predpriemach.com - за да успеете тук, пейте само "Осанна!, никога "Разпни го!"

От: От: От: predpriemach.com - за да успеете тук, пейте само "Осанна!, никога "Разпни

съчетани точно с 0 конкретни аргумента, дадени като примери

Точно триенето на темата с анализите и аргументите бе тъпо и деструктивно.
Отвори сайта във валидатора и ще видиш тази тълпа
warning-yellow-tape-featured.jpeg
,
както и над 70 грешки.
Отвори кода и ще видиш как се подава снимка - вместо с 10-20 байта линк е описана с 3 Кб код. Едно яко SEO харакири.
 
От: predpriemach.com - за да успеете тук, пейте само "Осанна!, никога "Разпни го!"

Напекло ви е слънцето като гледам...Ако човека има портфолио на което да кажем пет сайта са на първа страница в Гугъл в конкурентни ниши по няколко ключови думи няма да ми дреме дали има два млн. коментара или пет в някой форум, дали и какви методи за СЕО използва. Важното е да свърши работа. Тук въпроса е дали има такива оптимизирани сайтове. Трябвало е да го питате според мен. Както винаги четем мерене на па*ки сега! Нищо лично към никой! Аз от СЕО не разбирам. Бих си платил за тази услуга на човек, който може да докаже, че е профи в областа. Ако неговия сайт на който предлага услугата е на сто двадесет и пета страница на "Гошо" като напишеш "СЕО" в търсачката, смятайте колко клиенти ще има. А и да не забравяме, че и СЕО-то е относително колко напред може да иведе даден сайт. За това дали е трябвало да се изтрие темата има кой да решава, кой колко бил полезен тук и.т.н глупости - вживявате се във форума! Всеки с възможностите си да даде съвет, да предложи дадена услуга, да плати за дадена услуга! Пишете по теми, които ви интересуват, четете такива теми, помагайте тук, ако можете и имате желание и си гледайте бизнеса. Другото е за в петък...
 

Горе