ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

Ето източникът на трафика: http://prikachi.com/images.php?images/162/8311162X.jpg
Трябва да ми обясните как да извадя такава статистика от Google Analytics, тъй като трафика ми от Фейсбук го засичам с кампании, и там като източник ми показва самата кампания.
 
От: ADNOW.COM

Баунс рейта не е проблем, имам и сайт с 6-7%. По-скоро проблема е в трафика и CTR до колкото разбирам. Интересно ми е къде в сайта са били рекламите :)
 
От: ADNOW.COM

Баунс рейта не е проблем, имам и сайт с 6-7%. По-скоро проблема е в трафика и CTR до колкото разбирам. Интересно ми е къде в сайта са били рекламите


На мястото на адсенските. В мобилната версия също на мястото на адсенските - тези в мобилната версия правят почти двойно по-голям CTR.
Баунс рейта най-вероятно е от това, че понякога вместо сайта се зарежда мобилната версия и обратно - и така посетителите вместо да видят новина виждат снимка или обратното.
Но това няма връзка с кликовете.....
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Имаше и една реклама под новината с desktop версията.
 
От: ADNOW.COM

Както виждате нищо нередно..... освен в ADNOW разбира се, които се оказаха супер нагли измамници...
 
От: ADNOW.COM

В мобилната версия също на мястото на адсенските - тези в мобилната версия правят почти двойно по-голям CTR.
Сега прегледах статистиките - както при ADNOW така и при Adsense при мобилната версия имам близо 5 пъти по-голям ЦТР.
Също така 70% от посетителите са били от мобилни устройства (64% mobilni , 6% tableti) http://prikachi.com/images.php?images/257/8311257m.jpg
 
От: ADNOW.COM

Явно идиотите от ADNOW не могат да отчетат коректно кликовете от мобилния трафик и си мислят че мамя нещо.....
Както и да е - след този случай си правете изводите що за измекяри са.....
 
От: ADNOW.COM

Явно идиотите от ADNOW не могат да отчетат коректно кликовете от мобилния трафик и си мислят че мамя нещо.....
Както и да е - след този случай си правете изводите що за измекяри са.....


Днес, със AdNow работят повече от 3000 убмастери и площи по България и за честна работата със всеки уеб-мастер ние наистина съвестно се грижим!
Конкретните методи и това как е било определено мошеничеството по z-news.info, ние не можим да открием.
Можем само да ви кажим че, със нашата Форвард-система беше определен анамален брой кликвания по сравнение със аналогичните сайтове. Cамо за това Вие бихте блокирани без изплащане на средствата!
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Забравих да спомена нещо много важно!
За периода, за който не са ми платили, ми намалиха цената за клик.
Пуснаха ми имейл и ми съобщиха, че трафика ми не бил качествен и затова ми намалят цената за клик (още на момента в който са ми пратили мейла са свалили цената)- това е ок, тъй като е тяхно право да променят условията и е въпрос на моя преценка дали да продължа да работя с тях. Разбира се, писах им за да питам защо се случва, и както споменах - отговориха ми, че трафика ми не бил качествен според тях, затова ми намалят цената за клик.... И вече след около 10-12 дни, когато трябваше да ми дойде плащането за този период ми го отказаха.
Т.е. - казват ми ще работиш на такива цени, поради еди какви си причини, и след това обаче като дойде време за плащане ти казват: Да го духаш!
Защо просто не ми казахте още тогава след като сте "анализирали" трафика ми, че не отговарям на условията ви и да прекратим взаимоотношенията ни!!!!
Ето това си е чиста измама!
 
От: ADNOW.COM

И на мен ми блокираха плащането, с обяснението, че са спрени плащанията за цяла България... и това при скромен трафик от 300-400 к импресии на месец.... Явно нещо не е наред, но със сигурност не е при мен, при условие, че трафикът ми е един и същ в продължение на година.... определено са намерили начин да крадат от почтени хора:и нещо мноооооого интересно-

adnow.com registrar whois
Updated 1 second ago
Domain Name: ADNOW.COM
Registry Domain ID: 21650_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Update Date: 2015-01-22T15:10:24Z
Creation Date: 1996-04-28T04:00:00Z
Registrar Registration Expiration Date: 2020-04-29T04:00:00Z
Registrar: GoDaddy.com, LLC
Registrar IANA ID: 146
Registrar Abuse Contact Email: [email protected]
Registrar Abuse Contact Phone: +1.4806242505
Domain Status: clientTransferProhibited http://www.icann.org/epp#clientTransferProhibited
Domain Status: clientUpdateProhibited http://www.icann.org/epp#clientUpdateProhibited
Domain Status: clientRenewProhibited http://www.icann.org/epp#clientRenewProhibited
Domain Status: clientDeleteProhibited http://www.icann.org/epp#clientDeleteProhibited
Registry Registrant ID:
Registrant Name: 3A Little Denmark Complex Mas Capital Group
Registrant Organization:
Registrant Street: 147 Main Street
Registrant Street: P.O. Box 4473
Registrant City: Road Town
Registrant State/Province:
Registrant Postal Code: VG1110
Registrant Country: Virgin Islands (British)
Registrant Phone:
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: [email protected]
Registry Admin ID:
Admin Name: Daniel Aranda
Admin Organization:
Admin Street: 625 Walnut Ridge Drive
Admin Street: Suite 108
Admin City: Hartland
Admin State/Province: Wisconsin
Admin Postal Code: 53029
Admin Country: United States
Admin Phone: +1.2623690600
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email: [email protected]
Registry Tech ID:
Tech Name: Daniel Aranda
Tech Organization:
Tech Street: 625 Walnut Ridge Drive
Tech Street: Suite 108
Tech City: Hartland
Tech State/Province: Wisconsin
Tech Postal Code: 53029
Tech Country: United States
Tech Phone: +1.2623690600
Tech Phone Ext:
Tech Fax:
Tech Fax Ext:
Tech Email: [email protected]
Name Server: NS1.PUB-NS.COM
Name Server: NS2.PUB-NS.COM
DNSSEC: unsigned
URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/
>>> Last update of WHOIS database: 2015-08-21T21:00:00Z <<<
 
От: ADNOW.COM

За пореден път лъжа и измама: Ще ви платим до края на седмицата. Е няма такава измама. Както и да е. Интересно ми е едно: Каква е целта на това ? Защо лъжат и мамят? Така ли ще спечелят пари? Нали от понеделник нататък с всичките си 11 сайта ще започна да бълвам цялата си преписка с тях?
 
От: ADNOW.COM

Абсолютни измамници са!
 
От: ADNOW.COM

Индивидуална подкрепа за всеки партньор по всичките въпроси.
Ако сте уебмастер, който работи заедно с AdNow.com, и имате някакви технични проблеми или по всякакво друго запитване за системата,
завинаги молим, да ни пишите запитванията си във Профила в раздел "Тикети" или ако желаете с личен менеджър или по връзка чрез:
email: [email protected]
[email protected](само на български)
skype: ivan.bulgary

Поздрави.
ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

И аз се отказах от тях, след като ми казаха, че минавам на клик, чиято цена е по-малка и от бг мрежите...
 
От: ADNOW.COM

Цените за клик, не са по-ниски от средните цени на другите международни мрежи! Каним Ви, да се регистрирате, и да тествате това лично.

Ще имам удоволствие да отговоря на всичките ваши въпроси по работата със системата.
Така също, от време на време, тук ще бъдат публикувани интересни портфолио и най-добрите практики по профилите на другите уебмастери, в които ще се показва как може да се печели повече, използвайки нашата система.

Нашите предимства:
· Формат на рекламата, подобно със съдържанието на сайта – това дава повече доверие и по-висок CTR.
· Безопасно съдържание. Всичката реклама минава модериране, не съдържи вируси или опасни продукти.
· Конфигуриране и настройка на кода за 5 минути
· Прозрачна статистика
· Личен менеджър и подръжка по всички въпроси във профила
· Веднъж седмично изплащане чрез Paypal или по Банков път (сума за теглене е от 20$)
· 5% Афилейт програма (покани приятел и печели с 5% от приходите им).
· Файл Райт 100%, дори и ако вашия сайт има чужд трафик.
· Стабилно повишаване на eCPM - не е в конфликт с други рекламни системи и могат да стоят с тях в един блок.

Факти:
· 3 милиарда импресии на месец
· 80 милиона потребители на месец
· CPM варира от 0.1$ до 2$, в зависимост от страната
· Над 140 хиляди сайтове по целия свят

Ние работим с Бразилия, Португалия, Мексико, Испания, Италия, Франция, Германия, Чешката република, Румъния, Сърбия, Хърватия, България, Полша, Гърция, Турция, Индия, Виетнам, Малайзия, Индонезия, Япония, Китай и други страни.

Ако нашият код все още не си стуви при Вас, можете да го тестирате и да се уверите в нашите предимства. За това се регистрирайте в adnow.com и допълнителното инсталиране на кода ще отнеме само 5 минути.

Ако имате някакви въпроси, не се колебайте и ни пишете тук или в системата на таблото си за управление на сайта!
Поздрави AdNow.com
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

И аз се отказах от тях, след като ми казаха, че минавам на клик, чиято цена е по-малка и от бг мрежите...
Нормално, всички се отказват от тях!
 
От: ADNOW.COM

Нормално, всички се отказват от тях!

Като гледам по колко сайтове им се въртят рекламите яко се "отказват" хората :D
 
От: ADNOW.COM

Братушка, благодаря за труда да разгледате линка ми. Но не съм ви конкурент. Бъркате. Явно често ви се случва! Ползвам доста мрежи, но само вие се държите толкова странно и искате толкова много статистики, вместо да дадете цена за импресии или клик. Засега не сте показали, че сте сериозни и че сте алтернатива на Адсенс. С удоволствие тогава бих сложил вашия линк в моя подпис.

Какво ми се промъквате из форума, подпитвате и се правите на ощипани госпожици, вместо да си направите едно сериозно представяне на бизнеса.
Засега сте поредните дето искат да им въртят рекламите за без пари. Чакаме условията, за да се уверим, че имате сериозни намерения.

Не подценявайте този форум. Не си правете лоша услуга! Има доста хора със стотици сайтове тук.


Здравейте,

Притежавам сайта Другите новини (новинарски), работя с adnow.com от около 5 месеца и съм възхитен от точността им. Винаги се плаща на време и в момента приходите ми от тях са по-добри от Adsence. Не им правя реклама, просто реших да споделя. А относно комуникацията, да, наистина е малко странна с този развален български, но досега каквото са казали, така е и ставало.

Поздрави
 

Горе