Продава се: Продавам домейн и сайт за обяви – forum-obiavi.com (PR2)

yordan_petrov

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0

Продавам първия специализиран форум за обяви и прилежащия му домейн
- forum-obiavi.com

Форума представлява SEO оптимизирана phpbb система, която може да бъде приложена не само за обяви. Домейна е на 3 години.

За съжаление не ми остава време да развия потенциала му, но бих споделил някои идеи на евентуалния купувач. За сайта са подготвени множество рекламни позиции, като е надградена система за ВИП обяви.

Всички регистрирани потребители са реални, над 2 години няма нито една обява от СПАМ бот. Форума е оптимизиран за целите му, като съм се постарал дизайна да изчистен и адаптивен, както и възможностите за показване на обяви.

Домейн: forum-obiavi.com
PR: 2
Регистриран: 2012-03-13
Изтича: 2016-03-13

Потребители: 565
Обяви: 1444
Посетители на месец: 1890
Реклама: над 10 вида рекламни позиции

Backlinks: 479 (от 40 уникални домейна)

Dofollow: 449
Nofollow: 19
Редирект: 11

Посочените данни за потребители и посещения са за 09.06.2015 г. За оферти и всякакви въпроси относно възможностите на сайта, можете да се обръщате на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Домейн и форум за обяви

Възможно е да направя отстъпка, но в определени граници. Напишете ми на ЛС вашата оферта.
 
Последно редактирано:
От: Домейн и форум за обяви

Не смятам, че е редно да се сравняват 2-та форума, тъй като са с различно предназначение, системи, постройка... А и тези инструменти за проверка са нещо относително и не могат да бъдат база за сравнение и оценка на сайт/форум и неговата стойност.
Сайт с малко над 200 лв/мес. доходи ми показва, че струва 0$ (друг сайт).

За "cross" и всеки желащ да научи повече за възможностите на форума и защо определям такава цена, моля пишете ми на ЛС, за да ви запозная по-подробно.
Форумната система в сегашната й сглобка, ще е полезна за потребители залагащи на SEO оптимизацията (независимо от тематиката на форума).
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн и сайт за обяви – forum-obiavi.com (PR2)

Много жалко, тъкмо се канех да кандидатствам за закупуване на форума, ама не ми било писано.
Успех на новия собственик с начинанието! Ако размислиш нещо, можеш да ми пишеш :)
 
От: Продавам домейн и сайт за обяви – forum-obiavi.com (PR2)

Много жалко, тъкмо се канех да кандидатствам за закупуване на форума, ама не ми било писано.
Успех на новия собственик с начинанието! Ако размислиш нещо, можеш да ми пишеш :)

Благодаря за пожеланията.
 
От: Продавам домейн и сайт за обяви – forum-obiavi.com (PR2)

Успех с форума
 
От: Продавам домейн и сайт за обяви – forum-obiavi.com (PR2)

Потвърждавам, форума е собственост на колегата "cross".

Успех в развитието му!
 

Горе