Афилиейт програма на онлайн магазин за щури подаръци

Web Makers

New Member
Здравейте,

представям Ви, афилиейт програмата на онлайн магазин Dreboliiki.com.

Ето и условията на кратко:
  • Предлагани артикули: подаръци
  • Стартова комисионна: 8%
  • Максимална комисионна: 12%
  • Време на бисквитките (Cookies): 30 дни (след всяко следващо посещение се преподновяват с 30 дни, дори да не е от линка на афилиейта)
  • Минимална сума за изплащане на комисионната: 50лв.
  • Одобряване на комисионна: до 30 работни дни, след продажбата

Партньорската програма е направена с AffiliateWP. Можете да се запознаете с пълните условия на програмата от тук.

Или направо да се регистрирате от тук.

Поздрави!
 
От: Афилиейт програма на онлайн магазин за щури подаръци

Сайта ми хареса, всичко изглежда добре!

Успех с проекта
 
От: Афилиейт програма на онлайн магазин за щури подаръци

Това нарочно ли е толкова претрупано:
8848031H.png
 
От: Афилиейт програма на онлайн магазин за щури подаръци

Сайта ми хареса, всичко изглежда добре!

Успех с проекта

Мерси! :)

Това нарочно ли е толкова претрупано:
8848031H.png

Не е умишлено целен ефект претрупването. :) Има доста опции и информация, която искахме да бъде на видно място. Кое конкретно имаш впредвид? По принцип всичко може да се измести и на други места, но предпочитам да се виждат в началото на страницата.
 
От: Афилиейт програма на онлайн магазин за щури подаръци

Господа сега се регистрирах в партньорската програма, но много беден избор на рекламни инструменти... Очаквах да има банери с различни размери, но не видях такива. Другото е, че не разбрах как се получават плащанията (може да не съм намерил информацията).
 
От: Афилиейт програма на онлайн магазин за щури подаръци

Господа сега се регистрирах в партньорската програма, но много беден избор на рекламни инструменти... Очаквах да има банери с различни размери, но не видях такива. Другото е, че не разбрах как се получават плащанията (може да не съм намерил информацията).

Здравейте, благодаря Ви, че се регистрирахте. Плащанията могат да се изискат от меню Настройки в афилиейт профила или по мейл. Изплащат се по банков път или с пощенски паричен запис по Еконт, след достигане на 50лв., а ако си харесате нещо от сайта, могат по всяко време печалбите да се преобразуват в бонус точки и да си го вземете безплатно или с отстъпка, колкото сте изработили.

За момента банерите, с които разполагаме са тези, които виждате, ще се опитаме да добавим още в близкото бъдеще! :)
 

Горе