БГ сайт който плаща за клик

sasho0o

Member
Кажете някой БГ сайт с когото работите и плаща за клик по възможност без ийзитрейд.

Може и чужд сайт но искам някой с който сте работили и сте си взели парите защото доста пъти съм се опарвал....


:)
 
От: БГ сайт който плаща за клик

Здрасти и добре дошъл.
Да, за Адсенс е сигурно че плащат и то добре ако сайта ти е с трафик и със силни думички, за които и рекламодателите биха се бръкнали за да излизат за тях. Други за сега аз лично не се сещам, но винаги може да пробваш и други методи за печелене от сайта ти. Въпрос на избор, но ако търсиш точно такава програма. Може би рекламките на Г остават на челни позиции. :)

Успехи и до нови срещи в някоя друга тема. ;)
 
От: БГ сайт който плаща за клик

Да но много ме бават с чека един път съм взел пари но в банката ми казаха до 45 дена доидоха до 60 дена ...
 
От: БГ сайт който плаща за клик

Зависи от банката. Чувам, че в ОББ за 2 седмици ставал номера...
 
От: БГ сайт който плаща за клик

В повечето банки нейскаха да ми го вземат в ОББ пък несъм утишъл .... в ДСК ме забаиха толкова
 
От: БГ сайт който плаща за клик

По последни мнения тук, ОББ са най-сериозни ;)
 
От: БГ сайт който плаща за клик

За следващият чек там ще пробвам :)

А някой да знае някой друг подобен сайт но да е работил с него :)
 
От: БГ сайт който плаща за клик

Да но как да ти кажа че в секи град различно .... на мен в ПИБ кадето е начело на класирането неискаха да ми земат чека ...
 
защото са назначили неграмотни служители и имат навика да плащат малко затова така. иначе сроковете трябва да се едни и същи чакаме включване на уестър юниън така ще си получаваш парите директно в коитои да е техен клон
 
От: БГ сайт който плаща за клик

Наистина в всеки град е различно днес се опитах да пусна един чек за инкасиране в моя дълбокопровинциален град в Сибанк, и след 10 минути разговор по телефона ми казаха че таксата е 30 Евро и трябва да оставям предварително някакъв депозит и хиляда глупости. А чека е за 70 долара :) И ще трябва да ходя до областния град да си го пускам в ЦКБ пак.
 
От: БГ сайт който плаща за клик

мани беги мн гадно с тия чекове или с банков превод да го направят или с уестър юниън :(
 
От: БГ сайт който плаща за клик

мани беги мн гадно с тия чекове или с банков превод да го направят или с уестър юниън :(

Ти изкарвай регулярно всеки месец по $500-1000 пък нека да е гадно с чековете ;)
 
От: БГ сайт който плаща за клик

Де да изкарвах по толкова пък можех и да ги чакам до 6 месеца да дойдат :)
 
От: БГ сайт който плаща за клик

Кажете някой БГ сайт с когото работите и плаща за клик по възможност без ийзитрейд.

Може и чужд сайт но искам някой с който сте работили и сте си взели парите защото доста пъти съм се опарвал....


:)

http://bux4.net/?r=chenev
http://www.bux.bg/?r=chenev

Плащат при 10 долара обаче чрез алертпей,трябва да си регнеш акаунт ако нямаш

http://www.alertpay.com/?uyQrWuldT4gGTi6g6+OUJw==

парите от него ще можеш да си изтеглиш след като го верифнеш става до една седмица след като им изпратиш необходимите данни.
 

Горе