+5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

ReminD

Well-Known Member
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Хайде на АТАКА хубаво протестите не ги излъчват, но това??? Бойко курво и бойко педераст ??? Нищо никъде неизлъчено, а си спомняте по времето на орешака за 1000 души как се събираха всички медии - сега разбирате ли за какви продажни медии става въпрос?
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Сега разбирате ли медиите колко са продажни? Никъде не е излъчено, да ви напомням ли как за 100 души показваха и специално ни навираха в мутрите някакви дрогирани студенти по времето на орешака:
http://www.ataka.tv/видео/хиляди-фе...ойко-борисов-в-софия-19-10-2015-г-c13260.html
Къде трябва да се излъчи според теб? Да е топ новина в централната емисия ли?
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Защо да не е? По времето на орешака само такива топ новини ни пробутваха
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Защо да не е? По времето на орешака само такива топ новини ни пробутваха
Я кажи, по телевизията дадоха ли това?

12049547_929053613820841_8093924646480354369_n.jpg


Имаше ли новини като "Фенове на Левски пожелаха на Волен Сидеров да му умре новороденото дете".

Айде стига търси под вола теле.
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

@Редче, ти направо го закова Аланчо като пирон в кисело мляко, не бъди толкова груб ах ти привърженик на бойко :lol:
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Интересно е тоя трол , пуснал темата дали знае , защо го викат това привържениците на ЦСКА. И как не спря с малоумните си постове не знам ... ходи се бий със студентите или затваряй магазинчета за контрабанда като белокосия вожд....
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

@Редче, ти направо го закова Аланчо като пирон в кисело мляко, не бъди толкова груб ах ти привърженик на бойко :lol:

Какво общо има плакат, с това че са излязли +5000 души да протестират?
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Интересно е тоя трол , пуснал темата дали знае , защо го викат това привържениците на ЦСКА. И как не спря с малоумните си постове не знам ... ходи се бий със студентите или затваряй магазинчета за контрабанда като белокосия вожд....
Това магазинче ясно стана, че няма право да работи след 12, а пък ти гербере мръсен ми защо го викат това? Сигурно щото много го обичат твоя падишах
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

ред уж си интелигентен човек, пък не правиш разлика между плакат по време на мач и протест?
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Мен вече ми писна от тъпата политика. Като вляза в Предприемач.ком искам да чета за някой хубав български успех, някой, който дава добри съвети и помага на другите с нещо ново и т.н. Вече не ми пука ни Бойко какво е казал, ни Волен какво е направил. Ако искам да го разбера - има 4-5 новинарски сайта, все някой ще каже истината.
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Мен вече ми писна от тъпата политика. Като вляза в Предприемач.ком искам да чета за някой хубав български успех, някой, който дава добри съвети и помага на другите с нещо ново и т.н. Вече не ми пука ни Бойко какво е казал, ни Волен какво е направил. Ако искам да го разбера - има 4-5 новинарски сайта, все някой ще каже истината.
Еми не влизай в темата бе галфон, то затуй не се виждат и новите теми в политика от бутона " какво ново" - кой те кара да влизаш? Сам влизаш в политиката и после се оплакваш
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Галфон?!? С нещо да съм те провокирал или обидил? Ти ли ще ми казваш къде и как да влизам? Нещо да не би да е забранено в този форум? Просто отстрани видях тази тема и се зачетох, нямам ли демократичното право на това? И не съм длъжен да натискам бутона "Какво ново", нали така? Ти си много странен човек, просто споделих мнение и ти ме нападна...
 
От: От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Това магазинче ясно стана, че няма право да работи след 12, а пък ти гербере мръсен ми защо го викат това? Сигурно щото много го обичат твоя падишах

хаххаахах и като няма право да работи след 12 , това ли беше проблема на държавата за хулиган Волен ? Честно не мога да повярвам колко малко мозък имат шепата останали фенове на Болен.....
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

За съжаление не са шепа...
 
От: От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

хаххаахах и като няма право да работи след 12 , това ли беше проблема на държавата за хулиган Волен ? Честно не мога да повярвам колко малко мозък имат шепата останали фенове на Болен.....

Eто ти факти тиквун:
магазина няма право да работи след 12 - едното отвинение е, че Волен възпрепятства работата на магазина - сещаш се колко ще мине това в съда
следващото е някакъв полицай, който казва, че бил ударен - медицинското е извадено от доктор, който е съден преди време за търговия с органи ( да, онзи който вадил хрущяли от трупове ) и най-важното - от 20 дни е в отпуск - вчитай и това колко ще мине.


tedkata_m - попаднал си на темата, след като си цъкнал раздел политика, мое право си е да си пускам каквито реша теми, стига да са в правилния раздел. Ето ти демокрация.
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Герберите сте много загрижени за имунитета на Сидеров, защо не се заинтересувате какво става с онзи масон, който уби 20 души във фабриката си за разглобяване на боеприпаси? Покри ли се всичко?
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Истината е, че вОЛЕНЧО в друга нормална държава отдавна да има нужда да мисли за други неща - не да иземва функциите на НАП, полиция и каквото съществува с някакви си мотиви от рода "Заедно с мои колеги и екип на телевизия АЛФА решихме да отидем в НАТФИЗ, за да залепим плакати „Не на дрогата”.
Другото също с което съм съгласен ReminD, такъв медиен комфорт за Бойко, толкова явно никой друг не е получавал, с това което не съм съгласен, простетите срещу Орешака си ги създадоха сами и всички знаем как започнаха и далеч не бяха шепа дрогирани студенти.
 
От: От: От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Eто ти факти тиквун:
магазина няма право да работи след 12 - едното отвинение е, че Волен възпрепятства работата на магазина - сещаш се колко ще мине това в съда
следващото е някакъв полицай, който казва, че бил ударен - медицинското е извадено от доктор, който е съден преди време за търговия с органи ( да, онзи който вадил хрущяли от трупове ) и най-важното - от 20 дни е в отпуск - вчитай и това колко ще мине.


tedkata_m - попаднал си на темата, след като си цъкнал раздел политика, мое право си е да си пускам каквито реша теми, стига да са в правилния раздел. Ето ти демокрация.

Тоест Волен е невинен - и в самолета , и при магазинчето, и в университета. Как все тая конспирация на тоя честен човечец - хахахахах
Ти верно ли вярваш дори на една дума на това психясало човече.....
 

Горе