Конкурс за лого на магазин за обувки.

Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

През изминалите седмици станахме свидетели на невероятни включвания в конкурсите от страна на дизайнерите. Надявам се, че и в този конкурс няма да се различава с нищо от останалите впечатляващи. :) За това...

Обявявам конкурс за лого за магазин Brando.bg

Награда: 120.00 лв.

Името на магазина е избран от Brand (Марка) и буквата О (идва от Обувки.)

Основният цвят на магазина: #40bdb3 -

Идеята: Визията на сайта се стремим да е по-изчистена, приятна за окото. В момента сайта е в процес на доработка, но цветовата гама в общи линии е готова.

Логото ще се използва за:
Лого в сайта - Може да е без .bg
Социално присъствие (особено важна е идеята за профилна снимка на страницата в социалите)
Фавикон (favicon)
Display ads - реклама в adwords
Рекламни материали (торбички, визитки, флаери, офис материали) и други подобни.

Крайна дата на конкурса: 27.07.2016 г. (Поради отпускарския период запазвам правото си да удължа крайния срок до 31.07.2016 г.)

Успех на всички участници :)
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Конкурса представлява интерес за мен,с радост ще участвам. Работя в рекламна агенция като графичен дизайнер и такива конкурси спомагат за усъвършенстването ми в тази сфера.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Конкурса представлява интерес за мен,с радост ще участвам. Работя в рекламна агенция като графичен дизайнер и такива конкурси спомагат за усъвършенстването ми в тази сфера.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Забравих да спомена, че съм наясно с правилата за провеждане на конкурс, така че бъдете спокойни за всичко.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Супер се радвам, че лого конкурсите в "Предприемач" са на такова ниво. Аз лично участвам от доста време във всякакви. Ето моята визия за бранада:

brando2.png
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Хохо, добре, добрее, колега stoineff, започваме доста силно и обещаващо. :D
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Да, Стойнев разцепи на старта още :D
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Хаха, добре бе!!! @stoineff 10/10 е логото!
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Благодаря, колеги и аз го харесвам :) . Със сигурност ще направим още много добри попадения :) (headshot) в рамките на конкурса. Важното е да има идеи ... Да бачкаме и да се забавляваме :) Така накрая печелим всички!
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Едно набързо сглобено предложение от мен:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • LogoShoe1.jpg
    LogoShoe1.jpg
    50.5 KB · Преглеждания: 441
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

ееееееееее @stoineff ебаси логото човек! БРУТАЛНО. БРАВО!

Конкурсите във форума са просто на хипер високо ниво, аз направо съм изумен.
Успех на всички! ;)
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

@stoineff, готина концепция, аз обаче го чета като Branao или Branad като го погледна, d-то по-скоро ми прилича на малко "а", но може и бъгът да е в мен :)

187.gif
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

@stoineff, готина концепция, аз обаче го чета като Branao или Branad като го погледна, d-то по-скоро ми прилича на малко "а", но може и бъгът да е в мен :)

187.gif

Приемам забележката, но ефектът с огледалното D е търсен. Трябва да познаваме основните правила за да имаме смелостта да ги нарушим, а в случая считам, че човешкото съзнание чете вярно написано, като също акцентира върху "обувката", защото осъзнава ,че там нещо "се случва". Естествено може и да не съм прав... затова горното е само предложение в рамките на конкурса :) , ако измисля по - добро естествено ще го предложа.
 
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Лого, фавикон и примерна профилна снимка


attachment.php
 

Прикачени файлове

  • brando.png
    brando.png
    40.3 KB · Преглеждания: 362
От: Конкурс за лого на магазин за обувки.

Иконката не е правена лично от мен, но ако има проблем ще сваля предложението


8837870a.png




8837877Y.png
 
Последно редактирано:

Горе