Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Статус
Not open for further replies.
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Очаквам вашите предложения: (не ме интересуват готови системи)

Да се разбира, че искаш сайтовете които са да не са правени на готови системи? :shock: Защо?
Това дали проекта ще е успешен не зависи дали е къстъм система или готова, а от много други фактори.

P.S. Не ме интересува обявата, просто изказвам личното си мнение. :)
 
Последно редактирано:
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

@webmast367 Може би, също така, ще е полезно да обясниш какво разбираш под "проект" в контекста на горния коментар.
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Да се разбира, че искаш сайтовете които са да не са правени на готови системи? :shock: Защо?
Това дали проекта ще е успешен не зависи дали е къстъм система или готова, а от много други фактори.

Здравей, ако имаш някой сайт,който е с готова система и мислиш,че има бъдеще с радост бих го погледнал. Като цяло казвам без готови системи по простата причина,че и сам мога да си направя куп сайтове, но всеки един винаги се ограничава до едно положение и не си заслужава на нещо безплатно да се вкарват пари лично мое мнение. Все пак може и да греша за това , както казах може да ми пратиш сайта си на ЛИчно да го прегледам. Поздрави
 
От: От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

@webmast367 Може би, също така, ще е полезно да обясниш какво разбираш под "проект" в контекста на горния коментар.

Здравей, под проект имах в предвид сайт, който мислите че има бъдеще и си струва да се рекламира,но въпросните собственици нямат опция за реклама или нямат възможност да платят на някой! ПРинципно реално погледнато си сметнах рекламата,която мога да си донеса, ако ми се наложи да плащам някой ден и реално погледнато излиза между 1000-2000 лева! ТОлкова трябва да платя на който и да е било при цена 4-5 стотинки на клик!
Поздрави
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Рекламата е важна, но и запетайките не са без значение. Пиши тук или на лс какво разбираш под реклама на сайт, ще ти дам някоя ниша и тип сайт, а ти да изготвиш рекламна стратегия и политика. Изобщо имаш ли бюджет, наясно ли си до каква сума можеш да инвестираш в реклама, имаш ли стратегия при провал, занимавал ли си се с това досега? Ако предлагаш изготвяне на PPC кампания в Адуърдс - така пиши.
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Здравей, ако имаш някой сайт,който е с готова система и мислиш,че има бъдеще с радост бих го погледнал. Като цяло казвам без готови системи по простата причина,че и сам мога да си направя куп сайтове, но всеки един винаги се ограничава до едно положение и не си заслужава на нещо безплатно да се вкарват пари лично мое мнение. Все пак може и да греша за това , както казах може да ми пратиш сайта си на ЛИчно да го прегледам. Поздрави

Останал си с грешно впечатление. :) Мен не ме интересува обявата ти ;)
Просто я коментирам, че за мен това е грешно.
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Останал си с грешно впечатление. :) Мен не ме интересува обявата ти ;)
Просто я коментирам, че за мен това е грешно.

Всеки има гледна точка или виждания. И все пак ясно съм написал а получавам сайтове изработени на Wordpres новинарски и прочие,които по никакъв начин не виждам 1 лев в тях а камоли да ги рекламирам. Смятай,ако пък бях написал пращайте и такива ... Ужас...
Успех !
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Всеки има гледна точка или виждания. И все пак ясно съм написал а получавам сайтове изработени на Wordpres новинарски и прочие,които по никакъв начин не виждам 1 лев в тях а камоли да ги рекламирам. Смятай,ако пък бях написал пращайте и такива ... Ужас...
Успех !

В сайтовете на wordpress няма нищо лошо. Мога да ти кажа доста такива, които правят много добри пари. Въпроса е идеята на сайта, според мен може да опишеш какви сайтове да не ти пращат, като тематика. Така ще е много по-добре, но лично мнение.

Успех. :)
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

В сайтовете на wordpress няма нищо лошо. Мога да ти кажа доста такива, които правят много добри пари. Въпроса е идеята на сайта, според мен може да опишеш какви сайтове да не ти пращат, като тематика. Така ще е много по-добре, но лично мнение.

Успех. :)
Благодаря за съвета наистина звучи по-добре ! Сега ще едитна темата. Поздрави
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

нямам такива приходи в излишък,

Като немаш пари ква реклама ще правиш ?
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Даммм :) защо изобщо му обръщате внимание, идеи имал, рекламни кампании прави а няма стойностни проекти, ходи в БгМама и се научи да шиеш или плетеш, може някой лев да изкараш. Опровергай ме, дай нещо, което вече си направил и е било успешно, без значение какво е, може и на баба си козата да си издоил ама да си докарал някой лев джобни.
На какво си правил реклама до сега като нямаш стойностни сайтове ... как разбра, че рекламата, която предлагаш е ефективна, дай цифри и резултати, които постигаш. Всеки втори индиец има по няколко фейсбук страници, които не му носят никакъв приход или минимален такъв, и е готов да работи цял работен ден зч смешна сума, какво ново предлагаш?
 
Последно редактирано:
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

След като нямаш приходи, как ще рекламираш? На колко си години?
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Човека има някакъв мижав трафик от фейсбук, който не може да монетизира по никакъв начин с PPC програмите и си търси на кого да загуби времето :) Ко си помислихте!? Че ще извади пачките и ще организира масирана рекламна кампания по всички канали ли? :lol:
 
Човек не така грубо че ще отблъснеш сериозните с който може да си сътрудничиш (едитни си поста), те понеже не те познават така реагират а и има много съмнителни хора във форума...


(ако не искаш да го казвам ще го изтрия)

Това е човека с 6000 онлайн 250 000 униклани и 320 000 отваряния за един ден от новината ми че хостинга на по големите планове може да издържи такъв трафик.... и новинарски сайтове си има, предполагам си търси нещо различно да си разнообрази бизнеса че само със забавни и скандални новини след време почваш да имаш чуството че се тъпче на едно място
 
От: Re: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Човек не така грубо те понеже не те познават така реагират а и има много съмнителни хора във форума...


(ако не искаш да го казвам ще го изтрия)

Това е човека с 6000 онлайн 250 000 униклани и 320 000 отваряния за един ден от новината ми че хостинга на по големите планове може да издържи такъв трафик.... и новинарски сайтове си има, предполагам си търси нещо различно да си разнообрази бизнеса че само със забавни и скандални новини не става


Знаете,че изобщо не съм такъв човек, но да ми се събират 10 човека и да ми говорят,как съм нямал 2 лева за реклама (от къде знаят какво имам) как не съм можел да пиша(какви са да ми дават наклон на ....) и прочие. Извинявам се стана ми малко кофти,но аз не съдя хората без да ги знам какви са и при положение,че нито съм им писал по темите да се Гъбаркам с тях и прочие мисля,че и те нямат това право!

Извинявам се все пак!
Поздрави
 
От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Пич, кажи ми, че си се объркал нещо?!?!?

8172452m.png


Кога и с какво съм "големял" като избощо не сме комуникирали още по-малко да те обиждам или да ти казвам, че нямаш $? Май започваш да си позволяваш доста ми се струва!

Сега за да се научиш да гледаш какво и на кой даваш - ще получиш червена ряпа и от мен :)
 
От: Re: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Човек не така грубо че ще отблъснеш сериозните с който може да си сътрудничиш (едитни си поста), те понеже не те познават така реагират а и има много съмнителни хора във форума...


(ако не искаш да го казвам ще го изтрия)

Това е човека с 6000 онлайн 250 000 униклани и 320 000 отваряния за един ден от новината ми че хостинга на по големите планове може да издържи такъв трафик.... и новинарски сайтове си има, предполагам си търси нещо различно да си разнообрази бизнеса че само със забавни и скандални новини след време почваш да имаш чуството че се тъпче на едно място

Кофти.. уж голям проект има, а реагира и пише като 13 годишно :)
 
От: От: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Пич, кажи ми, че си се объркал нещо?!?!?

8172452m.png


Кога и с какво съм "големял" като избощо не сме комуникирали? Май започваш да си позволяваш доста ми се струва!

Сега за да се научиш да гледаш какво и на кой даваш - ще получиш червена ряпа и от мен :)

Цъкни си червената ряпа. В интерес на истината наистина съм объркал не трябваше да е за теб.
Извинявам се.

Извинявам се и на всички останали,че не са ми харесали темата.

Нов съм тук явно не подхождат "старите кучета" с новаците добре така ще го приема за да спя по спокойно. АКо мислите,че съм тук за да се заяждам с хората сте останали с грешно впечатление и не смятам да си вадим кирливите ризи.

Всичко хубаво на всички и успех с начинанието. Поздрави
 
От: Re: Търся съдружие: Трябват ми хора,които имат проекти,но нямат реклама ....

Човек не така грубо че ще отблъснеш сериозните с който може да си сътрудничиш (едитни си поста), те понеже не те познават така реагират а и има много съмнителни хора във форума...


(ако не искаш да го казвам ще го изтрия)

Това е човека с 6000 онлайн 250 000 униклани и 320 000 отваряния за един ден от новината ми че хостинга на по големите планове може да издържи такъв трафик.... и новинарски сайтове си има, предполагам си търси нещо различно да си разнообрази бизнеса че само със забавни и скандални новини след време почваш да имаш чуството че се тъпче на едно място

Моля затворете темата,че няма да излезе нищо хубаво от нея!
и има ли, как да променя дадената ми репутация за nikolaydelchev по погрешка съм му цъкнал лоша репутация не трябваше да е за него.
Поздрави
 
Статус
Not open for further replies.

Горе