Пиша и пренаписвом статии

Рейтинг - 0%
0   0   0
Пиша и пренаписвам статии, правя описание на продукти, преводи от английски на български и обратно, набирам и редактирам всякакви текстове.
Притежавам нужните знания, умения и опит- завършила съм българска филология, магистратура - PR и връзки с обществеността, английска гимназия, машинопис, била съм редактор в списание, имам опит в писането и пренаписването на статии, преводи, продуктово описание, обработка на всякакви текстове.
Ако желаете може да ми пишете тук, на скайп: adriana79191 или на adi_ [email protected]
В момента съм свободна за нови поръчки :)
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Според мен трябва да представиш по-добре офертата, като например да включиш отзиви евентуално, примерни статии, които си писала, списанието ако не е проблем ( статии от него евентуално ) , цени и така нататък. Успех
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Помоли Блинки да ти оправи заглавието, че се излагаш.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Ето само това чаках да започнат хейтърите.Не мисля, че е необходимо да го правя, който се интересува и сметна, че си заслужава ще му предоставя.
Много моля зложелателната конкуренция да не се меси, да си гледа своите " великолепни произведения" и да не ми пожелава успех, защото именно, заради това местя темата тук!
 
От: Пиша и пренаписвом статии

който се интересува и сметна, че си заслужава ще му
:D
10 домата и буркан мед.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Този път позна! :wink:
Не предлагам статии, не ми харесват цените.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Толкова ли е трудно да напишеш 1-2 реда с ориентировъчни цени?
Нужно ли е всеки да ти пише ЛС, за да разбере какви са цените?
Аз също се интересувам от писане на статии на български и английски, но няма да ти пиша съобщение, за да разбера цените. Явно са според човека(не са еднакви за всички), щом не са обявени публично.
След като си била редактор, би трябвало поне малко да си наясно как се оформя оферта, Продаваща оферта.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Ето само това чаках да започнат хейтърите.

1. По-полека, хората ти дават най-обикновени съвети. Не виждам никъде хейт
2. Заглавието на темата ти е "Пиша и пренаписвОм статии" - сериозно ли ти изглежда човек, който пише да напише такова заглавие на темата, в която си представя услугите?
3. "който се интересува и сметна, че си заслужава ще му предоставя." Как пресмяташ кой си заслужава и кой не? Заради тази претенциозност май се "принуждаваш" и тук да си предлагаш услугите...
4. Реално пишещите в темата ти, освен, че ти дават съвети ти я и качват нагоре и така повече хора ще я видят и евенуално (ако ги харесаш) ще искат да се възползват от услугите ти.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Толкова ли е трудно да напишеш 1-2 реда с ориентировъчни цени?
Нужно ли е всеки да ти пише ЛС, за да разбере какви са цените?
Аз също се интересувам от писане на статии на български и английски, но няма да ти пиша съобщение, за да разбера цените. Явно са според човека(не са еднакви за всички), щом не са обявени публично.
След като си била редактор, би трябвало поне малко да си наясно как се оформя оферта, Продаваща оферта.

Никой не те задължава да ми пишеш, цените не са според човека, имам си съображения и нямам намерение да ти ги разяснявам, " продаваща оферта " ?
 
Последно редактирано:
От: От: Пиша и пренаписвом статии

1. По-полека, хората ти дават най-обикновени съвети. Не виждам никъде хейт
2. Заглавието на темата ти е "Пиша и пренаписвОм статии" - сериозно ли ти изглежда човек, който пише да напише такова заглавие на темата, в която си представя услугите?
3. "който се интересува и сметна, че си заслужава ще му предоставя." Как пресмяташ кой си заслужава и кой не? Заради тази претенциозност май се "принуждаваш" и тук да си предлагаш услугите...
4. Реално пишещите в темата ти, освен, че ти дават съвети ти я и качват нагоре и така повече хора ще я видят и евенуално (ако ги харесаш) ще искат да се възползват от услугите ти.

Не, ти по - полека! Смятам, че си заслужават тези, които са сериозни и какво означава - " принуждаваш " и тук да си предлагаш услугите- защо да не си ги предлагам тук! Където искам, там ще ги предлагам!
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Не мисля, че е необходимо да го правя, който се интересува и сметна, че си заслужава ще му предоставя.


Какво означава това???

Заслужава ли си за мен? Аз имам нужда от 20-40 статии седмично, редовно всяка седмица.
Ако имаш още няколко клиента и евентуално гледаш и някое бебче, ще смогваш ли да ми изпълняваш поръчките без забавяне???
При това количество бих искал и някаква отстъпка.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Какво означава това???

Заслужава ли си за мен? Аз имам нужда от 20-40 статии седмично, редовно всяка седмица.
Ако имаш още няколко клиента и евентуално гледаш и някое бебче, ще смогваш ли да ми изпълняваш поръчките без забавяне???
При това количество бих искал и някаква отстъпка.

Не знам дали си заслужава, зависи от това: колко на брой думи искаш да са статиите ти и каква цена предлагаш!
 
От: Пиша и пренаписвом статии

цените не са според човека
зависи от това...каква цена предлагаш!

:shock::lol::cry:


П.С.

Незнам
се пише разделно, за разлика от неграмотен!



ППС - бързо го коригира след като видя забележката обаче...:D
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Аз като отида в магазина да си купя един хляб, на него има поставена цена, не си спомням досега някоя продавачка да ме е питала колко предлагам аз да платя за хляба.

Ставаш смешна вече, най-добре си изтрий темата, че не само аз, а доста колеги ще се смеят.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Аз като отида в магазина да си купя един хляб, на него има поставена цена, не си спомням досега някоя продавачка да ме е питала колко предлагам аз да платя за хляба.

Ставаш смешна вече, най-добре си изтрий темата, че не само аз, а доста колеги ще се смеят.

Смейте се!
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Точно заради такива потребители спрях да пиша във форума, и заради такава "конкуренция" спрях да пиша статии.
Sorry за хейта ама не се сдържах.
УСПЕХ!
 
От: От: Пиша и пренаписвом статии

Точно заради такива потребители спрях да пиша във форума, и заради такава "конкуренция" спрях да пиша статии.
Sorry за хейта ама не се сдържах.
УСПЕХ!

Е, хубаво, ама накрая като ми пожелаете успех
 
От: От: Пиша и пренаписвом статии

Точно заради такива потребители спрях да пиша във форума, и заради такава "конкуренция" спрях да пиша статии.
Sorry за хейта ама не се сдържах.
УСПЕХ!
Че аз ако имах такава конкуренция аз щях да съм най-щастливия човек :D
 

Горе