Конкурс за лого - награда 100лв.

mr_big

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
1. Начало на конкурса: 19.02.2016

2. Краен срок на конкурса: 04.03.2016

3. Дата за обявяване на победител: 07.03.2016

4. Награда: 100лв

5. Насоки към дизайнерите: предпочитани цветове - светло син и бял.

Конкурса е за лого на pointbedesign.be(на френски) puntbedesign.be(на холандски) което в превод на англииски е dotbedesign
съответно логото е добре да бъде върху ".be design" като по тази начин обхваща всички езици.

Основният бизнес на компанията е създаване на присъствие в интернет - изработка на сайтове, съдържание, сео и т.н.



ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Обичам да откривам конкурси така всички виждат първо това, което съм предложил.
Идеята е ключ, и гайка, които са свързани в молив. Символиката е ясна - услуга, дизайн, и креативност. Точката съм я написал разбираемо на всички езици. :) Логото получи своята силна идентичност и разпознаваемост (или поне аз така смятам)

bdesign3.png
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Да, явно пак не се вижда, защото все още се водя нов потребител и нямам минимума от мнения в сайта. Не ми дава да прикачвам и линкове. Ако има някакъв мейл, на който мога да пратя предложението, ще е добре.
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Още едно от мен. Семпло, без много елементи по него. Има и съкратен вариант, който може да се ползва като иконка.

Също така имам предложение към mr_big, ако искаш можеш да даваш feedback на дизайнерите. Примерно, кое ти харесва, кое не. Това ще е много полезно за нас, да знаем дали да работим в правилната посока или да правим друга концепция. Сигурен съм, че и колегите ще са съгласни с мен.

D5AJegj.png

http://imgur.com/D5AJegj
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Също така имам предложение към mr_big, ако искаш можеш да даваш feedback на дизайнерите. Примерно, кое ти харесва, кое не. Това ще е много полезно за нас, да знаем дали да работим в правилната посока или да правим друга концепция. Сигурен съм, че и колегите ще са съгласни с мен.


Мда добре ще е, ако иска по-добри резултати.
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

тъй като решенията не се вземат еднолично от мен е малко трудно да се дадат насоки. например логото на stoineff страшно много ми харесва, но не допада на другите 2ма от екипа.


ще опитам да събера мнения на база няколкото предложения до сега и да дам коментари възможно най-скоро.
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Аз не съм дизайнер, но нещо такова ми се върти сякаш:

izrabotka-sait.jpg

Ако на автора на темата му харесва, някой дизайнер може да се заеме с дооформянето му.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

Ето и моето предложение. Посланието е следното: Стрелката(курсора) е препратката към компютри и дейността на компанията. Посоката на дясно и нагоре означава прогрес, просперитет и растеж. Цвета е според заданието.
 

Прикачени файлове

  • logo be design11.jpg
    logo be design11.jpg
    24.8 KB · Преглеждания: 55
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

ако мога така да се изразя търси се нещо по креативно/идеино като концепция.
 
От: Конкурс за лого - награда 100лв.

necifer възможно ли е да смениш шрифта с нещо по компютърно изглежащо, така че и be -то да е по видимо. в момента при първо четене помислих че е ice
 

Горе