продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Dobre geicho. Znam che ti e malka pishkata i ne ti puskat jenite ama sega pishem za drugi neshta.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Ima li interes za stranicata 72 000 fena ili samo interes, no Ne i pari ?
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Ima li interes za stranicata 72 000 fena ili samo interes, no Ne i pari ?

Не ти е тук мястото.. селски тарикат! Това не ти е битака на село... няма кой да излъжеш тук.. мангасарян смешен.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Az ne sam shemajiq. Ne sam pedal kato povecheto. Majkar sam i bih pravil sdelki i na lichna sreshta ochi v ochi.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Ai da se sreshtem be nasran da ti pokaja stranicata ili nqmash pari da q kupish. Kloshar
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Каква е страницата и на каква цена? Ако офертата е да ми пратиш 1 снимка и да ми кажеш, как ще стане с 5000 лайка мерси очаквам сериозни оферти!
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Каква е страницата и на каква цена? Ако офертата е да ми пратиш 1 снимка и да ми кажеш, как ще стане с 5000 лайка мерси очаквам сериозни оферти!

Stranicata e brutalno dobra. Super aktivni fenove. REALNI BALGARSKI 450 LV cenata e tvarda. Poveche na skaip. Koito go interesuva da mi pishe na lichni skaipa si.
Pishi mi i senite si za reklama vav facebook. Pozdravi
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Мангал ти още ли си тука? Казах ти няма кой да ти се върже.
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Пиши на скайп да видим страницата :)
скайп: webmast367
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Купувам профили с фенове или фенове за личен профил! Пишете ми на лично!
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Да открадна и аз идеята на колегата ... дано ме извини!
ПРОДАВАМ Неограничен брой профили с чужденци ще правите луди пари от адсенса !
5000 приятеля 1 кутия Блек девил и имате профила. Цигарите можете да пратите по еконта до поискване!

Мога да Ви давам на ден по 10 профила, като в рамките на 3 до 72 часа ще са с по 5000 приятеля, ако естествено не ги блокират преди това!

За да не обеснявам схемата на всеки по отделно ще я напиша направо тук!
Какво получавате?
1.Име и Фамилия (как да кръстите профила си за да има ефект за бързото трупане на приятелите)
2.5 имена, които да добавите в приятели и да добавите по 5 приятеля на хората от профилите им.
3.Снимка на грозна чанта 40 годишна 120 кила с (СИСОНДРИ) колко багажника на аудито ми ;д
4. Ще повторя стъпка 1/2/3 на лично съобщение след като си получа черния девил!
Какво искам в замяна? Кутия Блек девил, ако може с бандерол и да не са разпечатани!!! БЛАГОДАРЯ!

МОЛЯ заинтересовани да не ми пишат ... всъщност се оказа, че вече не пуша черния девил щото спряха, или не намирам от оригиналния шоколад, който беше едно време има само ванилия от който се задушавам (да ме извини и Али Реза, че му гепах лафа) :D

Поздрави и квото там : )
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Интерисват ме оферти за фб профили... пратете на лични офертите си
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Прати някой профил да го видим
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Абе вие правите ли си труда да четете останалите мнения? да видите, че темата е в кофата с някаква причина и т.н?
Човека ти дава снимка която УЖ ще ти направи 5000 приятеля за няколко дни той не ти дава профил а ти казва уж как да го направиш по-горе в мненията доста иронично описах точния метод на колегата, който си мисли, че тук е пълно с балъци!
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Имаш ли акаунти за продаване?
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

Интерисват ме оферти за фб профили... пратете на лични офертите си

26 000+ реални последователя цена 200 лева!
 
От: продавам ФЕЙСБУК профили с 5 хиляди фена 20 лв.

god_851
pi6i mi ako imash profili za prodan ,ne durja da sa s po 5000 priqteli,no mi trqbvat profili koito sa otnositelno stari,a ne suzdadeni minalata sedmica.Ako vsi4ko e nared 6te se nujdaq ot 4-5 profila mese4no.
 

Горе