Конгрес за онлайн търговия в България

От: Конгрес за онлайн търговия в България

А щом ще е тъй ще ви режа като почнете да дрънкате глупости.
Заповядай
Ние ще ти платим...
Ще е добре да покажем на юзърите жив трол!
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

VIuXBdY.png


Романов ^. PowerSeller LVLs. Това е оборот btw, а НЕ печалба (която може да е между 5-15%).

На геймърски: IMBA.
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

За Никола дрън дрън и сектата му от Ebay продавачета няма да ги коментирам изобщо тоя човек един път не е дал или помогнал на някого там с някаква информация преди да се регнат като реферали и цялата му група за DSD бля бля като цяло.... Най много мразя разни хора с пирамидки обясняващи как да правите хиляди след като са накрали н-на брой хорица търсещи някаква работа да им се регват като реферали и след това почвали да им помагат.... Никога няма да забравя преди доста години майка ми търсеше надомна работа да лепи пликчета и да сглобява някакви тъпотии и тогава всеки втори ей така дайте 20-50лв и почваме да ви покажем как да стане, сега мен ме боли куреца и веднага бих ги дал тия пари просто да видя сеира на такива хорица, но за човек като майка ми тогава без никакви пари от никъде 50лв си бяха доста пари и да ги дадеш на някой кретен и той да ти кажа са отиваш праиш тва, тва и тва и ша праиш една работна заплата, скапваше се жената от търсене на такава работа и пробване на какво ли не и като иде да предаде продукцията или някакви от тези неща и се почваше еми добре за пари ще ви се обадим дрън дрън та пляс. От тогава ужасно намразих такива типове, задавал съм му въпроси на тоя пич какво би могло да ми преподаде повече от това което съм си научил в интернет и се почва, значиии правиш си регистрация почваш да гледаш клиповете и бля бля та дрън.... Такива хора никога няма да спечелят моето уважение. Всеки ден гледам един просяк доста възрастен мъж на НДК в тунелчето на метрото, човека е на поне 70-80 години и никога не седи на земята и просто да чака, ама никога винаги стои прав независимо дали има или няма хора и пее български народни песни и никога не приканва за пари, та има хора дето спират и почват да му обясняват да се хванел на работа и можел да изкарва еди си колко пари и я му дадат някоя стотинка я не, този Никола за мен е от този тип хора прикават ти просто едни празни приказки, този човечец ако просто така можеше да си намери работа дали нямаше да го направи, но на тези години може да се хване навсякъде и да прави пачки според кретените дето го подминават.... На този човек винаги му оставям някакви стотинки, а той винаги ме поздравява страшно учтиво и е доста възпитан и интелигентен човечец.
Та с две думи на семинар при него не бих отишъл дори и да са ми останали 5лв, и без това си е сформирал някакви курсчета ли какво са там дето уж отначало бяха безплатни пък после само първото ходене било безплатно пък всяко следващо събиране си плащаш, вече му изгубих спатиите :D


Едит: баси тъпака съм, уж казах че няма да ги коментирам пък се разпалих .....
Напълно за семинара на СТАН и uphero задължително с микрофон за въпроси :D :D
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Конгрес за онлайн търговия в България

СТанимирчо първо да изкара извлечение колко му е оборота, че да не излезе и той шарлатанин.
Щот от това да инсталираш опенкарт и да препродаваш чужди плъгини във форума до работещ магазин и всичките му глупости има разлика.
За Никола дрън дрън и сектата му от Ebay продавачета няма да ги коментирам изобщо тоя човек един път не е дал или помогнал на някого там с някаква информация преди да се регнат като реферали и цялата му група за DSD бля бля като цяло.... Най много мразя разни хора с пирамидки обясняващи как да правите хиляди след като са накрали н-на брой хорица търсещи някаква работа да им се регват като реферали и след това почвали да им помагат.... Никога няма да забравя преди доста години майка ми търсеше надомна работа да лепи пликчета и да сглобява някакви тъпотии и тогава всеки втори ей така дайте 20-50лв и почваме да ви покажем как да стане, сега мен ме боли куреца и веднага бих ги дал тия пари просто да видя сеира на такива хорица, но за човек като майка ми тогава без никакви пари от никъде 50лв си бяха доста пари и да ги дадеш на някой кретен и той да ти кажа са отиваш праиш тва, тва и тва и ша праиш една работна заплата, скапваше се жената от търсене на такава работа и пробване на какво ли не и като иде да предаде продукцията или някакви от тези неща и се почваше еми добре за пари ще ви се обадим дрън дрън та пляс. От тогава ужасно намразих такива типове, задавал съм му въпроси на тоя пич какво би могло да ми преподаде повече от това което съм си научил в интернет и се почва, значиии правиш си регистрация почваш да гледаш клиповете и бля бля та дрън.... Такива хора никога няма да спечелят моето уважение. Всеки ден гледам един просяк доста възрастен мъж на НДК в тунелчето на метрото, човека е на поне 70-80 години и никога не седи на земята и просто да чака, ама никога винаги стои прав независимо дали има или няма хора и пее български народни песни и никога не приканва за пари, та има хора дето спират и почват да му обясняват да се хванел на работа и можел да изкарва еди си колко пари и я му дадат някоя стотинка я не, този Никола за мен е от този тип хора прикават ти просто едни празни приказки, този човечец ако просто така можеше да си намери работа дали нямаше да го направи, но на тези години може да се хване навсякъде и да прави пачки според кретените дето го подминават.... На този човек винаги му оставям някакви стотинки, а той винаги ме поздравява страшно учтиво и е доста възпитан и интелигентен човечец.
Та с две думи на семинар при него не бих отишъл дори и да са ми останали 5лв, и без това си е сформирал някакви курсчета ли какво са там дето уж отначало бяха безплатни пък после само първото ходене било безплатно пък всяко следващо събиране си плащаш, вече му изгубих спатиите :D


Едит: баси тъпака съм, уж казах че няма да ги коментирам пък се разпалих .....
Напълно за семинара на СТАН и uphero задължително с микрофон за въпроси :D :D
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

Този форум има по-голям потенциал от удебелените имена. Просто никой не иска да го направи доброволно и безплатно и да седнем да си разделим разходите за 100 броя стола / зала.
 
Re: От: Конгрес за онлайн търговия в България

Този форум има по-голям потенциал от удебелените имена. Просто никой не иска да го направи доброволно и безплатно и да седнем да си разделим разходите за 100 броя стола / зала.
Така е бате. Ако мислиш, че един такъв семинар е на кой знае каква печалба. ;) Повечето го правят с цел реклама на услугите си и да държат бизнеса запознат с последните тенденции и да им набива

Колкото до хората тук - винаги съм мисли, че хората тук са на много високо ниво, и силно се надявам някой ден да видя някой от тях лектор. С удоволствие ще отида. ;)
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

Оги има магазин :) и то успешен естествено :)

Стефан Чорбанов - ми отказва оферта за 1 000 лв при условие, че са го обявили в сайта си за минимален праг за искане - предлагане на оферта и стана яко тъпо и още го хейтя :) да ми обяснява, че не може да има сайт - онлайн магазин за 1 000 лв - това е подигравка с целият ми опит и този форум дори. При условие, че имам сайт - магазин с 0 лв бюджет и с оборот над 5 000 лв месечно....................

Да сме живи и здрави и благодаря на Оги - че ми даде възможност да доставя храна за кучето му. НО всички сте прави тука в този форум.

Поздрави от един дето работи и го кефи това дето работи - като всички вас:

DSC_2427.JPG


Като ходех преди - ми беше яко кеф....................... после като ме отрязоха - ми стана яко спек

Стеник - представляван от един готин бизнесмен и всичките му сертифицирани програмисти про магенто до 12 коляно

DSC_7883.JPG


Слушайте БГ - музика

roflbot.jpg
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

Този форум има по-голям потенциал от удебелените имена. Просто никой не иска да го направи доброволно и безплатно и да седнем да си разделим разходите за 100 броя стола / зала.

Хаха я питай Блинки, колко пъти съм го агитирал на лично да се сформира нещо такова :D Даже съм предлагал и да има някакви суми за плащане също не е проблем, като знаем поне, че ще се говорят смислени неща, а и хората от форума ще сме със смислени въпроси, защото не сме хванати от гората :D Това съм го предлагал и за пичове дето си имат и хабер от програмиране, наковски школи и глупости на търкалета. Аз също като Блинки с удоволствие бих отишъл на такива събирания тъкмо ще ми е кеф да гледам как се драчите на живо :D
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

Нема кво да питам Блинки сан :) вадим кинтите и правим награда "предприемач на годината или на месеца" все тая. 1000 лв кинта за победителя и яка купа - символика за победителя. Като станат нещата интересни и по Телевизията ша го дават конкурса - на отделен домейн и бля бля................. аз лично мога и с 200 лв месечно да скоча................ щото без тръпка - само скука и поръчки през принтера. Тъпо.
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

Тоя с брадата кой е, бивш работник в Sten!k или? Явно някакъв дълъг дългогодишен спор имате, които 3rd party лица надала ще го разберат, като мен. А Оги, ако е SEOM, то OK.

Относно задочният спор между uphero и CTAH, добре е да излагате някакви доказателства, факти и пр. В #25 цитирането на предходния е безсмислено по принцип.
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

Тва е собственика у средата.

Бех на една среща с него като "експерт" по този въпрос със сайта. Не останах впечатлен е най-мекото, което мога да кажа...
 
Re: От: Конгрес за онлайн търговия в България

За какъв спор става дума ?
Шерифе нещо си се объркал аз нямам нищо общо с uphero

Само казах че ще направя конгрес с няколко съфорумци

Айде де, крайно време е. :) Няма да е лошо да си излеят мъката някои, а други да споделят малко know how. ;)
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

Време е г-н Чорбанов - като "диктува" Онлайн търговията в България - чрез правенето на магазини. Да не съветва Търговците да купуват снимки - а да им даде следното:

- Една инвестиция от 5 000 лв във фото-оборудване от просто ниво има давност от над 5 години.
- С тая инвестиция можете да ходите да снимате във всеки склад
- С тая инвестиция можете да превърнете всяка стая във фото-ателие
- С тая инвестиция може да имате 5 гига - само снимки на продукти между 5-30 000 броя на един сървър
- С тая инвестиция можете да имате качество на файла за билборд............

Но никой от гурутата не иска да отвори очите на Търговците. Не иска да ги освободи. Не иска да им покаже кое продава - всичко продава, но между 30-50% продават снимките - плаката - фотогалерията.

Като ползвате некви каталожни снимки лишавате клиента от РЕАЛНА снимка. От ДНЕС - СЕГА....................... с макро обектив - може да види структурата ако толкова е важно на съответният плат.

Годишно продавам над 30-50 броя............... само защото разбирам от фотография....................

Галерия - вижте

Ако нещо сте го описали - но не сте го снимали като хората, то не съществува за сърцето на клиента :)

DSC_2040.JPG4fe46206008da.JPG


Така станах различен в конкуренцията. Купуват от нас - защото имаме снимките. И това се оказа огромно доказателство за всичко, което е Онлайн Търговия.

Но никой не говори правилно за фотографията и снимането на продукти :) щото всеки иска да ви вземе по 3-5-16 лв за един кадър щото ви снимал маратонките във фото-студио :)

ТОП продукт - само заради фото-галерия в него

DSC_5806.jpg
 
От: Конгрес за онлайн търговия в България

"сайтовете за сравнение на цените" е ключовата фраза ... очаквах го като видях кой е платил "проучването" ама прекалено се набива.
А мисля че не е имало проучване а само плащане на публикацията.
Когато има наистина анкета се споменава коя агенция го е провела и колко наброй са анкетираните.
Цифрите изглеждат страхотно но по скоро са пожелателни, де да беше истина...

Иначе ако бяхме нормална страна и хората наистина имаха средства България щеше да е рай за онлайн търговията.
 

Горе