Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Re: От: От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

В събитието разбирасе

Всичките лаладжии като тебе в тая група споделят обороти. УАУ! БРАВО! КОЛКО ти е чистата печалба от всички тея транзакции? По цент?
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Маржът на печалба в eBay е около 12% зависи от продукта и цената
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Маржът на печалба в eBay е около 12% зависи от продукта и цената

младеж нали знаеш, че печалбата се образува след като махнеш комисионните (paypal, ebay) и заплатата си, не само разликата между покупната и продажната цена?
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Добре де, пичове, които се зaнимaвaте с МЛМ, ДСД или Ибей и Aмaзон-нямa знaчение. Печелете си с кеф. Що е нужно дa споделяте с други хорa колко ви е оборотa или печaлбaтa? Aко го прaвите сaмо, зa дa се зaкaчaт нa Мулти левъл клонa под вaс - ОК. Но aз нaпример не бих споделял колко и откъде печеля пaрите си. Не е ли логично? С добри чувствa го кaзвaм.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Маржът на печалба в eBay е около 12% зависи от продукта и цената

Тоест на месец продаваш продукти за около $25 000? Това колко продукта са, над 1000?
 
Адски съм бесен на всичките меринджеи като теб, които за няколко криливи $ на месец организират такива семинари. В ТОВА НЯМА ПАРИ! В ТОВА НЯМА ПЕРСПЕКТИВА!!!

Защо мислите, че направиха DSDomination бе, играчи? Щото индийците влязоха яко в схемата и за МАРЖ от 12% НЕ МОЖЕШ И ДА СИ МЕЧАТЕШ. И пробутаха една кирлива схема от преди над 5 години на ШАРАНИТЕ като вас, които си плащат за месечен достъп. Щото знаеш ли от колко години знам за тая схема? А знаеш ли, че има нещо по-добро, което DSD откриха наскоро и ще започнат да го правят. И като свършат кинтите след 5 години ще го пробутат на такива като теб. А знаеш ли, че вече съм измислил и следващия левел за след 5 години??? Ама сори, няма да ставам робот...

И СЪМ БЕСЕН, защото пропагандирате тая тъпотия, в КОЯТО НЯМА ПЕРСПЕКТИВА И ПАРИ и правите хората ИНДИЙЦИ. Интелигентни хора познавам със знания и потенциал, които заради вашите смешни снимки на обороти станаха маймуни, които по цял ден наливат обяви.

И да не забравяме всички постове в кирливата ви група - ДНЕС МИ ПОВИШИХА ЛИМИТА В EBAY!!! Уау! Браво! Спи спокойно, че имаш по-висок лимит, макар и гладен.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

И в други теми съм изказвал презрението си към тези DSD гурута изсилените им милиони и всички тъпотии завъртяни покрай тях с цел да закачат няколко балами дето да плащат по 10-30 долара на месец за някакви тъпи видеа, ааааа и са такива гурута които не споделят нищо, ако не си платиш за да те вкарат в затворената група. Като им видя и идиотските семинари само още повече презрение ме налазва...

Ако тия са мотиватори за това да те накарат да почнеш да се занимаваш с нещо по добре отивайте на риболов, ем риба може да фанете и да се наядете хем и времето няма да е толкова изгубено ....
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

GeorgeG процентът е както ти си го изчислил в противен случай ще е по висок. Само това с заплатата не съм го добавял, защото не мисля, че в бизнесът аз имам някаква заплата. Предприемача не е работник и хората, които са чели Р. Кийосаки много добре знаят за какво говоря. Спирам да пиша Tedkata_m прав си до някъде и съм съгласен с теб, но все пак не мога да оставя събитието което организираме да поема такава негативна критика без да има защо. Благодаря ви приятели няма лоша реклама. Заповядайте информирайте се животът така или иначе минава един час нищо не е за информация, която може да ви покаже как да правите световен бизнес от България! Още веднъж Успех на всички Предприемачи в сайта!
 
Re: От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

GeorgeG процентът е както ти си го изчислил в противен случай ще е по висок. Само това с заплатата не съм го добавял, защото не мисля, че в бизнесът аз имам някаква заплата. Предприемача не е работник и хората, които са чели Р. Кийосаки много добре знаят за какво говоря. Спирам да пиша Tedkata_m прав си до някъде и съм съгласен с теб, но все пак не мога да оставя събитието което организираме да поема такава негативна критика без да има защо. Благодаря ви приятели няма лоша реклама. Заповядайте информирайте се животът така или иначе минава един час нищо не е за информация, която може да ви покаже как да правите световен бизнес от България! Още веднъж Успех на всички Предприемачи в сайта!

КАКЪВ БИЗНЕС Е ТОВА БЕ??? ДА НАЛИВАШ ОБЯВИ КАТО ОЛИГОФРЕН ПО ЦЯЛ ДЕН И ДА СТИСКАШ ПАЛЦИ ЗА НЯКОЛКО ЦЕНТА ДНЕС???
 
От: Re: От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

КАКЪВ БИЗНЕС Е ТОВА БЕ??? ДА НАЛИВАШ ОБЯВИ КАТО ОЛИГОФРЕН ПО ЦЯЛ ДЕН И ДА СТИСКАШ ПАЛЦИ ЗА НЯКОЛКО ЦЕНТА ДНЕС???

Приятел,
Не те познавам и не зная по колко печелиш на час. Ще се радвам да чуя и ако можеш да ми споделиш с това което се занимаваш и правиш бизнес. Това което ние предлагаме е как всеки средностатистически човек да започне буквално от нулата, да стане предприемач, да няма шефове на главата и да получава точно толкова колкото е склонен да даде. Не разбирам с какво ти би допринесъл на обикновения българин, който работи за по 500 лева на месец и как ти би му помогнал. С радост ще те изслушам ако имаш какво да споделиш. Ако нямаш бизнес възможност без рискова с голям процент на възвращаемост значи само ти си лаладжията.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

GeorgeG процентът е както ти си го изчислил в противен случай ще е по висок. Само това с заплатата не съм го добавял, защото не мисля, че в бизнесът аз имам някаква заплата. Предприемача не е работник и хората, които са чели Р. Кийосаки много добре знаят за какво говоря. Спирам да пиша Tedkata_m прав си до някъде и съм съгласен с теб, но все пак не мога да оставя събитието което организираме да поема такава негативна критика без да има защо. Благодаря ви приятели няма лоша реклама. Заповядайте информирайте се животът така или иначе минава един час нищо не е за информация, която може да ви покаже как да правите световен бизнес от България! Още веднъж Успех на всички Предприемачи в сайта!

Викторе, не си прочел на Киосаки най-важните неща, а именно, че предприемача също има заплата и от там започва бизнеса, т.е първо трбява да остава заплата за теб, после за служителите ти и накрая квото остане профит. Явно не си внимавал, имаш нужда пак да го прочетеш, ама тоя път вникни в това, каквото казва човека.

И щом си му фен, ето ти един въпрос от него - Ако спреш да бачкаш днес, колко дълго ще си финансово независим?

М да, не много дълго, щото както казва Fozzy, си робот.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Aз не ги зaщитaвaм тези кaто Виктор, но в случaя той имa мaлкa дозa прaво. Все пaк той се опитвa дa "продaвa" вид услугa, освен сaмия дропшипинг. Пък дaли тaзи услъгa е ОК зa някои и не е ОК зa други трябвa сaми дa прецените. Зa мен твърдо не, кaкто и зa Fozzy.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Викторе, не си прочел на Киосаки най-важните неща, а именно, че предприемача също има заплата и от там започва бизнеса, т.е първо трбява да остава заплата за теб, после за служителите ти и накрая квото остане профит. Явно не си внимавал, имаш нужда пак да го прочетеш, ама тоя път вникни в това, каквото казва човека.

И щом си му фен, ето ти един въпрос от него - Ако спреш да бачкаш днес, колко дълго ще си финансово независим?

М да, не много дълго, щото както казва Fozzy, си робот.

GeorgeG Ще се радвам да се запознаем на живо с теб може би ще имаме доста общи теми. Успех момчета ако искате още отговори знаете къде съм. Бизнесът ми е аутсорснат и не съм аз на фронта докато си пишем ако беше така до сега отдавна да съм спрял да ви пиша :) Радвам се за вас, че сте добре финансово и ви пожелавам все така да сте, но не забравяйте, че България не е в много розово положение и виждаме как младите хора напускат държавата всеки ден. Вместо да си мерим "....." можем да се обединим и да помогнем с знанията си на повече хора, но това както казах не става от комфорта в къщи. Ако имате още въпроси по фейсбука ще се радвам да ви отговоря, но тук може и цял ден да откарам и не виждам полза нито за вас нито за някой друг ако трябва да съм честен. Успех!
 
Re: От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

GeorgeG Ще се радвам да се запознаем на живо с теб може би ще имаме доста общи теми. Успех момчета ако искате още отговори знаете къде съм. Бизнесът ми е аутсорснат и не съм аз на фронта докато си пишем ако беше така до сега отдавна да съм спрял да ви пиша :) Радвам се за вас, че сте добре финансово и ви пожелавам все така да сте, но не забравяйте, че България не е в много розово положение и виждаме как младите хора напускат държавата всеки ден. Вместо да си мерим "....." можем да се обединим и да помогнем с знанията си на повече хора, но това както казах не става от комфорта в къщи. Ако имате още въпроси по фейсбука ще се радвам да ви отговоря, но тук може и цял ден да откарам и не виждам полза нито за вас нито за някой друг ако трябва да съм честен. Успех!

Аз ти пожелавам някой ден да станеш истински предприемач, щото това, което е правиш е много далеч от понятието.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Всъщност aко си нaемеш някой "чирaк" дa ти върши тежкaтa рaботa и дa ти кaчвa обявите товa вече е друг въпрос. Инaче рaботaтa си е достa нaпрегнaтa и изисквa дa си онлaйн понякогa нaд 12 чaсa.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Всъщност aко си нaемеш някой "чирaк" дa ти върши тежкaтa рaботa и дa ти кaчвa обявите товa вече е друг въпрос. Инaче рaботaтa си е достa нaпрегнaтa и изисквa дa си онлaйн понякогa нaд 12 чaсa.

Такова е, да не говорим, че има и връщане на стоки, има недоволни потребители дето просто така си мрънкат, не виждаш стоката и може да пратиш нещо, което не е ок, особена с FBA-a, а профила ти в amazon и ebay зависи в ОГРОМНА степен от репутацията ти. Занимавал съм се и аз с дропшипинг и определено не е най-добрия начин за печелене на пари онлайн. Афф схемите са много по сладки, а някви Saas серивис или консултантска дейност и си гледаш кефа.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

виждам една бъдеща петъчна тема . Абонирам се
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

GeorgeG процентът е както ти си го изчислил в противен случай ще е по висок. Само това с заплатата не съм го добавял, защото не мисля, че в бизнесът аз имам някаква заплата. Предприемача не е работник и хората, които са чели Р. Кийосаки много добре знаят за какво говоря. Спирам да пиша Tedkata_m прав си до някъде и съм съгласен с теб, но все пак не мога да оставя събитието което организираме да поема такава негативна критика без да има защо. Благодаря ви приятели няма лоша реклама. Заповядайте информирайте се животът така или иначе минава един час нищо не е за информация, която може да ви покаже как да правите световен бизнес от България! Още веднъж Успех на всички Предприемачи в сайта!
Колко печелиш на месец от тая схема и колко време ти отне това нещо.

Защо не продаваш собствени продукти в ибей?
 
И на мен ми стана любопитно какви пари се докарват от там. Пускам мнение на един приятел от ФБ, които се занимава с това.

I've been using his pro and elite programs extensively as a paying member of DSD.
The basic idea works well, and if you find great products with good margins it will make you money.
My best month using this generated $1200 net (February) - I keep a nice excel spreadsheet where I calculate all profits and expenses.
The main problem is that Amazon changes prices often. If you have 500+ items, it's really hard to keep up, so you have to sometimes cancel orders and be in a risk for bad feedback. Also, sites like Walmart often have items run out of stock - that's when people turn to eBay, find the same item, but then again I have to cancel their transaction.

Мен лично не ми допада, че постоянно си набиват афф. линковете за включване към пирамидата.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Аз па съм в Ибей от лето `99 кой не верва моем се хванем на бас и тука нема некой да е по-старо куче там гаранция. Ма отдавна не се занимавам с него щото тва некви си 2500 на месец само нафтата не мога си плати и детската градина на чаветата. Направете семинар как да прайм по 250К на месец и съм там първи ма такива семинари немааааааа....
 

Горе