Е, а за на Трифонов референдума нещо?

testkiwi

Well-Known Member
Какво ще кажете, никой не казва нищо тука

Аз подкрепям въпроса за субсидиите на партиите, така такива олигофрени и имбецили като оня хиподил-а дето има 800 бона в ктб няма да съществуват, надявам се.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Нека има повече референдуми. Относно субсидиите на партиите не мисля че трябва да са повече от 1-2лв. Сега са прекалено високи.

За мажоритарния вот съм абсолютно против. Не искам само 2 партии да се въртят и да управляват!
Абсолютно за намаляне броя на депутатите, те и сега рядко има повече от 120-130 в парламента.

За електронното гласуване абсолютно против!

Единствения мажоритарен вот трябва да е за прокурори, съдии и тн, а Слави е включил само Регионални шефове на МВР, което пак е нещо де.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Нека има повече референдуми. Относно субсидиите на партиите не мисля че трябва да са повече от 1-2лв. Сега са прекалено високи.

За мажоритарния вот съм абсолютно против. Не искам само 2 партии да се въртят и да управляват!
Абсолютно за намаляне броя на депутатите, те и сега рядко има повече от 120-130 в парламента.

За електронното гласуване абсолютно против!

Единствения мажоритарен вот трябва да е за прокурори, съдии и тн, а Слави е включил само Регионални шефове на МВР, което пак е нещо де.

Съдии и прокурори, той каза, че не може, само велико народно събрание можело да промени тази част от системата

Аз лично не харесвам трифонов, но поне ако ще става политик, той вече е милионер, а не клошар като всички други, които се бутат да станат някакви министри или депутати, за да направят пари. В парламента няма един свестен човек - всички са крадци и мошеници. Такава измет само в китай могат да я оправят :D
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Какво ще кажете, никой не казва нищо тука

СЕРИОЗНО ЛИ? :(

Колко теми трябва да се пуснат, че "някой да каже нещо" за тоя "референдум"?

1ва Тема
2ра Тема

и сега тази 3та Тема... все едно никой досега не е повдигал въпроса...започвам да се замислям за някакво координирано спамене!
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Какво да кажем? за мен Трифонов няма достатъчно голям авторитет да организира референдум.
Няма един скеч направен със серГЕЯ/(и донякъде дпс). Следователно е политически пристрастен.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Като гледам е събрал гласовете и ги внася в парламента, гаранция, че ще изкарат половината невалидни.
Щом е успял да събере над 600 000 поне според това което твърди, значи не е като да няма авторитет, аз лично не съм му фен, но съм за референдум, въпреки, че това няма да промени нищо, защото никой не се вслушва в гласът на хората, няма начин да изгоним мафията от властта.
 
От: От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

СЕРИОЗНО ЛИ? :(

Колко теми трябва да се пуснат, че "някой да каже нещо" за тоя "референдум"?

1ва Тема
2ра Тема

и сега тази 3та Тема... все едно никой досега не е повдигал въпроса...започвам да се замислям за някакво координирано спамене!

е, ама тия са преди да бъдат събрани подписите :D кво искаш
 
От: От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Като гледам е събрал гласовете и ги внася в парламента, гаранция, че ще изкарат половината невалидни.
Щом е успял да събере над 600 000 поне според това което твърди, значи не е като да няма авторитет, аз лично не съм му фен, но съм за референдум, въпреки, че това няма да промени нищо, защото никой не се вслушва в гласът на хората, няма начин да изгоним мафията от властта.

Не ги е събрал. И няма да ги ИЗКАРАТ невалидни, просто ще бъдат такива в голяма част. Няма завера срещу чалгата, напротив, Славиту също не иска референдум, иска обаче електорат.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Значи да очакваме нова партия Славчо и сие :), то между другото патриотите влезнаха с подобен подход в парламента, така, че и това не изключено, но ще видим, то по резултата ще се познае.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Той резултатът е ясен още от сега. Комунягите за Белене внесоха 770 х подписа и накрая бяха на ръба. При тях процентът невалидни подписи беше над 25%.
Същевременно, до края на януари, самият Трифонов беше заявил, че му липсват 200 000 гласа. А сега изведнъж е със 170 отгоре, значи е събрал 370 000 гласа за 10 дни. Което няма лошо, но говори единствено, че голяма част от тях ще бъдат невалидни. И той е наясно с това. След проверката ще има под 500 000 гласа. Слави ще реве съвсем умишлено, матряла ще реагира точно кактореагира на провокацията на Царо, че уж не го пускали на избори. И ще събере сериозна електорална подкрепа.
А това, че я прави тази подготовка означава, че според него ще има избори или късна есен или напролет.

Останалото е вятър.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Той резултатът е ясен още от сега. Комунягите за Белене внесоха 770 х подписа и накрая бяха на ръба. При тях процентът невалидни подписи беше над 25%.
Същевременно, до края на януари, самият Трифонов беше заявил, че му липсват 200 000 гласа. А сега изведнъж е със 170 отгоре, значи е събрал 370 000 гласа за 10 дни. Което няма лошо, но говори единствено, че голяма част от тях ще бъдат невалидни. И той е наясно с това. След проверката ще има под 500 000 гласа. Слави ще реве съвсем умишлено, матряла ще реагира точно кактореагира на провокацията на Царо, че уж не го пускали на избори. И ще събере сериозна електорална подкрепа.
А това, че я прави тази подготовка означава, че според него ще има избори или късна есен или напролет.

Останалото е вятър.

Подкрпям напълно! Същото го мислех, но не ми се търсеха цифри :)
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Той резултатът е ясен още от сега. Комунягите за Белене внесоха 770 х подписа и накрая бяха на ръба. При тях процентът невалидни подписи беше над 25%.
Същевременно, до края на януари, самият Трифонов беше заявил, че му липсват 200 000 гласа. А сега изведнъж е със 170 отгоре, значи е събрал 370 000 гласа за 10 дни. Което няма лошо, но говори единствено, че голяма част от тях ще бъдат невалидни. И той е наясно с това. След проверката ще има под 500 000 гласа. Слави ще реве съвсем умишлено, матряла ще реагира точно кактореагира на провокацията на Царо, че уж не го пускали на избори. И ще събере сериозна електорална подкрепа.
А това, че я прави тази подготовка означава, че според него ще има избори или късна есен или напролет.

Останалото е вятър.

Добре, ако ще ходим към избори, партия от днес за утре не става.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Абе да пада тиквата, другото не ме интересува
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Е кат падне да дойде педераса СтаниШеф ли кво? Баце ми е много по-симпатичен щот е проС.
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Добре, ако ще ходим към избори, партия от днес за утре не става.

Напротив, популистките партии стават именно от днес за утре, защото ако не станат, емоцията, на която разчитат отминават и губят. Ако се случи това, което описах горе, Слави ще има около половин година потенциал откъм електорат, после ще почне да пада.


ПП Каква е разликата между Баце и Станишев?
Ако днес управляваше все още БСП с Ореха да речем, Бокова щеше да е номинация за ООН, Пеевски щеше да си увеличава бизнеса, съдебната реформа щеше да е спряла, а ЕК да ни шамари с гадни доклади.
 
От: От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

СЕРИОЗНО ЛИ? :(

Колко теми трябва да се пуснат, че "някой да каже нещо" за тоя "референдум"?

1ва Тема
2ра Тема

и сега тази 3та Тема... все едно никой досега не е повдигал въпроса...започвам да се замислям за някакво координирано спамене!

запознайте се с глупавия електорат на господина трифонов http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=4449347
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Гледам че някои медии яко почнаха да плюват Слави , явно е настъпил нечии интереси :)
 
От: Е, а за на Трифонов референдума нещо?

Кой каза че е важна съдебната реформа,,, а за електронното гласуване ще измислят електронни кибапчита
А Слави нека се дърви нема лошо ама нито ще мине през политиката нито нещо ще реши с референдума,,, само рейтинга си дига и запълва времето на шоуто с уморпомрачителни пулитически искразвания, вместо да си прави скечовете
 

Горе