Американски президент

Кой подкрепяте?


  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
От: Американски президент

Доживяхме тъмнокож президент на САЩ, време е и за жена президент, лично нямам предпочитания за двамата, но мисля че Хилъри ще спечели.

По какво разбра, че е време за жена президент?
 
От: Американски президент

Мисля си, че за нас е по-добре Хилъри да стане президент, защото ние сме американски протекторат. Доналд може би да ни остави, а на южната граница под нас подскача нестабилна държава.

Това дето подскача на юг и под него и около него навсякъде е дело точно на тая дърта пача. Докато беше държавен секретар запали всички "пролети" и разруши мира в Близкия изток за десетилетия напред.

Гадна, корумпирана, либерална лъжкиня. Това е Хилари Клинтън.
 
Смешно ли ти звучи? Ако някой ден на теб или твоите деца се случи нещо такова пак ли ще се смееш?

Ей, кух си и кух ще си останеш. Аз, за разлика от теб следя изкъсо поличитеските новини в САЩ. За твое сведение е имало много случаи в които се е повдигал въпроса, че не е физически добре. Но познай какво прави нейната кампания - лъжат, отричат и крият състоянието й. Обвиняват хората, които повдигат темата в конспирации и т.н. Лъжат! Насаждат омраза сред хората. И защо? За да може "техния кандидат "ходещ труп" да бъде издигнат за президент? Кой ще дърпа конците тогава? Ти как си го представящ човек в такова здравословно състояние да отговаря за ядрения арсенал на САЩ?

Човек в такова здравословно състояние НЕ ТРЯБВА ДА става президент!

Погледни отвъд първичната си реакция, въпреки, че знам ти е трудно заради годините.
 
Ти като си пуснал тази тема тук защо не си по-запознат?

http://9gag.com/gag/aM9X2wV

ТОВА ВИЖ


Жената е болна от Паркинсонс и те всячески се опитват да го прикрият само и само да стане президент. Тежко ни и горко ако това стане!
 
Декември 2012: Хилари има сътресение след като припада у дома си
Януари 2013: Хилари страда от кръвен съсирек
Юни 2014: Клинтън казва, че няма останали ефекти от сътресението
Юли 2015: Личният лекар на Хилари пуска изказване от 2 страници в което казва че тя е "здрава"
Кампания 2016: Хилари страда от периодични кашляния...
Кампания 2016: Хилари отхвърля всякакви споменавания на нейното здраве като "конспирации"
Awgust 2016: Снимка как едва се качва по стълби:
New-Hillary-Clinton-Photos-Reveal-She-Needs-Help-Climbing-Stairs.jpg

Август 2016: Клинтън покзва в шуто на Джими Кимъл как може да отвори буркан с краставички като така "доказва" че е здрава
Септември 2016: Клинтън припада и трябва да я внесат в микробус. Кампанията ѝ първо казва, че е имала топлинен удар (може да се провери времето в НЙ) след което се поправят и казват ,че страда от пневмония. След като пневмонията е доста заразна, защо Хилари около час след припадъка я има снимана как прегръща малко момиченце?


Пълен цирк и фалш! Затова се засмях защото е колкото смешно толкова и тъжно!
 
Не, смееш се, защото обичаш да злорадстваш и да се радваш на чуждото нещастие. Бронхопневмонията е заболяване, от което и аз ити можем да се разболеем утре, а в моменнта тя е болна от това. Ако си мислиш, че Клинтън не трябва да става президент заради физическото си състояние, то по тази логика и Тръмп не трябва да става заради психическите си разстройства. Ето ти новата конспирация, как ще я опровергаеш или като типичен разбирач от всичко си тръгваш и почваш с обидите като свършат аргументите?
 
Видя се колко следиш и разбираш американската политика, мишок. :) Всъщност има множество лекари, които са потвърдили по това което се наблю'дава, че сатава въпрос именно за Паркинсонс, но предполагам е трудно за теб да се сдобиеш с тази информация сам, нали :)
 
Колко още доказателства освен горе-споменатите трябва да посоча, че да се прояви съмнение за физическото състояние на Хилари и годността ѝ да е президент? Колко още доказателства? Смешен си, но щом си демократче какъв друг да си.
 
Видя се колко следиш и разбираш американската политика, мишок. :) Всъщност има множество лекари, които са потвърдили по това което се наблю'дава, че сатава въпрос именно за Паркинсонс, но предполагам е трудно за теб да се сдобиеш с тази информация сам, нали :)
Ха-ха-ха
И кои са тези лекари, застанали ли са зад името си, че аз не знам едно такова име.
 
Колко още доказателства освен горе-споменатите трябва да посоча, че да се прояви съмнение за физическото състояние на Хилари и годността ѝ да е президент? Колко още доказателства? Смешен си, но щом си демократче какъв друг да си.
Не ти следя изявите, но от това да разбирам, че чакаш бай Тодор?
 
Демократче (защитник на Демократическата партия в САЩ), но пак не се учудвам, че не вдяваш :)

Хайде като си толквоа "компетентен" провери името Dr. Ted Noel.

Смешно и жалко малко човече. Типичен левичар- показваш му редица доказателства и факти и той ги игнорира. :)
 
Не, смееш се, защото обичаш да злорадстваш и да се радваш на чуждото нещастие. Бронхопневмонията е заболяване, от което и аз ити можем да се разболеем утре, а в моменнта тя е болна от това. Ако си мислиш, че Клинтън не трябва да става президент заради физическото си състояние, то по тази логика и Тръмп не трябва да става заради психическите си разстройства. Ето ти новата конспирация, как ще я опровергаеш или като типичен разбирач от всичко си тръгваш и почваш с обидите като свършат аргументите?

Щом е болна от пневмония защо прегръща това малко момиче вчера, не знае ли ,че поема риск да я зарази?


ОТГОВОРИ, аргументаторе!
 
Демократче (защитник на Демократическата партия в САЩ), но пак не се учудвам, че не вдяваш :)

Хайде като си толквоа "компетентен" провери името Dr. Ted Noel.

Смешно и жалко малко човече. Типичен левичар- показваш му редица доказателства и факти и той ги игнорира. :)
Недей да извърташ нещата. Май ти не вдяваш.Убежденията са ми десни, а не леви. Но какво да ти обяснявам?
 
Щом е болна от пневмония защо прегръща това малко момиче вчера, не знае ли ,че поема риск да я зарази?


ОТГОВОРИ, аргументаторе!
Тя ако е знаела, че има пневмония и ако е искала да го крие е нямало да се появи изобщо там...работата е, че не е знаела.
 
Тя ако е знаела, че има пневмония и ако е искала да го крие е нямало да се появи изобщо там...работата е, че не е знаела.
Ааааа, само че нейният екип обявява това с пневмонията СЛЕД среща с лекаря ѝ, което се случва непосредствено преди да се прегръща с момичето. Издишат ти аргументите! Друго?
 
http://www.bbc.com/news/election-us-2016-37332106

"Secretary Clinton has been experiencing a cough related to allergies. On Friday, during follow-up evaluation of her prolonged cough, she was diagnosed with pneumonia," Dr Bardack's statement said.

Така, даже са ѝ били установили пневмония в ПЕТЪК (9ти Септ)! хахаха Друг аргумент имаш ли?
 

Горе