Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

venko

New Member
Здравейте,

Моля, за вашето мнение, и съвети за избор на подходяща платформа за създаване на сайт за публикуване на обяви само за ретро стоки.
Първото което се сетих е wordpress, но очаквам вашите препоръки, защото правилно подбрана платформа и тема може да спести много бъдещи проблеми.
Сайта ще бъде с 10 основни категории за начало и стандартните опции за всеки един такъв портал за безплатни обяви, като трябва да има възможност за повишаване на функционалността за в бъдеще.
Специфичното е, че ще бъде фокусиран основно върху покупко-продажба на ретро стоки за ценители от цял свят.Ще бъде първоначално само на английски език, като в последствие трябва да има възможност да се добавят и други езици.
Интересуваме платформата на която ще бъде базиран да позволява по-лесна SEO оптимизация защото нишата е трудна а клиента желае да го популяризира на английския пазар главно и след това и на руския.

С уважение:
В.Василев
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Руснаците скоро пуснаха, опен сорс, тоста читава система за аукцион.
Може да ти пасне по-добре за твоя проект
http://molotoksoftware.com/ru/download/index
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Руснаците скоро пуснаха, опен сорс, тоста читава система за аукцион.
Може да ти пасне по-добре за твоя проект
http://molotoksoftware.com/ru/download/index

Системата има ли вариант за ВИП членство, или нещо от сорта... (ако си я пробвал)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Здравей,
Благодаря за инфото. Ще разгледам какво предлагат руснаците. Доста неща съм научил от тях може и да се окаже добро решение но ще трябва да се прочете всичко детайлно.
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Здравей,
Благодаря !!!
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Не съм я пробвал , за сега такъв проект ми е много на зад в списъка но в описанието пише че има

- ПРО-аккаунт (дополнительные возможности для пользователей).

Системата има ли вариант за ВИП членство, или нещо от сорта... (ако си я пробвал)
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Само дето липсва съвременната ключовата дума "responsive". Руснаците ги бива в конструирането на всичко, ама откъм дизайн никакви ги няма :)
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Е то е отворен код .... сядаш и си го правиш

Само дето липсва съвременната ключовата дума "responsive". Руснаците ги бива в конструирането на всичко, ама откъм дизайн никакви ги няма :)
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Колко трябва да си прост, че да ползваш това руско лайно...
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

И аз това щях да кажа, бягай далече от руските системи, преди няколко години така се бях забутал с една такава, че после 2 седмици съм се ровил из блядски сайтове за да отстраня проблема.
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Prestashop с някоя от тези две теми ТУК и ТУК
 
От: Избор на платформа за създаване на сайт за обяви за ретро стоки

Ако ще поддържаш повече от един език, по-добре да НЕ е Уордпрес.
 

Горе