Аве какво става с тези хора?

vibrobg.com

New Member
Какво става с този народ, незнам? Всеки ден нови и нови самоубийства. Верно, че е криза и безработица но аз такова нещо не помня да е имало до сега.
 
От: Аве какво става с тези хора?

постоянно има самоубийства..днес повече, утре по-малко
просто ти не знаеш...

аз не ги следя много, но мисля, че повечето са от градове
ми като няма работа - дай апартамента под наем или го продай
и отивай на село, БЕ

това се отнася и за бабичките които нямат пари за храна, но имат апартамент за 100к
може да го дадат под наем и да си живеят нормално на село
 
От: Аве какво става с тези хора?

Питай герберите да ти развият теориите за кризата и как винаги имало самозапалвания.
 
От: Аве какво става с тези хора?

Виж за самозапалванията си беше мода направо, а за другите норт е прав. Като цяло ситуацията е такава, че тези които са свикнали друг да им върше работата или да чакат някой друг да мисли за тях, та в момента не им е много добре - тежко наследство от комунизма ако искаш го наречи. Та от тях вече си има патологични случаи, които прещракват и се гътват за жалост.

За онези с психични проблеми не коментирам
 
От: Аве какво става с тези хора?

И трябваше ли на Великден бе
то бива бива, ама такъв атеизъм едва ли някога е бил

майната му, има хора които със сигурност са в много по-тежко състояние от него и се борят, този е избрал лесния начин
но не е познал
 
От: Аве какво става с тези хора?

Питай герберите да ти развият теориите за кризата и как винаги имало самозапалвания.

Ами точно това имах в предвид. То е ясно че винаги е имало самоубийства, но през ден самозапалване не помня да е имало. Народа взе тотално да изчатква вече.
Мисля си че и развитието на медиите също допринася за това. Постоянно реклами, набиват ти в главата колко е хубав последният модел смартфон, новия олед тв. Децата постоянно искат да пазаруват дрешки по моловете. От всякъде ти набиват реклами. Консуматори. Всеки ден цели екипи от специалисти работят по това как да вземат левчето на потребителя. Как да ти набутат новия си продукт. То на всякъде по света е така де, но сякаш в България не се получават нещата по правилния начин. Стандарта ни е смешен, а искаме да живеем по американски.
 
От: Аве какво става с тези хора?

дали самозапалване, дали обесване - все тая
просто слабите психи не издържат - даже незнам дали могат да се нарекат така...
на този светъл празник да направиш това..ми ако е имало деца? роднини, приятели има ли? - ако да, за тях защо не помисли?
с една дума - егоист и то голям

на много от вас оправданието "Бойко е виновен" е напълно достатъчно - такива хора ги съжалявам
все търсим грешката у другите
 
От: Аве какво става с тези хора?

Имало, има и винаги ще има. Просто ако не го кажат по ьТВ няма как да разберете. Замисляте ли се колко хора страдат и са жерти на домашно насилие? Не, нали? Не се притеснявайте, просто не го да ват по новините.
 
От: Аве какво става с тези хора?

Сега гледах една статистика според която Гренландия, Южна Корея и Литва са едни от водещите страни по самоубийства. Може би стандарта на живот не е основен фактор. Хората се депресират поради една или друга причина. Иди, че разбери. Явно българите сме станали с по лабилна психика и по депресиран народ.
 
От: Аве какво става с тези хора?

Имало, има и винаги ще има. Просто ако не го кажат по ьТВ няма как да разберете. Замисляте ли се колко хора страдат и са жерти на домашно насилие? Не, нали? Не се притеснявайте, просто не го да ват по новините.

точно!
но има много хора които изпитват необходимост да намерят всеки ден нещо за което да се хванат и да кажат: "Бойко е виновен".

жалки мухювци, реват и се тръшкат
 
От: Аве какво става с тези хора?

Питай герберите да ти развият теориите за кризата и как винаги имало самозапалвания.
А аз си мислех, че пенсионерите са виновни за това или Станишев. :) То не е смешно, но стигнах до велико заключение как може да се оправят нещата тук - просто ни трябва някой който да свърши нещо през шибания си мандат и да не краде толкова много. Това е ключът. А тези самозапалвания не са решение на проблема. Не може да се взимат такива мерки, независимо от обстоятелствата. Никога няма да съм за това.
 
От: Аве какво става с тези хора?

лудите са повече от нормалните
да се пазите от луд дезигнер:lol:
да ти направи код с отворени кодове
 

Горе