше отговорено по абс същия начин... Опитахме се и по друг начин - като фенове предлагат промяна на името на страницата, но колкото по-голяма е страницата , толкова повече фенове трябва да предложат промените... т.е. при нас около 300-500 души трябваше да го направят, което прави мисията НЕВЪЗМОЖНА ;д
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Ще го пробвам
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

При ме не се получава къде ми е грешката срещу името на страницата нямам Request Change
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Изключително много ти благодаря за този пост!!!
Имах една страница, която развивах с една марка, която в последствие смених ... и съответно не можех да я ползвам пълноценно. Сега изпратих молба за смяна на името - дано да стане.
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

И аз нямам request change. Къде трябва да пиша, за да сменя името от БГ на английски?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

На кой му пука как се казва страницата ви в фейсбук ??? Определено не и на феновете и.... Не мога да разбера защо трябва да сменяме името , каквото и да е то, при положение че не играе никаква роля ни в рийч , ни в нищо
 

Горе