Продава се: Акаунт в OGAds (+ бонус над 15$ за вас)

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Продавам акаунт в OGAds с натрупани $38.01. Продавам го, защото стои доста време и не ми се занимава да стигам минимума ($50 за PP, Payoneer: $50, ACH: $100, Wire transfer: $500).

Търся му $30, останалите $8 остават за купувача.

Ъпдейт от 23.12:
НОВА ЦЕНА: $28!
 
Последно редактирано:
Склонен съм да го дам за $28. С наличните вътре вече $38.49 си взимате $10 горница само с това, че сте го купили.
 
Ъпдейтвам темата с новата наличност и съответната му цена.

В профила за натрупани $40.24 ($2 на автопилот от последния ъпдейт на темата), но понеже не мога да ги изтегля заради това, че не съм стигнал минимума (Minimums Required to Receive Payment: PayPal: $50, Payoneer: $50, ACH: $100, Wire transfer: $500.), продавам акаунта, а част от сумата остава за вас.

Разделям се с него срещу $30. Всичко останало над тях, остава за този, който го купи.
 
Не знам, не съм сигурен дали го имат като опция, а и не съм го ползвал за това честно казано.
Парите са натрупани от реклами, позиционирани на Content Locker-и. Т.е., за да се отключи дадена страница, то трябва да се изпълни една от дадените задачки. След като се изпълни, според това откъде е изпълнена (държава; регион), е и заплащането.
 
Ъп: $40.70 в акаунта. Давам го срещу 25$. За вас остава разликата до $40.70, като може да ги изтеглите към Пейпал при $50, Payoneer: $50, ACH: $100, Wire transfer: $500.
 

Горе