Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,

някой ползва ли Captcha SNiper? В момента имат промоция за доживотен лиценз на цена от 47$ .. Това е супер оферта впредвид цените на другите такива услуги?? + могат да се ползват за програми като ГСА и скрейпбокс за което имам желание да закупя..
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

купувал съм софтуер преди за около 1000$ - вече никой не ги ползва, трудно ще избиеш пари вече.
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

За какъв дявол ти е тая простотия? :shock:
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

За какъв дявол ти е тая простотия? :shock:

Ами правя уеб 2.0 профили блъскам ги със статии и слагам линкове към сайта да се класира сайта.. Към тези уеб 2.0 профили блъскам линкове с ГСА
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

след една година този домейн няма да го подновят, а може и по-скоро...

индийците пишат капчи за 10-20 цента за 1000, твоите $47 стигат за около 100 000 плюс комисионната за сайта...
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

след една година този домейн няма да го подновят, а може и по-скоро...

индийците пишат капчи за 10-20 цента за 1000, твоите $47 стигат за около 100 000 плюс комисионната за сайта...

Тогава да ги вложа ли тези пари в ПБН линкове
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

Вложи ги в създаването на продукт, към който някой би проявил интерес. Сега каквото правиш са пълни глупости.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

Обяснявам защо смятам така.

Първо, това с Captcha-та се нарича СПАМ. Искаш да преминеш през защитите на разни сайтове за да си набуташ линка в техните коментари, което си е точно СПАМ. А както всеки знае, спама е изключително нежелан. Друг е въпроса дали Google толерира такива практики.

Бързите трикове може и понякога да имат успех, но то е за много кратко време. Какво става когато излъжеш някой? Първоначално ти вярва, ти получаваш резултата от лъжата, след това той разбира всичко и всички врати са му затворени за теб завинаги. В краткосрочен план печелиш, в дългосрочен план омазваш работите. Който те види де спамиш, няма да се занимава вече с тебе и ти пропадат всички планове за изграждане на добро име (ако въобще имаш такива). А когато Google види това... ами ще си търсиш нов домейн.

Ясно е, че си тийн. Чудиш се за 47 долара, в подписа ти има неща свързани с реферали... с други думи и за 20 долара си готов на всичко. Предимно младите се захващат с такива схеми, щото са наивни и нямат парички. Прочитат някъде обещания, че ще си докарат печалба и веднага са готови да изпълняват всяко указание. Даже вкарват пари и т.н. Проблема е, че нещата с които се захващат са само илюзии дето са създадени да ограбват хората. А се захващат, защото са все още преснички и наивни и въобще не мислят за евентуалните последствия.

Пари се правят по различни начини, но най-основно като създаваш стойност за хората. Правиш нещо - продукт, услуга, каквото там се сетиш - и когато това нещо е желано от някой, той идва и ти дава парите си за него. Толкоз просто и логично :) А ако продукта ти не струва, можеш да наспамиш всички сайтове в нета и пак никой няма да го иска.
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

Говориш глупости в момента.. първо виж от кога съм регистриран?! ако съм тинейджър на 18 години сигурно съм се регнал на 10? Не всеки може да създаде продукт? А това че съм се чудел за 47$? не можеш да забогатееш като харчиш безразборно. нали затова е форума да питаш? питам дали си заслужава..

А ти си далеч от нещата.. Дори да ми блокират домейна аз ако съм на 1 място дори за 1 седмица мога да изкарам пари за 2 години напред.. в някои ниши не е важно дългосрочния план..
 
От: Някой ползва ли CAPTCHA SNIPER?

Добре, нека си на 28. Нека си на 38 или 48, все едно. Старо куче си във форум с името Предприемач, а тепърва питаш за неща с които само наивни тийнове или безполезни хора биха се занимавали. Искаш да спамиш на хората сайтовете, а това е супер недостойно и точно обратното на предприемачеството. Ако беше тийн щеше да е разбираемо, иначе е гнусно. Да ти кажа, радвам се че съм далеч от тия неща :)
 

Горе