Предлагам: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Brinnie

New Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте!

След четене и време за ориентация във форума вече се престраших и аз да пусна тема.

Казвам се Сабина, можете да ме наричате Brinnie, по образование съм филолог (руска филология), а по призвание писател. Писател, журналист и преводач - това е основният ми опит през последните 17 години.
Основните области, в които пиша и превеждам, са:

- Литература, култура, езотерика
- Медицина, психология, самопомощ и дори сексология :)
- Туризъм, лайфстайл, зоология, ботаника
- Особено се интересувам от кулинария :)

Всъщност, годините в редакции на медии и издателства са ме научили да се справям с всякакви теми, с малко подготовка съм писала успешно и серия материали за топлоизолации, както и други неща. :)

Работни езици - основно български, разбира се, след това английски и (така се случи, не го ползвах дълги години) руски. Така че засега не разчитайте да пиша на руски като истински руснак, но с преводите проблем няма - превеждам както от руски, така и от английски (последните поръчки за няколко книги - психология, езотерика, академична литература и самопомощ бяха английски и руски). Пиша както статии, така и рекламни текстове, при нужда давам и допълнителни идеи. Редактирам качествено текстове от всякакъв вид и размер.

За начало ще дам 3 ревюта от по 300 думи, за потребители с над 200 постинга и iTrader поне 5.

Цените, на които мога да пиша за вас, са:

- Статии на български - 2 лв / 100 думи
- Пренаписване на статии на български - 1 лв / 100 думи
- Пренаписване на статии на английски - 2 лв / 100 думи
- Уникална статия на английски - 3 долара на 100 думи
- Писане на статии на руски - 2.50 / 100 думи
- Превод от руски / английски - 1.50 лв / 100 думи
- Редакция на текстове - по договаряне
- Специален рисърч - 5 /10 лева върху цената на статията в зависимост от това, дали тематиката ми е близка

Плащане - Еконт, ePay.bg
 
Последно редактирано:
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Пренаписване на английски?
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Писах на лична бележка! Лека вечер! :)
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Добре дошла и успех! Винаги има полза от качествени копирайтъри :)
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Благодаря, Redrum! Подобно! :beer:
П.С. Хубав аватар впрочем! :wink:
 
Последно редактирано:
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте Брини,
Съжалявам, но не мога да Ви пратя ЛС, защото съм нов потребител.
Интересуват ме написване на информационни статии за различни неща относно България на руски език. Не държа да е написано като руснак, а да е правописно и граматическо вярно.

Както и пренаписване на готови статии от сайт.
 
Re: От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте Брини,
Съжалявам, но не мога да Ви пратя ЛС, защото съм нов потребител.
Интересуват ме написване на информационни статии за различни неща относно България на руски език. Не държа да е написано като руснак, а да е правописно и граматическо вярно.

Както и пренаписване на готови статии от сайт.

Здравей и добре дошла при нас. Скоро ще имаш тази опция. Дай няколко мнения тук във форума, за да минеш тази критична точка от 5 поста.

Ето и подходящи теми, в които можеш да се разпишеш:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=136

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=583

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14316

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23271

Има и още много други такива. Успехи и се извиянвам на автора за офтопика. :)

Продължете със сделките. ;)
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Я да прилапам аз последното ревю :)
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

За начало ще дам 3 ревюта от по 300 думи, за потребители с над 200 постинга и iTrader поне 5.

Едното й изискване го покриваш, другото не напълно... стискам палци да е добра душа и да пусне "гювеч" :)
 
От: Re: От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Има и още много други такива. Успехи и се извиянвам на автора за офтопика. :)

Продължете със сделките. ;)

Благодаря за офтопика! :) :wink:
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте Брини,
Съжалявам, но не мога да Ви пратя ЛС, защото съм нов потребител.
Интересуват ме написване на информационни статии за различни неща относно България на руски език. Не държа да е написано като руснак, а да е правописно и граматическо вярно.

Както и пренаписване на готови статии от сайт.

Ще ви пиша на ЛС!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Едното й изискване го покриваш, другото не напълно... стискам палци да е добра душа и да пусне "гювеч" :)
Всъщност не знам защо ми отчита само 4. Би трябвало да е повече, ама никога не съм се вживявал по темата.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравей Brinnie. Радвам се да те видя тук, още повече, като гледам какво предлагаш. Предлагаш качество на по-висока цена. А аз като твой колега малко съм скептичен да намериш клиенти тук, понеже всички са скръндзи и искат нещо евтино, ако може и да е без пари.

Успех!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Всъщност не знам защо ми отчита само 4. Би трябвало да е повече, ама никога не съм се вживявал по темата.

Ще ти пиша на лична! :)
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравей Brinnie. Радвам се да те видя тук, още повече, като гледам какво предлагаш. Предлагаш качество на по-висока цена. А аз като твой колега малко съм скептичен да намериш клиенти тук, понеже всички са скръндзи и искат нещо евтино, ако може и да е без пари.

Успех!

Ще си позволя аз да ти отговоря, защото всъщност аз я посъветвах да се регистрира и да пусне темата тук.
Не всички са скръндзи, не всички търсят единствено най-ниската цена. Знам го както от собствен опит, така и защото съм насочвал и друг човек насам. И отзивите в крайна сметка бяха, че работи успешно и си има съответните дългосрочни клиенти, на своите (по-високи) тарифи. Просто тези клиенти пишат по-рядко и затова присъствието им не е така афиширано.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Така е, тук има такива хора, но са рядкост. Аз също имам подобни клиенти. Просто мнението ми и съвета ми е да не се плаши от тези хора, които преобладават във форума, и ти също ги срещаш, които са активни и са винаги готови да осмеят някой, само защото предлага нещо на по-висока цена, а те горките, не могат да си я позволят, и искат да минат тънко.
 

Горе