Абонамент на статии в новинарски сайт

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Предлагаме възможност за абонамент на статии в новинарски сайт.

Условия за ползване:

1. Единична статия с цена 10 лв.
2. Абонамент за 10 статии с цена 20 лв. Офертата важи в течение на 20 дни от началната дата, след изтичане на 20-дневния срок офертата приключва, независимо от оставащата бройката статии, които не са пуснати.
3. Месечен абонамент за статии с цена 30 лв. При тази оферта, в рамките на месечния абонамент може да предоставяте неограничено количество статии.
4. ВИП статии – За да направите една статия ВИП, трябва да заплатите допълнително 5 лв. за всяка статия. Заглавието на ВИП статиите ще стоят 1 месец в дясната колона като анонс, който ще се вижда в целия сайт. ВИП статиите ще бъдат анонсирани в каре: “Препоръчваме ви да прочетете“.
5. При желание предоставяме една изходяща текстова връзка.

Ако нямате възможност, нашия екип може да напише статиите срещу допълнително заплащане от 5 лв. на 1 статия.

При желание статията се анонсира във фейсбук – цена за единичен анонс – 5 лв.

Изискването за статиите е стандартно: уникални статии, дължина около 500 думи, придружени със снимка/и с права за ползване.

Заплащане: Пейпал, по банков път или в кеш.
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Може ли инфо и сайта на лични.
Поздрави
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Отговорил съм на желаещите, очаквам още предложения.
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Възползвах се от услугата, и съм много доволен въпреки, че не успях да си запълня норматива от 10 статии, постигнах целите си и 20-те лева се избиха отдавна.
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Може ли "инфо" на лични за сайта?
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Може ли "инфо" на лични за сайта?

Не може повече "инфо" на лични.
Мотив - думата "инфо" е сложена в кавички, което смятам за подигравка.

Привет, може ли да погледна сайта и ако може малко статистика за трафика и от къде идва.

Привет vlad0, трафика идва от интернет!
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Аз помислих, че идва с трамвая :) Успех с офертата!

Благодаря за пожеланията и да, това ще е следващата ми цел - рекламни оферти върху трамваите, добра идея даваш!

Както и на други места съм казвал - офертата е за ПР статии, това не е оферта за трафик, за това мисля, че няма значение откъде е трафика!
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Здравейте, може ли да погледна сайта и ако може малко статистика за трафика и от къде идва.
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Метни ми сайта и на мен ;)
 
От: Абонамент на статии в новинарски сайт

Писал съм и на двама ви. А относно трафика:
...и ако може малко статистика за трафика и от къде идва.

Както казвам - трафика е от интернет. И отново ще попитам: Това е обява за ПР статии, не е обява да предлагам трафик! Какво значение има от къде е трафика, при положение, че поръчвате ПР статия?
 

Горе