Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Някой още да се похвали, че е клиент на банката. Не се сещам за момента за някой друг случай, но като цяло поне ще предопредя моите хора, макар че като гледам поне за това с начислените такси май е късно.
 
От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Темата е на първа страница вече :D браво на нас.

Благодаря много братле.
Един подпис имаш от мен за сега. :)
 
От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Преди 2 дни - 20 публикации - ‎16 автора
Здравейте колеги, Днес учудващо, получавам писмо дължите ни: 185.25 BGL. :D За сметка която уж сами бяха закрили перди 4 години?
Влез си в първото мнение и направи горното по-грабващо. И подсили думата "банк", макар и да не е свързана с Райфайзен.
:beer:

http://www.imotdnes.com/raifaizenba...nik_na_raifaizen_bank___raiffeisen-a-413.html
А тук можеш да подсилиш нещата чрез коментар и публикация във ФБ. Вкарваш и линк към темата. ;)
 
Re: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Темата е на първа страница вече :D браво на нас.

Благодаря много братле.
При мен е на втора страница първи резултат. Не е истина. Стотици хиляди лева реклама и накрая .... бум....оплескват всичко. ;)

Политика на аматьори. Дано поне някои обясни от банката.
 
От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Не знам дали няма да се разсърди гошо. :)

А таз статия сега ще я прочета.

Влез си в първото мнение и направи горното по-грабващо. И подсили думата "банк", макар и да не е свързана с Райфайзен.
:beer:

http://www.imotdnes.com/raifaizenba...nik_na_raifaizen_bank___raiffeisen-a-413.html
А тук можеш да подсилиш нещата чрез коментар и публикация във ФБ. Вкарваш и линк към темата. ;)
 
От: Re: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Какво да обяснят братле, те като говорих с тях първо ми казват нямате задължения, после ми звънят и ми казват имате, а както казах още преди години, ми пратиха смс, че щото свършват парите ще закрият сметката, ако не я заредя.

И другото интересно, защо е трябвало да се чака толкова време да се трупат пари след като не са я спрели и чак когато се натрупа що-годе сума се сещат изведнъж да ме тормозят.
При мен е на втора страница първи резултат. Не е истина. Стотици хиляди лева реклама и накрая .... бум....оплескват всичко. ;)

Политика на аматьори. Дано поне някои обясни от банката.
 
От: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Не знам дали няма да се разсърди гошо. :)

гошо вече е захапал. А този текст излиза в SERP-а. Това "Здравейте..." и емотикона само би прогонило някой зачел се. И яде полезен ресурс. В тази част дай същественото по темата и го направи "жълто" - да грабва вниманието и да пояснява. Нещо като синтезирано мото на темата.

Не знам доколко си следил форума, но гошо възприема темата като цяла статия - мисля, че КуулАйс го обясни веднъж, че така е настроил Vbuletin-а. И гошо няма да ти се разсърди за малка редакция.
Знаеш, че първия абзац от статия е най-важен.
 
Имам предвид да влезе някой велик гуру по социален маркетинг от банката и да обясни ситуацията, а не да говори глупости от рода на "такава е процедурата" или "не мога да ви дам отговор". Все едно съм в някоя държавна администрация. :)

И ето моя съвет, защото са отворки големи:

- На мястото на !!!!!!! може да ги съкратиш и да вместиш Банк, а защо не и името на латиница.

- Първото ти изречение да е силноби грабващо.

- Линче към уикипедия и ценен ресурс няма да се отрази зле.

- Защо не боднеш и някоя картинка - скриншот на бележката или др. доказателство.

И да се надяваме, че ще обърнат внимание. ;)
 
От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Никой от банката няма да обясни нищо, просто такава им е политиката, да крадат от клиентите си. Четох и мнения на бивши служители, просто тая банка е трагедия, а и не само тя де :)
 
От: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Темата е на първа страница вече :D браво на нас.

Ще я избутаме, няма къде да ходи. :)

Ходи се разправи с банката докато е време и наритай задника на управителя(задължително). Аз не можах зад гърба ми ме насадиха ти имаш шанс още.
 
От: От: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Лошото, че клона тук го закрили, и както писах интересно защо, аз получавам писмо от клон в Асеновград, а аз съм в Първомай област Пловдив, и Първомай няма нищо общо с Асеновград освен това, че сме на 32 километра разстояние. :D

Иначе, ще ме ядосат и ще отида с няколко бурканчета Първомайска лютеница да ги навестя. :)

Ще я избутаме, няма къде да ходи. :)

Ходи се разправи с банката докато е време и наритай задника на управителя(задължително). Аз не можах зад гърба ми ме насадиха ти имаш шанс още.
 
От: От: От: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

Лошото, че клона тук го закрили, и както писах интересно защо, аз получавам писмо от клон в Асеновград, а аз съм в Първомай област Пловдив, и Първомай няма нищо общо с Асеновград освен това, че сме на 32 километра разстояние. :D

Иначе, ще ме ядосат и ще отида с няколко бурканчета Първомайска лютеница да ги навестя. :)

Лютеничена революция ли ще правиш :p
 
От: От: От: От: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

:D Даммм, да сменя репертоара от домати направо на лютеница.
Лютеничена революция ли ще правиш :p
 
От: От: От: От: От: От: От: Райфайзен: Извиване на ръце!!!!!!!!!!!!

:D Даммм, да сменя репертоара от домати направо на лютеница.

Аз предлагам да не хАбиш материала, а тази лютеничка да ми я оставиш в Пловдив на мен. За А-град мисли друго :)
 
Темата е на втора страница, втори резултат. До към седмица като нищо на първа.

То бива подигравки, но стига вече. Абе автора, ти плати ли ги и ще ги плащаш ли? Не че имаш голям избор де, но поне ми е интересно дали ще постъпят човешки и ще ти предложат нещо, защото грам не смятам, че това което се случва на клиектите им е правилно.

Райфайзен Банк. Не бих се пробвал там след тази тема. :)
 
Райфайзен Банк са една от банките, които винаги си взимат такса от 2 лева за зареждане на сметка. Няма значение дали си им клиент или не. Това си е константа при тях. Била чужда и за това. Баси простотията. И като взелат и на човека със сметката, оп айде една такса и за теглене и то какво излиза. Баси далаверата.
 
Райфайзен Банк са една от банките, които винаги си взимат такса от 2 лева за зареждане на сметка. Няма значение дали си им клиент или не. Това си е константа при тях. Била чужда и за това. Баси простотията. И като взелат и на човека със сметката, оп айде една такса и за теглене и то какво излиза. Баси далаверата.
Да, това е така. Даже наскоро превеждах (зареждах) чужда сметка и съм им все още клиент. Взеха аи ми тези два лева. :) Ако зареждам моя няма да имам тази такса. :) А за да нямаш за чужда е нужно собственика на сметката да ти издаде пълномощно. Беше глупост някаква.
 
@uni-web, както стана бе, човек? Плати ли ги тези, свързаха ли се с теб повторно. Имаш ли нещо ново около случая, че на мен ми предстои другия месец затваряне на сметка при тях.

Да ни подготвиш на какво ще попаднем. И без ми писна 100 години клиент и освен да ме друсат всеки пък като им прекрача входа на клона, нищо друго не са успели да ми направят като услуга за тези, вече не знам, ама май станаха 10 години. Баси хората, как не знаят да правят бизнес. Може ли такова нещо....како се вика да отидеш, да ти кажат че другия месец няма да ти взимат такса, защото си лоялен клиент. Явно само на рекламите Важния си ти. :) В действителност - пълна мъка и безхаберие.

Преди време, бившия ми шеф беше с тях. Нон стоп им звънеше да им се кара защо са толкова непрофесионалисти към задълженията си, както и към клиентите си. И им каза, че ако започнел да ги чува по-често от семейството си всеки ден, направо без предопреждение ги сменя. Даже и те намали да разберат. Но можеше, защото по договор имаше еди какво си, а те първа се разбираше, че трябва да си го заявиш, че го искаш. Демек, имаш го, ама ако си го поискаш. :) Класически случай.
 

Горе