Професионални преводи от английски на български език и от български на английски език

elica_prevodi

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички!

Завършила съм английска филология и от 15 години се занимавам с преводи от английски на български и обратно.
От моя страна мога да гарантирам коректност, професионализъм и качествен превод.

Какво ще направя за Вас:

- ще преведа текст от английски на български език;
- ще преведа текст от български на английски език;
- Всички преводи и текстове ще бъдат направени с уникалност над 90%.
- Предоставям качествени материали без правописни и граматически грешки при спазване на поставените срокове.

Не се ангажирам с преводи на силно специализирани текстове - медицински, юридически, технически.
От Ваша страна ще разчитам на коректност и дългосрочни професионални взаимоотношения като резултат на добре свършената работа.

Ето и моите цени, които важат за превод от английски на български и от български на английски език:

100 думи - 1.30 лв.
200 думи - 2.60 лв.
300 думи - 3.90 лв.
400 думи - 5.20 лв.
500 думи - 6.50 лв.
600 думи - 7.80 лв.
700 думи - 9.10 лв.
800 думи - 10.40 лв.
900 думи - 11.70 лв.
1000 думи - 13.00 лв.

Можете да изчислите цената на дадена статия така: броят на думите, умножен по 0.013.
Приемам плащане по банков път, куриер, а скоро и чрез Ипей и ПейПал.

За първите трима от вас предлагам по една безплатна статия за превод в размер на до 500 думи, като в замяна Ви моля за обективна оценка за моята работа - ревю. Първите трима, писали в темата, получават ревюто.

Изпращайте Вашите поръчки на [email protected], като пишете, че сте видели услугата в Предприемач.
При поръчка моля за ваш e-mail, за да ви върна прикачен готовия материал.


Ще се радвам да работим заедно!

Поздрави,
Елица
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Бих желал 1 ревю превод от български на английски.
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

и аз от английски на български
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Тези, които са писали в темата: info, bluefighter, traiki имат по един превод - ревю. Моля, изпратете ми текстовете на [email protected]
Благодаря!

Поздрави Елица
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Качествен превод и професионално отношение.
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Получих ревюто и съм много доволен от видяното. Препоръчвам!
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Здравейте! Бих искал да поръчам от вас 5 статии от 500 думи за превод от български на английски език. Ще ви изпратя на лично самите текстове. Благодаря и поздрави!
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Здравейте, благодаря за проявения интерес! Можете да изпратите статиите на [email protected]. Моля, уточнете в какъв срок ги искате, както и ако имате специфични изисквания. Поздрави!
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Получих преводите, извънредно качествен превод, който заслужава много по-висока цена от обявеното. Колежката наистина си разбира от работата! Препоръчвам я ако имате нещо за превод, аз ще се възползвам пак!
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Благодаря за хубавите думи! Аз също срещнах изключително коректен партньор във Ваше лице и ще се радвам да работим и занапред!

Вече съм свободна за нови поръчки.
 
Re: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Ех, изпуснах. :) И азси търся контент райтъри на ЕН, тематиката е тихническа. Ако може някакво лично с писани подобни статии, ще се радвам много. Ако има нещо, питай ме. :)

Поздрави и успехи.
 
От: Re: Професионални преводи от английски на български език и от български на англий

Привет на всички, които се интересуват от професионални преводи от английски на български или български на английски език.

В момента съм свободна за нови поръчки.

Цените са обявени в първия ми пост в тази тема.

Който не е на море, или пък е там, но бачка и му трябват преводи- да заповяда!
 
От: Професионални преводи от английски на български език и от български на английски

Много точен потребител!
 

Горе