Предлагам: Копирайтър и копирайтинг услуги

Mimi Doncheva

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Предлагам следните услуги на копирайтър:
  • Писане на статии на различна тематика
  • Редактиране на текстове
  • Писане на описания на продукти
  • Качване на продукти в онлайн магазин
  • Пренаписване

Портфолио и цени: http://www.avtorka.com/. Предлагам отстъпка при по-голям брой статии. За конкретна оферта - на ЛС или в коментарите.

Колкото до мен, студентка съм по Славянски филологии и подхождам с любов към работата си :) Ако искате бърза комуникация, мога да ви дам и телефон :)

Приемам плащане по Еконт, банков път. Започвам работа при предварително заплатена част или цялата сума.

Предпочитам комуникацията да става на лични съобщения във форума, но можете да се свържете с мен и на имейл: [email protected].
 
Последно редактирано:
От: Предлагам услугите си на копирайтър :)

Получих написана от колежката статия, грамотно написана, добре поднесен текст, без правописни грешки, препоръчвам, за да прочетете самата статия тук
 
От: Предлагам услугите си на копирайтър :)

Благодаря за положителната оценка :)
 
От: Предлагам услугите си на копирайтър :)

Свободна съм за поръчки. Пишете по всяко време и ще ви отговоря в рамките на няколко часа или най-късно на следващия ден :)
 
От: Предлагам услугите си на копирайтър :)

Темата ти не е в правилния раздел . Помоли админите да я преместят ето тук https://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=30 Така повече хора , които търсят услугата, която предлагаш , ще видят темата.
 
От: Предлагам услугите си на копирайтър :)

Здравейте,

Предлагам следните услуги на копирайтър:
1. Писане на текстове на различна тематика
2. Превеждане от английски език
3.Превеждане от руски език
4. Пренаписване на текстове
5.Редактиране на текстове

Изпълнението на по - голяма поръчка започва при предварително заплащане на 50% от сумата.

Цени: http://bit.ly/29UrEc9. При поръчка на повече статии има възможност за отстъпка


Плащането става по Epay или банков път.

За контакт: skype: mimi1998_1998
email:[email protected]

Не съм сигурен, че рубриката е оформена правилно, на някои места липсва шпация, а при степенуване (по-голяма) шпация от двете страни на дефиса изобщо не се поставя. Липсват и точки в края на изречение. :)
 
От: Предлагам услугите си на копирайтър :)

Темата е писана отдавна, сега само добавям нови неща. Виждала съм я и на мястото, което ми посочи. Просто сега няма коментари и излиза на по-задна позиция. Благодаря, че пишеш коментари за да се покачва темата :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам услугите си на копирайтър :)

Можете да видите нова добавка към портфолиото ми, което се намира в сайта, който съм дала в описанието на темата. Свързано е с писане на статии за онлайн бизнес и изработка на сайтове :)
 
Видях колко си сериозна. Мълчиш по скайпа... и се правиш, че нети работи микрофона. Първо прие поръчката после без никакво обяснение след 2 часа я отказа и каза, че аз не съм бил коректен с теб без да даваш никакво обяснение защо. Приех всичките ти условия и не бях коректен. Аз не бих работил с такъв ненадежден копирайтер. Извинявай, но малко сериозни писатели биха постъпили така.
 
Първо, не се правя на не ми работи микрофона. Второ, поисках ти 2 пъти телефона, за да ти звънна - не получих никакъв отговор. Трето, 3 път ти зададох един конкретен въпрос и три пъти не получих смислен отговор, което ме навежда на мисълта, че си некоректен. Освен това, некоректност ще е да ти взема парите и да не ти дам качестевни статии, аз не го направих нали? Смятам, че имам парво да откажа поръчка, когато мисля, че отсрещната страна не е коректна. Мисля, че обяснението в скайпа, което ти дадох, че не работя с некоректни клиенти е достатъчно. Приятен ден!
 
Обяснението в скайпа беше: "Както казах, лека вечер!" Конкретния въпрос, който ми зададе три пъти беше: "Защо ви няма акаунта във Предприемач?"- Това може ли да е е сериозен въпрос, след като аз ти писах в Предприемач? Какво точно очакваш да ти отговоря на този въпрос?
 
Въпроса ми да си дадеш телефона и три пъти те попитах от коя банка ще ми платиш, тъй като си в чужбина. Уви, не получих смислен отговор на тези въпроси
 
Въпроса ми да си дадеш телефона и три пъти те попитах от коя банка ще ми платиш, тъй като си в чужбина. Уви, не получих смислен отговор на тези въпроси
Виж, ти поиска половината пари предварително - аз ти казах добре! Каза, че искаш написано на лист, какво точно искам, защото не може да говориш ( била си навънка)- казах ти добре. Поиска ми телефона и аз ти казах, да, но по вайбар ми е по удобно сега -даде ми номер, които го няма в вайбар. Относно банката, няма как да знам къде ще е изгодно, трябваше да разуча. Но при всички положения ти щеше да почнеш работа след превеждане на половината пари, така, че нямаше как да не разбереш от къде са дошли.

Не, че нямаш право да окажеш поръчка - имаш. Но не по този начин - това е непрофесионално и показва твоята несигурност в себе си.
 
Не, че нямаш право да окажеш поръчка - имаш. Но не по този начин - това е непрофесионално и показва твоята несигурност в себе си.

Начинът по който да се откаже поръчка се избира от самия изпълнител: било то чрез телефонно обаждане, чрез писмо, чрез лично посещение или по друг начин. От посочената от теб информация се вижда, че копирайтърката е коректна, явно теб те е яд, че те отсфириха. Има и други копирайтъри, с които да работиш.
 

Горе