Агрегатор на оферти за почивки

Green Bars

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Продавам агрегатор на оферти за почивки.

В момента работи със фийдове на Deals.bg и Vipoferta.bg . Може да работи с Grupovo.bg, Grupo.bg, Grabo и други фийдове.
Настройката на нов фийд е лесна, стига да е добре структуриран.
Относно категориите на офертите си зависи как ще са категоризирани/въобще дали са/ във фийда.

Демо:www.promopochivki.com

Работи с Друпал 7. Темплейт Bootstrap 3.
 
Последно редактирано:
От: Агрегатор на оферти за почивки

Продавам е по-точната дума, редактирах си поста.
Но и предлагам изработката на агрегатори, срещу заплащане разбира се :)
 
От: Агрегатор на оферти за почивки

Каква е цената?
 
От: Агрегатор на оферти за почивки

Да кажем 300 лв базова, и вече ако искате някакви промени или доработки ще се начисли нещо допълнително.
 
От: Агрегатор на оферти за почивки

Дааа готино е и цената е достъпна. Понеже аз разработих същия проект преди около 4 години ще си позволя да ти дам няколко съвета, които гарантирано ще ти докарат много клиенти и ще спестят много главоболия.

Съвет 1: Направи системата да работи с xml фийд като на всичкиоферти. Всички сайтове публикуват при тях и от които и да си поискаш фийд той може да ти даде xml като за всички оферти, защото вече го е правил за там.
Съвет 2: Добави jquery благинки като броячи, стики кутийки и други.
Съвет 3: Когато някои цъкне връху логото на самият сайт предлагащ офертата да те препраща на страница с всички негофи оерти но в твоя агрегатор.
Съвет 4: Когато натиснеш върху дадена оферта нека сайта към които препращаш да се отваря в нов таб.
Съвет 5: Когато препращаш към друг сайт нека да има една междинна страница с някаква лолдинг информация за секунда или две и тогава да те изпрати на другия сайта. Така хората ще знаят, че като дадат назат в новия прозорец ще се върнат пак в твоя сайт без да сменят таба.

Тези 5 неща едно че ми увеличиха продажбите с над 70%, второ че нямам главоболия на клиенти ползващи моя агрегатор.

Надявам се не го приемаш като критика, това което си направил е готино :)
 
От: Агрегатор на оферти за почивки

Ще ги имам в предви тези насоки и ще направя някои промени :)
 
От: Агрегатор на оферти за почивки

Ще ги имам в предви тези насоки и ще направя някои промени :)

Това с фийда задължително. Не се занимавай с глупости, при поискване дават какъвто ти е кеф фийд.
 
От: Агрегатор на оферти за почивки

Системата с фийдовете е гъвкава, може да се добавят почти всякакви. Но за чий *** ми е фийд, в който офертите не са категоризирани.
Писах на Грабо за фийд, никакъв отговор. Опитвах се да се регна във Визитбг, дето реално е афф програмата на Съни Турс и там никой..

Относно другите промени, направих линковете нофолоу у да се отварят в нов таб. Това с изходната страница не ми допада. А разните благинки, ами таймер имах в предната версия, сега го махнах, че те 90% от офертите са си едни и същи и само им рестартират таймера.
За други jquery благинки ще видя, за сега нищо не ми е харесало, което да използвам.
 
От: Агрегатор на оферти за почивки

Аз искам да си направя агрегатор сайт за афелиет продукти. Спрял съм се на CMS Drupal и конкретно на диструбутива Commerce Kickstart. Но се натъкнах на доста сложнотии, със направата на бутон за препращане към магазина на продукта. Намерих подходящ Bootstrap темплейт, който ми върши работа но се замислям за възможноста за по-нататъшно развитие и надграждане на готовия темплейт. Според мен имам две възможности:
1. Да реша проблемите си със Drupal Commerce Kickstart, което аз не знам как ще стане.
2. Да използвам готовия темплейт а за развитие и промяна да мисля след като почна да печеля пари.
Ще се радвам някой да ме насочи и за малко помощ.
 

Горе